رفتن به مطلب

ALI_FPR

اعضا
  • تعداد ارسال ها

3
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. ALI_FPR

بحث اپیزودیک قسمت دوم: Stormborn

خوب مردم درباره بچه های سرسی و جیمی هم حرف میزدن و میگفتن که حرومزادن دلیل نمیشه که خودشون به قضیه اعتراف کرده باشنبالاخره مردم دیدن و خبرشو پخش کردن دیگه، در مورد حرفای سرسیم همونجوری که میگی نباید درباره کارای بد خودش بگه بجاش باید از کارای بقیه بگه و تارگرینارو بد جلوه بده، سرسی شخصیت خوبی نیست که بخواد حقیقتو بگه، جیمی هم تو قسمت اول گفت( همه دوست دارن طرفی باشن که برندست) رندال تارلیم باید یجوری متقاعد شه که سرسی طرف برندس، و والی جنوب شدن پیشنهاد زیادیه البته، البته شاید رندال قبول نکنه چون تو قیام رابرت طرف تارگرین ها بوده و هنوز وفادار به اونا اگه صحنه شام خوردنش با سم یادت باشه. درباره وریس هم قبل اینکه دنریس برگرده وریس رفت دنبال تایرلا و دورنیشیا و تا موقعی که به سمت وستروس سفر کردن با هم ملاقات نداشتن و صحنه های سفر نمایش داده نشد پس باید یه جا این صحبتو نشون میدادن. یورونم که اصن همونجوری باید باشه، البته بی عقل نیست ولی وحشیه، بازیگرشم گفته بود که رمزی در برابر یورون مث یه بچه میمونه. تو کتابم خیلی قدرت داره یه سری برگ برنده خوب که مث اینکه قرار نیس تو سریال باشن گری ورم بدبختم درسته داستان نداره ولی دل که داره این صحنه هام یه بخشی از صنعت تلویزیون و سینماست دیگه واسه جلب مخاطب، که واقن مایه تاسفه
  2. ALI_FPR

قسمت اول، Dragonstone

ناموسن هیشکی فک نمکنه اون غوله ون ون بود؟ من مغزم فقط درگیر اونه از دیروز
  3. ALI_FPR

قسمت اول، Dragonstone

آقا من هر جور حساب میکنم اون غول واکره ون ونه، هم این که یه چشم داره هم رخش ون ونه، چون بقیه غولارو یادتون باشه قیافشون فرق میکرد، ولی نمیفهمم چجوری چون صد در صد سوزونده شدن همه جنازه های نبرد حرامزادگان، مغزم داره میترکه