رفتن به مطلب

وایت ولف

اعضا
  • تعداد ارسال ها

176
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

4

تمامی ارسال های وایت ولف

1. وایت ولف

بحث در مورد اسپویل های احتمالی مطرح شده فصل هشتم

بی انصافی نکن دیگه ۸ مورد اول اتفاق افتاد بقیش هم به احتمال ۹۹.۹۹ درصد اتفاق میفته بعد سریال ی جوری زمینه سازی میکنه که آریا قراره کار دنریسو تموم کنه ولی سورپرایز اصلی جانه
  2. وایت ولف

فعلا که چرت پرت نبود ?
  3. وایت ولف

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

عنوان این قسمت رو باید بزارن اژدها وارد میشود! فعلا بهترین قسمت فصل ۸ بود با اینکه اسپویلهای این قسمت رو خونده بودم و حتی سه روز پیش ی پست هم در موردشون نوشتم همشون! تاکید میکنم همشون اتفاق افتاد با این حال از کارگردانی این قسمت واقعا لذت بردم لانگ لیو د مد کویین ?
  4. وایت ولف

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

سواد و قلمتون قابل توجهه از خوندن نوشته هاتون لذت میبرم بیشتر بنویسید من اینجا قبلا درخواست پیشنهاد سریال کرده بودم خوشحال میشم نظرتون رو بگید البته به جز تووینز و فارگو
  5. وایت ولف

اتفاقا یکی از ایرادات من به قسمت قبل همین بود که چرا دنریس دور نزد تا از پشت سر کشتیها رو آتیش بزنه اسکورپیونها جلوی کشتی نصب شده بودن و پشت کشتی ها نقطه کوره ممنون بابت کامنتاتون دقیقا حرف دل من بود??
  6. وایت ولف

حالا شاید احمقانه ترین نشه گفت چون همیشه حالت احمقانه تری وجود داره! آخرای سریاله فرض کنیم چرخ قراره بشکنه و تایرنتها یکی یکی حذف بشن خب واقعا دیگه برای جان خط داستانی نمیمونه با توجه به اینکه خودشم علاقه داره برگرده شمال جان از جنگ خسته شده از فصل اول داره میجنگه به نظرم رسیدن به آرامش کمترین حقش باشه البته فرض بر اینکه نظام پادشاهی موروثی منحل بشه
  7. وایت ولف

:))) نه داداش دارن میگن حالا که زدی حامله کردی باید بگیریش دیگه راه فرار نداری عمه باشه یا نباشه گ.هیه که خوردی الان باید پاش وایسی:)
  8. وایت ولف

جای ابهام نداره لوکیشن تو سریال قلعه درگون استونه ولی لوکیشن فیلمبرداری الزاما قرار نیست حتما تو یک قلعه اتفاق افتاده باشه دوستی گفت مرغای دریایی در اون ارتفاع پرواز نمیکنن در جواب ایشون گفتم که احتمال داره اون اتاق درگون استون در حقیقت اتاق ی قلعه واقعی نباشه و به دست عوامل ساخته شده باشه منم به جمله تورموند فکر میکردم که چرا گفت شمال واقعی ی بخشی از درونته احتمالا آخر سر برگرده اونور دیوار گوشه ی عزلت بگزیند
  9. وایت ولف

هدف دقیقا همینه اینکه ی ماه دور هم داستان بگیم تئوری بشنویم جاج کنیم بنویسیم و بخندیم و این ی واقعیته احتمالا دو هفته دیگه حرفی برای گفتن نباشه تااااااااااااااااااا انتشار کتاب ششم که خدا میدونه کیه ولی انصافی دی اند دی گند زدن به داستان باید ی کوچولو فش داد بهشون:)
  10. وایت ولف

پایان دلخواه شما برای سریال

الان که داستان رسیده به آخر میبینم تارگرین بودن جان چیز جالبی نشده کاشکی جان پسر ند استارک و آشارا دین میبود و واقعا ی حرامزاده آخر سر هم مثل گندری نام فامیلی استارکها رو از دنریس میگرفت جان استارک! سحر رو به ارث میبرد و شمشیر صبح جدید لقب میگرفت آشارا خودکشی نکرده بود و جان برای پیدا کردنش رهسپار جنوب میشد قشنگ فیلم هندی میشد:)))
  11. وایت ولف

لوکیشن فیلم برداری که معلوم نیست واقعا قلعه باشه ما که فقط ی اتاق رو دیدیم دنریس هم افسردگی گرفته طفلک زل زده به افق پرنده های آسمون هم دیگه دست اینا نیست بگیم چون تو صحنه حضور دارن پس حتما دلیل داره ولی در کل احتمال هواپیما بودنش خیلی بیشتر از اژدهاست:)) صد رحمت به کانیبال این یکی که خیلی فضاییه بعد ی نکته اژدها جنسیت نداره؟ مستقلا تخم میزارن؟
  12. وایت ولف

خداییش اینا رو اژدها میبینید؟ به نظرتون مرغ دریایی نیست؟ آریا همه فری ها رو کشت دیگه ریورلندز فک نکنم واسه لنیسترها باشه دیگه تنها برداشتی که از دو قسمت پایانی دارم اینه قراره گندی که زدن همش بزن فقط همین
  13. وایت ولف

برای اثبات تئوری نیازی نیست سریال رو تحریف کنیم یا مقدمه چینی کنیم بگیم آره احتمالا ی اژدهای چهارمی هم هست یک دفعه پیداش میشه به کمک دنریس میاد چون که این فصل چیزی به اسم منطق نداریم همون دوروگونی که تا حالا از دست نایت کینگ و اسکورپیونها در رفته میتونه کینگزلندینگ رو هم به آتش بکشه بدون هیچ مشکلی
  14. وایت ولف

گفتم محکم کاری بشه اینارو کسی منتشر کرده که اسپویلهای قسمت 4 رو درست گفته بوده چنتا اندینگ ضبط کردن قرار نیست که حتما این اتفاق بیفته احتمال داره اصلا پادشاهی وستروس ی چیز تشریفاتی بشه بدنش به برن یا شاید کلا نقشه کلاغ سه چشم رسیدن به تخت شاهی بوده
  15. وایت ولف

اسپویل های قسمت 5 و 6 فصل هشتم رو تو تاپیک فصل هفتم سریال فرستادم اگه علاقه مند بودین برید بخونید
  16. وایت ولف

اسپویلهای احتمالی قسمت 5 و 6 فصل هشتم ⚠️!!خطر اسپویل!!⚠️
  17. وایت ولف

اژدهای چهارم تئوری جالبیه ولی احتمالش صفره به دلیل کلیشه ای بودجه یک احتمالی هم وجود داره که دنریس حامله شده به جان خبر دادن بیاد درگون استون
  18. وایت ولف

دنریس افسردگی گرفته و احتمال داره مد کویین بشه جان رو دعوت کردن بیاد باهاش حرف بزنه شاید بتونه آرومش کنه
  19. وایت ولف

نماد خاندانهایی که تو تیتراژ ابتدایی سریال میبینیم بیشتر به اشخاص اشاره داره و به نظرم بحث اژدهای دیگر به کل مردوده. تیتراژ این فصل خیلی فرق کرده ما در ابتدا یک اژدها میبینیم که به شهر حمله کرده و به آتش کشیده، سپاهی هم پشت سر اژدهاست. در قسمت بعد شیری رو میبینیم که ماهی رو به دندان گرفته، دایرولفی که تیرباران شده و از دروازه برج مانندی به دار آویخته شده و درنهایت شخصی بدون پوست رو میبینیم که چاقویی در یک دست و سر بریده دایرولفی در دست دیگر داره. و در بخش انتهایی سه اژدهای کوچک به همراه یک اژدهای بزرگ دیده میشه به نظرم بازگویی روایت خاندان هاست و اژدهای چهارمی در کار نیست. *البته احتمال داره اژدهای اولی که به شهر حمله کرده نایت کینگ باشه که به دیوار حمله کرده و سپاه پشت سرش همون وایتها باشن
  20. وایت ولف

:))) دیگه قرار نشد فانتزی های ما رو جاج کنید:)
  21. وایت ولف

میدونم اینجا جای معرفی سریال نیست فروم متاسفانه به گوست هاوس تبدیل شده و تنها تاپیکی که فعاله همینجاست در نتیجه مجبورم سوالم رو اینجا طرح کنم در ضمن اعتقاد دارم اونایی که اینجان داستان دوس دارن و براشون مهمه برا همین منبع مطمئنی از جهت پیشنهاد سریال هستند اگر تو این تاپیک امکانش نیست پس خواهشا دایرکت سریال پیشنهاد بدین بر اساس نمره سریال نمیبینم به عنوان مثال مینی سریال And then there were none رو واقعا دوس داشتم به خاطر داستانش نمره بالایی هم نداره لاست هم ظاهرا آخرشو گند زدن
  22. وایت ولف

بعد فرینج با اون اندینگ مزخرفش دیگه کمتر سراغ سریال رفتم فعلا همین گات رو دنبال میکنم بریکینگ بد هم تو لیسته اگه سریال با داستان جذاب و پایان بندی مناسب سراغ دارید معرفی کنید
  23. وایت ولف

داداش به زنده موندن نیست که خب سم هم نکشتنش به نظرت قراره اونم ی حرکتی بزنه؟
  24. وایت ولف

خب من فعلا فقط آخرشو میگم کینزلندینگ در حال سقوطه و سرسی دیگه هیچ شانسی نداره کایبرن روش درست کردن نایت کینگ رو کشف کرده و قضیه رو به سرسی میگه کایبرن ی درگون گلس فرو میکنه تو سینه سرسی و نایت کویین درست میشه در حالی که نایت کویین قصد داره مرده ها رو بیدار کنه آریا بهش حمله میکنه اما خب موفق نمیشه و به فجیعترین حالت ممکن میمیره همه امیدها از بین میره همه هیروها کشته میشن و لشکر مردگان به سمت شمال حرکت میکنن تا ترتیب کلاغ سه چشم رو بدن و در صحنه آخر نایت کویین بچه ش به دنیا میاد که ی دختره اسمشو میزارن نغمه(اشاره به نغمه آتش و یخ) احتمال اینکه اینجوری پیش بره زیاده جیمی لقب کویین اسلیر هم بهش اضافه بشه
  25. وایت ولف

ی گزینه هست با آیکن چشم وقتی روش نگه میداری نوشته مخفی کننده اونو بزنی ی کادر باز میکنه که اسپویل رو توش مینویسی