رفتن به مطلب

...Stark Member

اعضا
  • تعداد ارسال ها

43
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    سریال

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. ...Stark Member

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

دوستان گندری یه لحظه رفت تلگرام.. گفت دنی پاشو بیا سریع .. دنی هم تلپورت کرد اومد دیگه .. اینقدر خودتونو درگیر نکنید
  2. ...Stark Member

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

خیلی خوب بود.. اولنا جان آواتارت ترسناکه ... لایک The Hound ...
  3. ...Stark Member

قسمت پنجم: Eastwatch

دو تا پارته شما پارت یکش رو دان کردی ببخشید ممکنه لینک پارت دوش رو برام بفرستید چون هرچی میگردم نیست.وحال ندارم از اول همشو دانلود کنم توی کانال وستروس هست میتونید دان کنید
  4. ...Stark Member

سلام جناب من درخواست تاپیک دادم اونجا هم ذکر کردم این موضوع رو ولی تایید نشد مثل اینکه.. اتفاقا دقیقا منم قصد داشتم همینو خدمتتون عرض کنم.. اپیزود 4 تاپیک زدند من اومدم گفتم صحیح نبود که تاپیک بزنید.. دوستان منو مورد لطف خودشون قرار دادند.. و الان.. من دارم قسمت 6 رو میبینم و شما داری ابراز تعجب میکنی.. و جناب این شد دفعه 3 وم که نقل قول میکنید.. حتما باید بشمارم؟
  5. ...Stark Member

............. عجب قسمتی بود... قابل دیدنه کیفیت خوبه .. صداش یکم .. اونم با چون با گوشی گرفتن .. تاپیک بزنید دیگه ما چطوری تا 6 شهریور صبر کنیم. هکران گرامی زحمت قسمت 7 رو هم بکشن خیال مارو راحت کنند
  6. ...Stark Member

دوستان زیر نویسشو کسی میتونه جور کنه انگلیسی باشه کافیه
  7. ...Stark Member

قسمت 6 هم لو رفت.. به زبان اسپانیایی.
  8. ...Stark Member

دوست عزیز شما زیاد حرس نخور.. طبق اون چیزی که بنده دیدم طی اسپویل 5 قسمت قبلی هرچی بود درست درست بود.. دوستان میدونن من چی میگم... به وضوح مشخصه این اتفاقا میفته.. شما هم اگر باور نداری یه هفته دیگه صبر کن ببین چی میشه. اگر همه چیز ها که گفته شده درست بوده چرا بعضی از دوستان از تغییرات دیالوگ های لیدی اولنا و جیمی میگفتن‌و ناراضی بودن ویا... هر دو میدونیم همه ش واو به واو نیست تا ۴شو که خوندم نبوده ۵و هنوز نخوندم کسی که اینقدر شکلک میزاره( حرص ) نمیخوره کمی تاسف میخوره که چرا بعضی از حضرات یه تاپیک واسه عشق اسپویل ها نزاشتن که برن واسه خودشون صفا وگرنه خیلی از ین حرفا قبلا تو تاپیک حدس وگمان راجب فصل ۷گفته شده بود اما مثلا تو اون تاپیک صحبتی از جنگ جیمی ودنیریس نشده بود اما اینجا از اصلی ترین لحظات اپیزود ۴بود اینکه کلش اتفاق میوفته رو که دیگه همه میدونن اما جزییات فرق خواهند داشت اون که فقط دنبال آین لو رفتن ای سریال بود عشقی به سریال و هنر داستان پردازی و تلویزیون تو وجودش نیست که اسپویل به چه دردی میخوره اخه درضمن دیر ویرایش فرمودید من نمیدونم چرا شما خودتو موظف میدونید جواب هرکس هر چیزی رو بدید.. شما اگر ناراحتی نخون خب کسی شما رو زور نکرده که حتما باید بخونی بالاشم زدم اسپویل. در ضمن کسی نظر شمارو نخواست دوست عزیز این شد دفعه 2 وم.
  9. ...Stark Member

طبق اون چیزی که بنده دیدم طی اسپویل 5 قسمت قبلی هرچی بود درست درست بود.. دوستان میدونن من چی میگم... به وضوح مشخصه این اتفاقا میفته.. شما هم اگر باور نداری یه هفته دیگه صبر کن ببین چی میشه.
  10. ...Stark Member

دوستانی که تمایل دارند فیلم نامه کامل رو بخونن .. اگر تمایل داشتند .. تا من براشون بفرستم.
  11. ...Stark Member

سلام دوستان .. یه چیزای عجیب غریبی میبینم توی تالار.. باگ زمانی؟دوستان توقع دارید لحظه به لحظه رفتن جان رو به نمایش بذارن؟ یا موقعی که تیریون میره پیش جیمی؟ .. ما داریم سریال میبینیم اونم از نوع فانتزی و تخیلی.. نباید اینقدر ایراد به داستان وارد کرد.. اگرم میخواین نقد کنید. یه نقدی بکنید که بگیم آها درسته.. اپیزود خوبی بود..
  12. ...Stark Member

بحث اپیزودیک قسمت چهارم: The Spoils of War

فیلنامه فصل 7 کاملا لو رفته و همه قضایا آشکار ..ماهم که خوندیم.. امیدوارم دقت بیشتری روی سیزن 8 بکنند .. لا اقل اون چند قسمتو درست حسابی بسازند
  13. ...Stark Member

سلام خدمت دوست عزیز baristan s اول اینکه فقط من نیستم که معترضم دوستان یگه هم هستند .. حالا کاری نداریم فکر نکنم نیاز باشه که شما نقش ریش سفید انجمن رو بازی کنی.. بنده با جناب جورامون صحبت میکردم.. و فکر نکنم به شما ربطی داشته باشه.. هر موقع از شما نظر خواستم حتما خدمتتون میرسم.
  14. ...Stark Member

جناب بنده با شما صحبت نکردم که انتظار جواب داشته باشم خیلی خوبه که فعال هستید .. و به انجمن رونق میدید.. اما بنده اصلا با شما صحبت نکردم که انتظار جواب داشته باشم..بنده با جناب جورامون صحبت میکردم. من چی میگم شما چی میگی.اصلا ایجاد تاپیک خودش یه اشتباه بود ادامه دادنشم یه اشتباه.. در کل اپیزود خوبی بود من نمره 10 رو دادم .
  15. ...Stark Member

در جواب به دوستمون.. اول اینکه من نظر خودمو بیان کردم شما میتونستی نقل قول مستقیم بکنی..نه این که کنایه بزنی. 1- اینکه ما به صورت قانونی که دانلود نمیکنیم... همین که دوشنبه ها هم دانلود میکنیم.. به صورت کاملا غیر قانونی هست.. 2-عقل و انصاف حکم میکنه که به خاطر زحماتی که برای سریال کشیده شده ما هم بهشون احترام بذاریم و حداقل کاری که میتونیم بکنیم اینه که فیلم رو زودتر از پخش قانونیش دانلود نکنیم.. 3- خیلی مثل بنده دوست داشتند که در تاپیک شرکت کنند. ولی بخاطر اسپویل شدن قسمت شرکت نکردند 4-شما نظر شخصیتو برای خودت نگه دار.. بنده خطاب به جناب جورامون عرض کردم .. اگر بخوان خودشون جواب میدن.. امیدوارم از این اتفاقات برای قسمت جدید نیفته.