رفتن به مطلب

رضا

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. سلام من از يه سايت خارجي يه فايل PDF رو دانلود كردم. شامل فصل هاي منتشر شده به طور رسمي تو سايت مارتين و فصل هايي كه جاهاي مختلف خونده رو كه افراد مختلف خلاصشو نوشتن، همه رو يجا داره. خودم نشستم خوندمش و كلمه هاي سختشو ترجمه كردم شايد تو خوندنش كمكتون كنه. ( البته هنوز فصل آخرش كه راجع به يورن چشم كلاغ هست رو نخوندم) فقط نميدونم چجوري ميتونم در اختيار بقيه بذارم. پ.ن: كتاب 5 هم به همين شكل ( ترجمه كلمات سخت) دارم و البته يه خلاصه از تمامي فصل هايي كه توسط سايت وينترفال هنوز ترجمه نشده( به زبان خودم) اگه اونم خواستين ميتونم در اختيارتون بذارم.
  2. رضا

حدسیات و احتمالات فصل 7

1- يورون با سرسي متحد ميشن و با دنريس ميجنگن ، كلي از ارتش دنريس ميميرن و شايدم يكي از اژدهاهاش 2- در سرزمين رودخانه خاندان فري هرج و مرج ميشه و ادمور تالي به قلعش بر ميگرده و ارتش جمع ميكنه 3- بيليش بين سانسا و جان تفرقه ميندازه و احتمال ميدم جان آخر فصل از وينترفال بره به سمت شمال(يجوري از سانسا دور ميشه) 4- آخر فصل ديوار فرو ميريزه، حالا يا با شيپور جورامون يا به دليل اينكه برن رو شاه شب نشانه گذاري كرده و از ديوار رد بشه ديوار ميريزه.( اينم بگم طرفداراي سريال يه تريلر خودشون ساختن - طرفدارا نه سازندگان- كه يجاييش ديوار داشت ميريخت ) 5 - بيليش ميره سمت ويل 6 - ارتش دنريس مقر پادشاهي رو ميگيره و سرسي و لنيسترا ميرن لنيسپورت و جيمي ديگه پيش سرسي نميمونه ، احتمال برخورد تيريون با سرسي هم زياده ولي نميكشه سرسي رو. 7- قطعا جيمي سرسي رو ميكشه ولي نه تو فصل 7، بلكه تو فصل 8 ميكشش (چون بازيگر نقش سرسي واسه دو فصل قرارداد بسته و اينكه زوده واسه مردنش ، اولش بايد خار و خفيف بشه بعد بميره) 8 - برن واقعيت هاي بيشتري از گذشته رو روشن ميكنه. 9 - سم هم با شيشه ي اژدها و شمشير والريايي راهي واسه شكست ادرها پيدا ميكنه و كلا آخر فصل به سمت شمال حركت ميكنه كه تو جنگ نهايي شركت كنه در اين بين پدر سم هم همراهش ميره 10- انجمن برادري هم ميرن به سمت شمال و مليساندرا رو هم احتمالا ملاقات ميكنن 11- و اما آريا، با انجمن برادري برخورد ميكنه و مليساندرا رو ميكشه بعدم ميره سمت شمال ، خيلي دوس دارم بيليش و هم بكشه، چون عامل همه ي اين داستانا بيليشه ولي اين دور از ذهن هستش خودم ميدونم 12- امكان برخورد جورا مورمونت و سم هم زياده ببخشيد اگه خيلي طولاني شد.