رفتن به مطلب

mohammadhoseinjj

اعضا
  • تعداد ارسال ها

305
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های mohammadhoseinjj

1. mohammadhoseinjj

بحث های اپیزودیک قسمت 8 فصل 4 The Mountain and the Viper

کاملا استرس و ترس در لحظه لحظه تیریون مشخص بود... هر ثانیه نگاهش دردناک بود و خبر از خبری ناگوار می داد. لحظه پایان کار با همون نگاهش همه چیز رو گفت... خیلی قوی تر از نوشته ای که یک کتاب می تونه داشته باشه...
  2. mohammadhoseinjj

بنده به شخصه سریال باز نیستم و 3 تا سریال در کل زندگیم دنبال می کنم. اما فقط نظر منم نیست فقط به نقد های این سریال نگاه بندازید می بینید که رده اش چند درجه از بقیه بالاتره... این سریال فوق العاده است. تک تک بخشاش... از موسیقی تا شخصیت ها و بازیگر ها... منم شخص کتاب خونی هستم ولی سمت این کتاب هم نرفتم. چون جلد یکشو نشستم و کامل خوندم و فهمیدم یک سوم زیبایی سریال رو هم القا نمی کنه... طرفداران کتاب لازم نیست انقدر گیر بدن به این سریال فوق العاده... هنوزم سر حرفم هستم! آخه مثلا تو کتاب نوشته دست کردا تو چشای اوبرین و اونارو در آوورد. خب الآن چی؟ فقط می فهمم مرد ولی وقتی این صحنه رو تو سریال دیدم تا یه ربع خشک شده بودم. اصلا یه دنیای دیگه ای سریال... کتاب = داستان سریال= داستان + بازیگران خوب + شنیدن صدای هر شخص + مشاهده هر اتفاق و ... و....
  3. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

برای ادارد که قبلا فرستادم اینم برای جان اسنو و برن استارک: http://www.mediafire.com/listen/glq0dqnp3906s3q/2014-06-04_20-38-24.m4a
  4. mohammadhoseinjj

کتاب در برابر سریال هیچ است! مثلا تو کتاب نوشته این رو دستشو گذاشت چشاشو در آورد! خب که چی چه تاثیری داره؟ ولی سریال وقتی اون صحنه رو نشون می ده تن آدم می لرزه...
  5. mohammadhoseinjj

نظرسنجی شماره 2: بازيگر محبوبتان در سريال «Game of Thrones»

بنده جدا از اونایی که گفتم باید یه دونه جدید بگم! این برام از همه ازشمند تر بوده و هست... اوبرین... که بازیگرش pedro pascal است...
  6. mohammadhoseinjj

من به این قسمت 10 میدم... حالم از مارتین بهم میخوره. خیلی نامرده! حالم ازش بهم میخوره! پیرمرد روانی! از کل لنیستر ها به جز تیریون بدم میاد! همشون .... این قسمت دردناکترین قسمت بود برام. حتی از مرگ استارک ها دردناکتر. واقعا تنم می لرزید و داشت گریم می گرفت... اوبرین این کوه ...حذف شد... رو شکست داده بود! آخه چرا؟ حالم از مارتین بهم میخوره...
  7. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

من به زودی میفرستم برای برن و جان اسنو... ممنون از شما...
  8. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

من واقعا بی هیچ حسی خوندم چون می خواستم واسه شخصیت تست بدم... ولی اگر بخوام فکر کنم بتونم بهتر سبک داستانی بخونم... من برای شخصیت برن و اوبرین و جان می خوام تست بدم... راوی هم اگر بفرمایید دوباره درست می خونم... ولی فکر می کنم بیشتر به درد اون 3 شخصیت بخورم... راوی هم جدا نظر خاصی ندارم ولی به نظرم اون خانومه از بقیه بهتر بود. کاملا در زمینه راوی با نظر تالیسا موافقم... الآنم خوابم میاد پس فردا هم امتحان ریاضی دارم
  9. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

فحش خوردن نداره... من که هیچ وقت علت تنفر همه از این ادم رو نفهمیدم. به نظرم شخصیت خیلی خوبی هم هست...
  10. mohammadhoseinjj

شایعه ها و اسپویل های فصل 4 سریال

سلام خدمت همه دوستان عزیز این تاپیک با این هدف ساخته شده که هر کسی هر خبری یا اسپویلی یا هر چیزی رو میخواد راجع به فصل 4 به بقیه اطلاع بده این جا بزاره! با منبع یا بی منبع! البته خواهشا در این پست راجع به فصل 4 گمانه زنی نکنید ( پستی با این موضوع ساخته شده است!)
  11. mohammadhoseinjj

افعی سرخ|کوه: جنگ با دشمنی قدیمی

هیچ کس پایان قسمت 7 فصل سریال بازی تاج وتخت را فراموش نخواهد کرد. لحظه ای که تمام آرزوی ما محقق شد و پرنس اوبرین در چشمان تیریون نگاه کرد. نگاه کرد و آن داستان غمگین را گفت. اما در ادامه چنان ما را شاد کرد که باور نمی کردیم. گفت برای تیریون مبارزه می کند..اوبرین شخصیتی نیست که برای کسی بی خود و بی جهت کاری انجام دهد. برای کسی نیز قمار نمی کند. دلیل مبارزه ی او چیزی جز انتقام از کوه نیست. همانگونه که می دانید کوه به خواهر او تهاجم کرد و سپس او را کشت. و اوبرین کسی نیست که به این سادگی ها فراموش کند. پس نگاهی به دیالوگ های او داشته باشیم تا نیت حقیقی اش را درک کنیم. این صحبت های اوبرین به خوبی در بخش های مختلفی مشاهده شد. مانند صحنه ای که با تایوین صحبت کرد و تایوین خود را از این تهمت تبرئه کرد. اما تمام سخن های این مرد در قسمت هفتم که با آن همه جزئیات به تیریون گفت که برای او می جنگد معنا دار شد. اوبرین با تمام خاندان لنیستر به جز تیریون دشمنی دارد. اما به طور قطع به خاطر او نیز نمی جنگد. او می خواهد دشمنی قدیمی را از بین ببرد. به قول خودش انتقامش را از کوه شروع کند. او جنگ جویی ماهر است و همه او را افعی سرخ می نامند چرا که بر روی سلاح های او همیشه زهر هایی وحشتناک خوابیده است. قسمت 8 دیدنی خواهد بود. اوبرین به تنهایی فوق العاده است. حال اگر رقیب او کوه باشد دیگر همه چیز برای اتفاقی بزرگ است. کوه در برابر افعی. به همین جهت است که باید اعتراف کنیم قسمت 8 فصل 4 سریال بازی تاج و تخت می تواند برترین قسمت ممکن را رقم زند. قسمتی که در 11 خرداد پخش می شود و The Mountain and the Viper نام دارد. نماهایی از این مبارزه بزرگ در قسمت 8:
  12. mohammadhoseinjj

بحث های اپیزودیک قسمت 7 فصل Mockingbird 4

تیریون از یک حامی غیر منتظره بهره‌مند میشه. داریو به دنی تمنا میکنه تا به او اجازه بده که کاری که توش ماهره رو انجام بده. جان درباره‌ی آسیب‌پذیری دیوار در برابر حمله دیگران هشدار میده. برین سرنخ جدیدی رو به همراه پاد در جاده دنبال میکنه. اپیزود ۳۷: «Mockingbird» دوستان نظر شما در رابطه با این قسمت چی بود؟ من که میگم هر لخظه داره عالی تر میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. mohammadhoseinjj

لطفا جواب بدین نگار خانم... دارم دیوونه میشم...
  14. mohammadhoseinjj

آقا یکی اومده برای من یه چیزی اسپویل کرده! فقط به من بگین درسته یا نه!
  15. mohammadhoseinjj

این قسمت فوق العاده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! سریال داره بهتر و بهتر میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اوبرین! من دیوانه این شخصیت هستم! همه لنیستر ها به جز تیریون برن بمیرن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! قسمت 8!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

North Wolf با پست آخرت کاملا موافقم... خیلی عالی میشه...
  17. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

من میگم چهار روز مهلت برای ارسال و 2 روز هم مهلت برای نظر دادن... فقط می مونه یه نکته: همیشه تست 5 تا 5 تا باشه... یعنی 5 تا شخصیت مشخص بشه... ترجیحا یه بار کلا شخصیت های خانوم باشن که اونا بیان تست بدن. بعد یه چهار روزم فقط آقایون...
  18. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

چرا ناراحت میشی حالا؟ نه بابا نمی خواد لینک ها پاک بشن بچه ها زحمت کشیدن! فقط قرار شد سرعت کم بشه نگفتیم کلا کنسل بشه که! فقط یه کم وقت بیشتر بدین به بچه ها. محمد حسین به نظر من صدای شما برای برن عالیه حالا نمی دونم نظر خودت چیه! Sent from my Nexus 5 using Tapatalk با همه سخن هات موافقم... به نظر خودمم می تونم صدای برن رو خوب بگیرم. چون از نظر سنی هم بهش می خورم...
  19. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

کاملا با ایشون موافقم. من الآن فقط سریع خودمو رسوندم و گذاشتم ولی الآن واقعا درگیر درس ها هستم. وقت ها باید بیشتر بشه...
  20. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

خب اینم تست صدای من برای ادارد.. البته هنوز برن و جان که می خوام براشون تست بدم نرسیدن... ولی اینم تست دادم . البته طبیعتا من چون پسرم نمی تونم اونقدر مثل ادارد خیلی مردونه کنم صدامو... ولی می ذارم دیگه: http://www.mediafire.com/download/d3mbrqsr7ug3ahb/mohammadhoseinjj+-+edard.m4a --- از North Wolf عزیز می خوام وقت ها رو بیشتر کنه که آدمای بیشتری تست بدن و همه بتونن به هم رای هم بدن...
  21. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

رای دهی من بدون هیچ حرف اضافه... با احترام به همه: فقط هم نمره می دم کسی رو انتخاب نمی کنم. اول از همه به نظرم hamed.kian باید برای راوی نمره 7.5 از 10 بگیره... گری کینگ عزیز هم باید برای راوی نمره 6.5 از 10 بگیره.. سومین راوی هم خودم بودم که اون رو شما باید نمره بدید... ---- Arya_S_R هم به نظرم برای کتلین باید 8.5 بگیره از 10 و برای سرسی 9 از 10... به نظرم برای سرسی خیلی خوب بود... --- خودمم از بین شخصیت های امروز فقط برای ادارد تست می دم اونم بزودی می فرستم...
  22. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

3 نفر برای راوی تست دادن دیگه... بعد شما خودتون انتخاب می کنید یا رای گیری میشه؟ ممنون
  23. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

خب اینم تست صدای من برای راوی. البته من میخوام برای شخصیت ها تست بدم. چون می تونم رو صدام تغییرات خوبی بدم. این رو فقط عادی خوندم... خدمت شما: http://www.mediafire.com/download/82jkvc4yxd5kpry/mohammadhoseinjj+-+ravi.m4a
  24. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

نه داداش نیازی نیست که حتما تست بدی از فردا شخصیت ها مشخص میشن ما که تستم دادیم... من هر بخشی باشه دوست دارم فقط گفتم که بخش شخصیت ها رو بیشتر دوست دارم...