رفتن به مطلب

...Stark Member

اعضا
  • تعداد ارسال ها

43
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های ...Stark Member

1. ...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

اره واقعا قشنگ اسپویل میکنند.. احتمالا بعدش مستقیم برن پایتخت با جان.. کل داستان تو کانال اسپویل شد ... زحمتی کشیدن دوستان یه سوالی پیش اومد برای من ادمین از کجا این داستانارو اورد توی کانال؟
  2. ...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

اره جریان اون عکس چیه؟ احتمالا جان به هر دلیلی ترک کرده وینترفل رو رفته پیش دنریس..
  3. ...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

شنیدم یه شیپور هست که غولارو بیدار میکنه و بعد شنیدم که غولا نیاز به بیدار شدن ندارن.. کسی میدونه غولا الان کجان؟ یه چیزی ذهن منو مشغول کرده... یعنی مارتین نمیتونست یه بخشی اضافه کنه که لیانا به ادارد بگه باباش ریگاره؟ ..به نظر من اونیکه عکسی که HBO منتشر کرده صحت نداشته باشه.. مارتین کسی نیست که انقدر ساده داستان لو بده.. و این گفته منم به وضوح مشخص هست تو سریال .. ولی ما دوست داریم استارک بمونه
  4. ...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

ازدواج دنی و جان کلا یه چیز منتفی هست ...و همینطور با سانسا... درمورد لیتل فینگر باید بگم که به نظر من دانا ترین شخص ممکن در حال حاضر بیلیش هست بعید نیست که ندونه موضوع رو ولی همیشه یه چیز داره رو کنه... بیلیش فعلا قصد حمله به وینترفل یا کینگزلندینگ نداره چون اگه بخواد همین الانشم خیلی کارا میتونه بکنه..به نظر من شخصی که تا اخرای داستان حدودا هست همین بیلیش هست چون در این حالی که با همه دوسته با همه دشمنم هست..
  5. ...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

ممنون از اقا رضا خیلی جامع و کامل بود اقایون مختصات ویل توی نقشه کجاست من پیداش نمیکنم شمال غربی هست؟
  6. ...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

دوستان یه توضیحی درباره شیپور جورامون میدین بنده اطلاع ندارم البته یه تاپیکی تو انجمن بود به نام سلاح مخفی منس رایدر درسته که میگن اون شیپور باعث تخریب دیوار میشه؟ یا غولارو زنده میکنه؟
  7. ...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

البته بنده یه چیز دیگه گفتم شما یه جواب دیگه ای دادی ولی در کل ممنون بنده گفتم که برودبنت نقش هاولند بازی میکنه یا کسی دیگه بله احتمال اومدن هاولند در این فصل زیاده
  8. ...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

توی یه سایتی دیدم که گفتند هاولند احتمالا جیم برودبنت هست نظر شما چیه؟ البته به نظر من به سنش نمیخوره ..
  9. ...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

فک کنم فلش بک باشه به عقب .. اگرم زنده شه که خوب میشه
  10. ...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

به شخصه خودمم زیاد از دنریس خوشم نمیاد ولی نقش خوبی داره و میتونه برای جنگ با ادرها به جان کمک کنه.. اگه ارتش مارتل و تایرل و دنریس متحد بشن که وریس اینکارو میکنه سقوط شهر قطعی میشه چون هرجورم حساب کنید قدرت مارتل و تایرل خیلی بالاست .. اره متاسفانه کاش به جای اینکه اینقدر روی دنریس تمرکز کنند مثلا کاراش توی استاپور یونکای میرین روی الد تاون و سان اسپیر تمرکزمیکردند..ویل هم که کلا چند قسمت رفتن ولی باز از اینا بهتر بود..
  11. ...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

بلیش فردی نیست که کار بیهوده انجام بده .. اون همون بعد جنگم میتونست به وینترفل حمله کنه ولی نکرد هدف بلیش خیلی بزرگ تره به نظرم.. نبرد سندور با کوه هم واقعا دیدنی هست
  12. ...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

سلام به نظر من جان باید آزورآهایی باشه، خیلی از فرضیات اینو ثابت می کنه. شاید هم من علاقه شخصیم را دارم دخالت میدم. فقط یه مساله ای هست که منو به فکر انداخته: می دونیم که هیچ شخصیتی بی دلیل تو سریال نیست. اگرم باشه، در اولین فرصت حذف میشه. بنابراین، دلیل حضور گیلی (دوست سم) و فرزندش چی می تونه باشه؟ گیلی چه نقشی می تونه داشته باشه که ماجراش چندین فصله همراه سم داره پیش میره؟ چه نقشی که از خیلیها پررنگ تر هست که اون رو تا اینجا کشونده؟ گیلی اره شخصیت مرموزی هست ... اما اما از همه مرموز تر کسی نیست جز میرا رید اصلا این که الان هاولند کجاست و میرا چه شباهت هایی به جان داره به کنار این که الان چه نقشی داره به کنار .. به نظر من سم یه کار بزرگی یا تو فصل 7 یا 8 انجام میده و از اون شخصیت هاست که تا اخرا حدودا هست..
  13. ...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

دوستان خیلی هاتون با اطمینان میگید که جان پسر ریگار هست .. در صورتی که احتمال اشتباه تون هم هست حالا چرا؟ به نظر بنده منطق مارتین اینطوری نیست که بیننده اینقدر راحت بقیه قصه رو بخونه ... اکثر اتفاقات افتاده در سریال و کتاب غیر قابل تصور بودنداز جمله کشته شدن ادارد -عروسی سرخ-مرگ رنلی-کشته شدن استنیس و اوبراین ... به نظر من مارتین قصد داره همه فکر کنند جان پسر ریگاره و ازور اهای..البته بنده نظر خودمو عرض کردم و نظر دوستان هم قابل احترام هست... دوستان کسی در رابطه با اگان پنجم اطلاعی داره من از یکی شنیدم که زنده است
  14. ...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

سلام بله حدود 80 تا بازدید داشت تاپیک 0 جواب... ولی ما انتظار داشتیم توی نقش های مکمل مرد و زن جوایزی کسب کنیم ولی در هر حال عالی بود واقعا .. کلی جوایز بردیم. بنده بر خلاف شما مطمئن هستم که لنیستر ها در فصل 7 کاملا نابود میشند.. همین الانشم در حال نابودی هستن .. ولی احتمالش هست جیمی یه کاری بکنه که با دنریس متحد بشه..(بعد از قتل سرسی) اون طرف دیواره هم به نظر من موضوع اصلی برای جان هست چون دیده چه خبره اونجا بقیرو متحد کنه و به سمت دیوار برن..
  15. ...Stark Member

فراخوان انتخاب بازیگر برای فصل هفتم

فیلم برداری شروع شده عزیز.. استعداد تو ایرانم زیاده ای کاش چند تا از نقشا برای ما بود ...
  16. ...Stark Member

قسمت دهم، The Winds of Winter

سلام اگه میشه اون لینک اون اینفو گرافی که گفته پدر جان ریگار هست رو بفرستید ممنون
  17. ...Stark Member

سلام داداش ممنونم که در بحث شرکت کردید اگه متن بالارو دقیق میخوندید متوجه ارتباط نزدیک ادارد و هاولند وجود دارشت .. من نمیدونم چرا ادارد میرا رو نبرد اما طبق شباهت های ظاهری و اطلاعاتی که دارند دارم میگم با تشکر
  18. ...Stark Member

سلام دوستان .. قبل از اینکه پست بذارم میخوام بگم که اگه امکانش هست یه تاپیک مجزا برای فصل 7 درست کنید... بحث الان سر جان هست و من میخوام بعضی از حدسیات و دانسته های خودمو با شما در میون بذارم.. 2 بخش بشه که اگه نقل قول شد راحت بتونید جواب بدید یا .. 1-1-بعضی ها طبق نظریه R+L=J میگن که جان پسر ریگار و لیاناست.خوب بریم بحث کنیم دربارش نظریه هایی که اثبات میکنن این موضوع رو:اول اینکه ریگار طبق علاقه شخصی خودش به لیانا که توی هرنهال نسبت به لیانا ابراز کرد میگیریم..دوم اینکه گفته شد که ریگار لیانا رو دزدیده یا با پای خودش رفته کاری نداریم به این بحث حالا از این جهت هم امکان این که جان پسر ریگار باشه افزایش پیدا میکنه..و بعد اینکه لیانا از ادارد تقاضا کرد که رابرت این موضوع رو نفهمه پس قطعا پسر رابرت نیست.. نظریه هایی که نفی میکنن این موضوع رو:اول این که هیچ شباهتی میان ریگار و جان وجود نداره از قبیل موه ها چشم ها و ... دوم اینکه ادارد با وجود اینکه میدونست لیانا به ریگار و بالعکس به هم علاقه دارند وقتی بچرو دید تعجب کرد...دوستان به یه چیزی اشاره کردند که لیانا در گوش ادارد میگفت his name is ... یه سوالی هم ذهن منو درگیر کرده. چرا لیانا توی اون برج بود .. و حالا از دید بنده:به نظر من دلیل این که لیانا زیاد درد میکشید دوقلو بودن بچه بوده و قل دیگشونم میرا رید هست (بعضی ها میگن دنریس ولی از لحاظ ظاهری به جان هیچ شباهتی ندارهو مهم تر اینکه بنا بر گفته های مارتین یک سال بعد از جان متولد شده)حالا چرا میرا رید :؟ یه مقاله از ایران استارک هست که خالی از لطف نیست :قل دومی که دلیل محکمتری نسبت به دنریس داره میرا رید هست. در داستان میرا خواهر جوجن رید و فرزند هاولند رید معرفی میشه که شباهت زیادی به جان داره، هم صورتش و هم موهای مجعدش. میرا همون سالی به دنیا اومده که جان متولد شده. در کتاب ما چیز زیادی از اینکه مادر میرا کی بوده نمیدونیم. ولی به طور قطع میدونیم که هاولند رید اونو بزرگ کرده. همونطور که در سریال نشون داده شد و در کتاب هم گفته شده، ند و هاولند تنها بازماندگان برج شادی بودن و اونچه اتفاق افتاده بوده رو به چشم دیده بودند. این تئوری بیان میکنه که بعد از مرگ لیانا سرپرستی یک فرزند رو ند و دیگری رو هاولند تقبل میکنند. اما هاولند رید چرا باید برای فرزندان لیانا اینقدر ارزش قائل بشه؟ هاولند در تورنومنت هارن هال به عنوان نماینده خاندان رید حضور داشت اما به خاطر جثه ی کوچکش شانس زیادی برای افتخار کسب کردن نداشت. شب قبل تورنومنت هاولند توسط گروهی از ملازمان مورد حمله قرار میگیره و زخمی میشه تا اینکه لیانا سر میرسه و جونش رو نجات میده. بعد از اون لیانا هاولند رو با برادرهاش یعنی ند و بنجن آشنا میکنه و دوستی ند و هاولند شکل میگیره. فردای آن شب در تورنومنت شخصی مرموز به اسم شوالیه درخت خندان به عنوان نماینده خاندان رید حاضر میشه و از شرافت این خاندان دفاع میکنه. با اینکه هیچوقت معلوم نشد این شخص کی بوده اما خیلی ها معتقد هستند که این شوالیه لیانا بوده. این داستان رو در کتاب جوجن برای برن تعریف میکنه در هنگام تعریف داستان جوجن مدام از برن سوال میکنه که ”مطمئنی که پدرت این داستان رو برات تعریف نکرده؟” ند و بنجن در طول داستان رازهای زیادی رو از بقیه مخفی کردن مثل اینکه چرا بنجن به نگهبانان شب پیوست، یا اینکه در برج شادی چی گذشته یا همین که چرا ند این داستان رو برای بچه های خودش تعریف نکرده بوده و از خانوادش چی رو مخفی میکرده؟ با این حساب هاولند رید به لیانا مدیون بوده و ممکنه برای نجات جان دختر لیانا از دست رابرت اون رو به فرزندی قبول کرده باشه.