رفتن به مطلب

وایت ولف

اعضا
  • تعداد ارسال ها

176
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

4

تمامی ارسال های وایت ولف

1. وایت ولف

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

اگه بعد سقوط وینترفل باشه یعنی فقط جان و دنریس زنده موندن؟ جان محاله وینترفلو ترک کنه
  2. وایت ولف

خدای نور به عنوان تنها خدای اکتیو این سریال باید نقش پررنگتری داشته باشه انصافا خیلی مسخره میشه اگه ملیساندرا رو حذف کنن
  3. وایت ولف

دقیقا ممکنه اسم بازیگر رو متناسب با حضورش در قسمتهای آینده اضافه کنن فعلا که تورمونت روشن فکرترین آدم توی وینترفله اونجا که گفت فاک د تردیشن با اون تعریفایی که از خودش کرد فک نکنم به این سادگیا بمیره
  4. وایت ولف

جدا از شوخی تو اکثر پوسترا تصویرش هست حتی تو مصاحبه های قبل از پخش فصل 8 هم حضور داشت
  5. وایت ولف

سریال لزومی نداره به کتاب وفادار بمونه ولی حداقل به خودش دیگه باید وفادار باشه تو قسمتهای قبل ملیساندرا ی جا به آریا میگه دوباره همدیگه رو میبینیم پس حضور ملیساندرا قطعیه شک نکنید
  6. وایت ولف

آره احتمال رفتنش کمه ولی اول بره سراغ سرسی دلمون خنک میشه ی مقدار? اتفاقا من چند بار اون صحنه رو پلی کردم اولش فک کردم نایت کینگه بعدش متوجه شدم رنگ لباسش روشنه احتمالا دنریسه
  7. وایت ولف

دنریس
  8. وایت ولف

احتمال حمله نایت کینگ به کینگزلندینگ هم هست نبرد وینترفل اتفاق میفته و خیلیا کشته میشن اما آیا نایت کینگ در میدان خواهد بود؟ در فصل دوم دنریس ویژنی داشت که سرای تخت آهنین سقفش فرو ریخته و برف همه جا رو پوشونده تصور کنید نایت کینگ اول بره سراغ سرسی چه شود? سرسی رو تبدیل میکنه به ملکه خودش! در هر صورت هر پادشاهی ی ملکه لازم داره
  9. وایت ولف

در هر صورت نایت کینگ باید یا بمیره یا شکست بخوره برگرده پشت دیوار تا سریال به نفع زنده ها تموم بشه از مارتین بعید نیست همه شخصیتها رو به کشتن بده تا آخر سر شاهد ی دنیای جدید البته بدون خاندانهای هفتگانه باشیم
  10. وایت ولف

پرچم دایرولف استارک هاست ولی همه استارکها جنازشون مشخصه اینو از نت یافتم
  11. وایت ولف

فک میکنم مارتین و اچ بی او در مورد تاخیر انتشار دو کتاب آخر دستشون تو ی کاسه است الان کسی نمیدونه آخر سریال قراره چجوری تموم بشه از این جهت هیجان و شور و شوق فن ها چندین برابر شده و اچ بی او هم از قبل این داره پول پارو میکنه وگرنه به نظرم مارتین میتونست کتاب رو به موقع تموم کنه
  12. وایت ولف

صحنه دیالوگ بین اون دختربچه صورت سوخته و سر داووس منو یاد پرنس شیرن انداخت من که تا حالا از فصل 8 راضی بودم ولی مطمئنم ی سری ابهامات باقی میزارن تا بشه ازش اسپین اف دراورد در کل به نظرم کار بزرگی انجام دادن و فصل به فصل سخت تر شده کارشون . کمترین مسائل مثل لو نرفتن فیلمنامه هم تبدیل به چلنج شده بود.
  13. وایت ولف

آریا هم به جمع ادالتها پیوست و تصمیم گرفت ویرجین از دنیا نره! کوفتت بشه گندری
  14. وایت ولف

اگر شما جای کاراکترهای سریال بودید

یکی از کاراکترهای سریال رو در نظر بگیرید به نظرتون بدترین و بهترین تصمیمی که داشته چی بوده؟ اگه شما بودید چه تصمیمی میگرفتید؟
  15. وایت ولف

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

از استنیس براثیون و لیدی اف وینترفل بابت توضیحات کامل و مکفی تشکر میکنم .
  16. وایت ولف

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

سیزن هفتم به ایستگاه آخر رسید در کل اپیزود خوبی بود بازی خوب کاستر والدو و هدی و دینکلیج قشنگ به چشم اومد و به جز ریتم تند سکانس پایانی از بقیش راضی بودم +همچنان شاهد بازی ضعیف پیلو اسبگ در نقش یورون هستیم امیدوارم برا فصل بعد ی فکر اساسی کنند به محمد مهدی: اینجا فروم عمومیه و همه حق اظهار نظر دارن و برچسب زدن به هر بهانه ای نشان از استبداد فکریه شهرت طلبی در فروم عمومی با کاربران ناشناس چه مفهومی داره؟
  17. وایت ولف

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

به s baristan: دوست عزیز خوشحالم که در مدت تبعیدتون! اسلوب نوشتن جملات رو فراگرفتید به بقیه دوستان لطف بزرگی کردید
  18. وایت ولف

بحث در مورد اسپویل های احتمالی مطرح شده فصل هشتم

با توجه به ماجرای سکانس آخر قسمت 7 یک سوال و تردید مهم برام پیش اومد
  19. وایت ولف

دقیقا منم موافقم و البته بهترین تصمیمی که گرفت مبارزه با کوه بود بالاخره میتونست انتقام خواهرشو بگیره **** تایوین لنیستر : به نظرم بهترین تصمیمش فرستادن تیریون به کینگزلندینگ به عنوان دست بود بدترین تصمیم خیلی سخته خدای کاراکتره این بشر ولی سر قضیه جافری خام سرسی شد اگه نفرت و پیش فرضها رو کنار میذاشت میتونست قاتل واقعی جافریو پیدا کنه **** کینگ رابرت : بهترین تصمیم ازدواجش با سرسی بود بدترین تصمیم کشتن ریگار میتونست اسیرش کنه **** جان اسنو : بهترین تصمیم شکستن قسم و رفتن به غار بدترین تصمیم حمله ابلهانه در جنگ حرامزاده ها **** راب استارک : بهترین تصمیم شبیخون به جیمی و اسیر گرفتنش بدترین تصمیم بی احترامی به والدر فری
  20. وایت ولف

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

- اگه ویسریون در خشکی سقوط میکرد نایت کینگ در همون لحظه تبدیلش میکرد در این صورت خود خدای روشنایی هم نمیتونست به داد جان برسه
  21. وایت ولف

فیلمنامه اپیزود آخر فصل هفت ****خطر اسپویل شدید****
  22. وایت ولف

منم همینطور بحث خدایان رفته رفته داره جالب میشه خدای روشنایی رو داریم که پیروانشو راهنمایی میکنه و انسانهای خاصی رو بعد مرگ دوباره زنده میکنه خدای چهره ها رو داریم که قدرت عجیبی به پیروانش میده خدای قدیم رو داریم که به برن کمک میکنه تا در گذشته و حال سیر کنه از خدای مغروق و خدای هفتگانه فعلا چیزی ندیدیم امیدوارم رمز و راز دو خط داستانی مشخص شه یکی بحث همین خداهاس یکیشم بحث برن و نایت کینگ
  23. وایت ولف

اتفاقا قبل اعدام نایت واچ به لرد استارک میگه وایت واکر دیدم ولی ادارد بهش اعتنایی نمیکنه و میگه ی آدم دیوونه اون چیزی که دوست داره میبینه
  24. وایت ولف

دو تا دیالوگ داشتیم یکی در فصل 6 در صحنه اعدام سران نایت واچ سر آلستر به جان میگه من جنگیدم و باختم ولی تو همیشه باید در جنگهای اونا شرکت کنی دومی در فصل 7 وقتی جیمی به برون میگه بعد از این قضایا قصرهای زیادی بدون صاحب خواهد بود هر دو این پیشبینی ها در فیلمنامه ادعایی اتفاق میفته جنگ برای جان تمومی نداره و در نهایت میمیره و در آخر اوضاع طوری میشه سانسا و گندری این زوج بازمانده خوش شانس! بر 3 پادشاهی از 7 تا حکومت میکنند