رفتن به مطلب

biaynto

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    کتاب رو نخوندم اما فیلمو لحظه ای دانلودش می کنم.
  1. biaynto

راهنمای کار با فروم

سلام/ نام کاربری من برعکس شده ک
  2. biaynto

زیباترین صحنه فصل ششم

سلام دوستان بنظر من 3 تا صحنه فوق العاده بودن که شاید زیاد توی چشم نیاد اما آخرش بودن یکی اونجا که تو جنگ حرومزاده ها، صدای شیپور اومد و بعدش نشون دادن پرچم و آهنگ فوق العادش و در ادامه نگاه مطمعن انگشت کوچیکه و نگاه سانسا به صحنه جنگ و تبسمش. دوم: قسمت مربوط به هودور. من با اینکه تموم قسمت های سریال رو دیدم و تو خیلی از سایت ها نقد و بررسی ها رو میخونم اما صحنه ای مثل هودور بهم حال نداد. عوامل سریال برای هودور و نقشش سنگ تموم گذاشتن. خیلی مظلوم بود و بهترین صحنه ی کل سریال بود لحظه ای که درو نگه داشت و همچنین صورت مصمم اما مظلوم و دل نشینش و در آخر حل مساله هودور گفتناش. سوم: قسمتی که سر جوراه مورمونت از دنریس میخواست جدا بشه. اونجایی که دنریس بغض کرد و همچنین اون دیالوگ قشنگ که گفت به ملکه ت پشت نکن و ادامش، خیلی خیلی عالی بود. (البته خیلیا میگن بازیه امیلیا کلارک چنگی به دل نمیزنه اما از نظر من عالی بازی می کنه این بشر. بدبختانه یه جا فکر کنم به تیریون بود که خیلی مختصر گفت good. من این کلمه از دهنم نمیفته و دیگه نمیگم خوبه بلکه مثه اون میگم گود. حالا کی از دهنم بیفته خدا می دونه.) مرسی بابت وقتی که برای خوندنش گذاشتین.