رفتن به مطلب

mohammadhoseinjj

اعضا
  • تعداد ارسال ها

305
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های mohammadhoseinjj

1. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

خب اینم تست صدای من برای راوی. البته من میخوام برای شخصیت ها تست بدم. چون می تونم رو صدام تغییرات خوبی بدم. این رو فقط عادی خوندم... خدمت شما: http://www.mediafire.com/download/82jkvc4yxd5kpry/mohammadhoseinjj+-+ravi.m4a
  2. mohammadhoseinjj

نغمه آتش و یخ- انتشارات ویدا - توضیح کامل

مال آذربادم اشتباهی گرفتی!
  3. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

من هستم!!!!!!!! راستی من تا صفحه 790 کتاب اول با ترجمه خانم مشیری خوندم...! به نظرم با همون بریم جلو... ولی دیگه کتابو نمی خونم! فقط سریال رو دارم می بینم... ولی تا پروژه ما پیش بره دیگه کتابم برای من اسپویلی نخواهد داشت...
  4. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

به نظرم از نظر دوستان استفاده بشه... یعنی همه رای بدن برای چه شخصیتی کی انتخاب بشه! این پروژه اگر پیش بره عالی میشه...
  5. mohammadhoseinjj

بحث‌های قسمت ششم از فصل چهارم، «The Laws of Gods and Men»

امسال باید تو گلدن گلاب این سریال درو کنه فقط! همه جایزه هارو...
  6. mohammadhoseinjj

بحث‌های قسمت ششم از فصل چهارم، «The Laws of Gods and Men»

I Love Titrion Lenister حالم از سرسی و واریس... حذف شد... بهم می خوره! همینطور از اون پست فطرت آشغال شای! مرین ترنث که هیچ! تایوین هم که پست فطرت ترینه... حذف شد... تیریون یعنی دیوونش شدم! یعنی من از کل خاندان لنیستر بدم میاد ولی جیمی رو خوشم میاد ازش! اما تیریون رو عاشقشم! امیدوارم تایوین به خفت بمیره! همین طور اون سرسی عوضی! عشق است استارک و تارگرین و تیریون لنیستر....! دیوانه تیریون شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این قسمت فوق العاده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! --- لطفا یه نظر سنجی نمره دهی هم مثل همیشه بزارید! این قسمت 10 بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. mohammadhoseinjj

نقش آفرینی بازیگران سریال بازی تاج و تخت در فیلم های دیگر

فیلم پمپی ۲۰۱۴ ( Pompeii 2014 ) فیلمی دراماتیک و اکشن با بازی بینظیر Kit Harington ( بازیگر نقش جان اسنو ) در قالب یک گلادیاتور است. این فیلم به مدت زمان ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه است و به نظر می آید فیلم جالبی باشد. قضاوت همیشه با شماست! بازیگران : Kit Harington, Emily Browning, Kiefer Sutherland و … محصول و ساخت : آمریکا سال تولید :۲۰۱۴ خلاصه داستان : دانلود فیلم Pompeii 2014 :یک گلادیاتور که سابقا برده بوده، به دختری اشراف زاده علاقه پیدا می کند اما در همین حین آتش فشان شهر پامپی در حال فوران است و این گلادیاتور باید علاوه بر دختر مورد علاقه اش، با افرادی که خانواده اش را به قتل رسانده اند نیز مقابله کند و… لینک IMDB : http://www.imdb.com/title/tt1921064/
  8. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

لینک خرابه کلا! مال استنیس هم که استرکت نمیشه! من فقط مال وینترفل رو تونستم گوش بدم! دارم صدامو آماده می کنم... از همه دوستانی که می خوان باشن خواهش می کنم یه چیزی بخونن بزارن این جا که با جمع آوری نظرات یه شخصیت اولیه برای هر کس در نظر گرفته بشه و یه فصل رو بسازیم ببینیم چه طور میشه....
  9. mohammadhoseinjj

ترول و meme فیلم و کتاب بازی تاج و تخت

از همه دوستان ممنون خیلی تاپیک باحالی هست!
  10. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

اول می خواستم بگم که وینترفل عزیز که استعدادشو ثابت کرد خیلی خوب بود.... و برای کتاب عالیه! در مورد سانسور هم مخالفم! به زودی منم یه Rain of Castamere رو با 4 نوع صدا: جان اسنو - تیریون - برن استارک - آریا استارک( البته من پسرم ولی سعی می کنم صدامو شبیه کنم برای تست!:دی) استنیس عزیز هم به خودش شک داره.. من که نشنیده میگم خوبه... فقط فایلی که گذاشتن خرابه... اکسترکت نمیشه! بازم میگم وینترفل که عالیه! دوستان واقعا خودتونو باور نداریدا! الآن من این رو بفرستم قطعا قبول میشم!: الآن ضایع میشم همه میگن چه قدر مزخرف بود!:دی
  11. mohammadhoseinjj

خودتان را معرفی کنید .

به همه تازه واردان عزیز خوش آمد میگم!
  12. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

راستی دوستان عزیزی که فکر می کنن صداشون خوب نیست من میگم حتما تست بدن... چون ممکنه اشتباه فکر کنن بین آدما محبوب در بیاد! و بگن چه قدر مناسب فلان شخصیته! این طوری خیلی منطقی میشه به نظرم................... ----- دوستان توهین به تارگرین و استارک ممنوعه! توهین نکنید! میام با اژدها پدرتون رو در میارما!:دی!
  13. mohammadhoseinjj

بحث اپيزود پنجم از فصل چهارم : First of His Name

این قسمت عالی بود! آریا عالی بود! سرسی هم تو این قسمت خیلی آدم خوب و برازنده ای شده بود! این سریال عالیه!
  14. mohammadhoseinjj

کتاب صوتی (فارسی)

منم این جا آمادگی خودم رو اعلام می کنم... برای صدای تیریون یا برن استارک یا جان اسنو... البته به نظرم از همه تست بگیرید و بعد خودتون مشخص کنید کی به کی باشه خیلی خوب میشه.... ایمیل من: [email protected]
  15. mohammadhoseinjj

بحث های اپیزود چهارم از فصل چهارم، Oath Keeper

ما که کتاب رو نمی خونیم! فقط سریال رو می بینیم! و سریال عالیه!!!!!!! دلتون بسوزه برای شما اسپویل داره:دی!
  16. داستان همشون عالیه اما مزخرف ترین داستانا: تیان گریجوی برن استارک --- ولی چون مال آریا عالی بود به اون رای دادم...
  17. mohammadhoseinjj

یعنی عالی بود! عالی عالی عالی! این قسمت فوق العاده بود... به خصوص اون پایانش... این سریال بهترین سریال دنیاست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! امیدوارم هر قسمت بهتر و بهتر بشه... از سرسی متنفرم!!!!!!!!!!!!!! متنفر! از تایوین هم بدم میاد!!!!!!!! اما این پسر کوچیکه سرسی و جیمی لنیستر و تیریون لنیستر تنها لنیسترایین که دوست دارم! امیدوارم مارجری پشت سرسی رو به خاک بماله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این جان اسنو عالیه!! احمقانه ترین خط داستانی مال برن هست! آریا هم عالیه! همه عالی! اصلا وقتی جافری مرده! من راضی! تو راضی! گور بابای سرسی ناراضی!
  18. mohammadhoseinjj

ترول و meme فیلم و کتاب بازی تاج و تخت

تاپیک خیلی خوبیه... ممنون از همه عزیزان!
  19. mohammadhoseinjj

نوشته هاتون رو نخوندم و سریع خودمو رسوندم این جا‍! من که تا ۷۲۰ اش نیاد نمی تونم دان کنم! شما هم کلی اسپویل نوشتید! فعلا میرم...
  20. mohammadhoseinjj

بحث اپیزود سوم از فصل چهارم، Breaker of Chains

وای خدا!!!!!!!!!!! قسمت 4 پس کی میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. mohammadhoseinjj

game of thrones - ascent

منم با نام Edard Stark ثبت نام کردم ولی خیلی چیزی نفهمیدم!
  22. mohammadhoseinjj

بیوگرافی بازیگران سریال بازی تاج و تخت

آقا یعنی دمت گرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی کامل و عالیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  23. mohammadhoseinjj

بحث اپيزود دوم فصل چهارم The Lion and the Rose

جافری مرد! عالی بود!
  24. mohammadhoseinjj

بحث اپیزود سوم از فصل چهارم، Breaker of Chains

این قسمت خوب بود! من که عاشق خط داستانی آریا هستم... بعد همه اون اتفاقات داشت از سگ شکاری خوشم میومد! یعنی خوشم اومده بود! ولی با این کاری که کرد خیلی اعصابمو خورد کرد! آقا من الآن یاد یه نکته ای تو قسمت قبلی افتادم... اگر دقت کنید لحظه ای که برن دستشو میزاره روی درخت ادارد استارک رو توی یه غار می بینه و تخت پادشاهی هم یخ زده! شاید در آینده زمستان میرسه و ادارد زنده میشه؟ یعنی من دیوونه فتوحات دنریس هستم. یکی از خفن ترین شخصیت ها همین داریو ناهاریس هست! خیلی حرکتش خفن بود!
  25. mohammadhoseinjj

بحث اپيزود دوم فصل چهارم The Lion and the Rose

آقا من میگم خط داستانی برن خیلی احمقانه شده! یعنی رسما فقط آدم تحملش میکنه!