رفتن به مطلب

وایت ولف

اعضا
  • تعداد ارسال ها

176
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

4

تمامی ارسال های وایت ولف

1. وایت ولف

بحث در مورد اسپویل های احتمالی مطرح شده فصل هشتم

فک کنم همه حفره ها و خطوط داستانی که ابتر میمونن دوستان اشاره کردند پس دیگه تکرار نمیکنم ی نکته ای که وجود داره به نظرم کتاب خیلی بهتر و کاملتر داستانو جلو ببره نغمه یخ و آتش میراث و لگسی مارتینه و به دنبال جاودانه کردنشه در مقابل هدف دی ان دی ی چیز دیگس جدا از فیک یا واقعی بودن اتفاقای زیر به نظر من منطقی بود -کشوندن شاه شب به دره -خودخواهی سرسی و استفاده از هر فرصتی برا ضربه زدن به دنی -کشته شدن بسیاری از شخصیتهای اصلی داستان بخصوص قهرمانان و دلاوران و در عوض زنده ماندن اشخاصی مثل سم و سانسا و برون و ... _نقش کلیدی یورون در روند داستان -پایانی مزخرف مثل اکثر سریالهایی که شاهدشون بودم و سکانس آخر که به بیننده پیام میده داستان ادامه دارد +در مورد گندری فک کنم نسبتی با نویسنده ها داشته باشه ی حال عظیم بهش دادن
  2. وایت ولف

اگر شما جای کاراکترهای سریال بودید

هدف محدود شدن به یک بازه زمانی خاص نیست دوس دارم خودمونو جای شخصیتا بزاریم و با توجه به خصوصیات اون کاراکتر بهترین و بدترین تصمیمشو در موقعیتهایی که حق انتخاب داشتن بررسی کنیم **** من کاراکتر رمزی بولتون و انتخاب میکنم بهترین تصمیمی که گرفتم نحوه کشتن ریکون بود در کمترین حالتش اعصاب دشمنو به هم میریخت و تمرکز و روحیشونو تحت تاثیر قرار میداد و در بهترین حالتش آرایش لشکرشونو. برای بدترین تصمیم مورد زیاده اما فکر کنم تجاوز به سانسا در شب زفافو انتخاب کنم میتونستم با رفتار جنتل و تظاهر به خوب بودن دل دختری که بعد ترک وینترفل چیزی جز بدبختی تجربه نکرده بدست بیارم در مورد عروسی خونین باهاش همدردی کنم و خودمو مخالف و ناراحت از این حادثه نشون بدم و وعده انتقام از قاتلینو بهش بدم تا حمایتشو بدست بیارم و برای کشتن پدرم و حکومت بر شمال دوتایی نقشه بکشیم
  3. وایت ولف

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

اتفاقا منم میخاستم در مورد توروس مطلب بنویسم که شما زحمتشو کشیدی البته مطمئنا به این زیبایی نمیتونستم به نظر من بخونید چون اولا معلوم نیست واقعی باشه یا نه ثانیا دو سال مدت زیادیه و با توجه به سابقه بد HBO جزئیات زیادی از فصل 8 لیک خواهد شد در نتیجه خواه ناخواه این مطالب به گوشتون خواهد رسید ثالثا فیلمنامه فصل هفتمم لیک شده بود از جذابیت سریال کم شد؟ نه +به نظرم فارغ از واقعی یا فیک بودن فیلمنامه به قول دوستمون هیچکی از پایان سریال راضی نخواهد بود
  4. وایت ولف

هويت شاه شب

در مورد نایت کینگ بحثی که وجود داره انسانهای نخستین و فرزندان جنگل با امکانات اون زمان ی بار اینو شکست دادن و بعدش دیوار درست شده جالبه در مورد نحوه شکستش هیچ بحثی نمیشه تا ی الگویی باشه برا دوباره مغلوب کردنش مثلا در ارباب حلقه ها ما میدونیم سائرون چجوری با از دست دادن حلقه جسمش نابود شد و شکست خورد و اینکه برا نابودی روحش حلقه باید نابود شه
  5. وایت ولف

شمشیر لایت برینگر کدام شمشیر است؟

فک میکنم تهیه کننده ها و نویسندگان بحث شمشیر لایت برینگر رو از سریال حذف کنند اما شمشیر سرآرتور دینو در گذشته به همراه تری آی ریون دیدیم اینکه حالا کجاست و دست کیه برام جای سواله +پر واضحه بسیاری از اشخاص ، شمشیرها ، شیپورها و .... فقط مصرف کتابی داره و در سریال اسمی ازشون برده نخواهد شد
  6. وایت ولف

همه اذعان دارند که شاهد بهترین سریال تاریخ هستیم ایراداتی که من و دوستان میگیریم نه از جهت زیر سوال بردن سریال بلکه بخاطر فن بودن و علاقست وگرنه گات با اختلاف فاحش پرچمش بالاست در فصلهای قبل شاهد فانتزی چندانی نبودیم و زیر سایه سیاست بازی و رئال قضیه کم کم داشت فراموش میشد یجوری بیننده رو بدعادت کرده بود ولی حالا بیننده در دوران گذار قرار گرفته و فصل 7 و 8 فانتزی کلاسیک نبرد خیر و شر به تصویر کشیده میشه و از این جهت فک میکنم بهترین سیزنها هستند
  7. وایت ولف

واقعی یا فیک بودن مطالب دو سال دیگه فقط با پخش خود سریال قابل تشخیص خواهد بود منم مثل شما امیدوارم فیک باشه دقیقا همین واقعی بودن آدمو به شک میندازه مشخصه ی حرفه ای نوشته
  8. وایت ولف

عجب نکته بینی دوست عزیز! من که کلا برگام ریخت
  9. وایت ولف

به R-FAARAZON: برا دوستانی که میخاستن فرستادم ولی پیام خصوصی شما فعال نیست ظاهرا
  10. وایت ولف

+اتفاقا منم فیلمنامه ای که ادعا میشه لیک شده و مربوط به فصل هشتمه خوندم ی موضوعی هست که میخام اینجا اشاره کنم و سعی میکنم چیزی اسپویل نشه ما حدود ی سال قبل هم شاهد لیک فیلمنامه فصل هفتم بودیم که برخی از موارد به نظر مسخره میامد و به خودمون وعده میدادیم اینا الکیه و قرار نیست قضیه اینجوری پیش بره ولی شاهد بودیم که اکثرشون(تقریبا میشه گفت همش) اتفاق افتاد +فیلمنامه لیک شده فصل هشتم دقیقا از همون ساختار و فرمی که در فصل هفتم شاهدش بودیم پیروی میکنه و احتمال اینکه فیلمنامه اصلی باشه زیاده با اینکه خودم به هیچ وجه علاقه ندارم +سریالهایی رو به خاطر میارم که سیزنهای اولیشون به قدری زیبا و جذاب و از لحاظ داستانی پرکشش بودند که مخاطب برا سیزنهای بعدی لحظه شماری میکرد اما اتفاقی که عملا شاهد بودیم افت شدید سریالها و در نتیجه نارضایتی بود بطوریکه آخرشو به قدری فاجعه و مزخرف تموم میکردند که مخاطب از این همه هزینه و وقتی که برا سریال در طول چندین سال گذاشته افسوس میخورد برا خودم نمونش فرینجه اینکه توقع داشته باشیم سریال اینجوری که ما دوست داریم تموم شده غیرمنطقیه بخصوص در مورد گات که میدونیم مارتین چه بلایی سر کاراکترا میاره ولی فیلمنامه لیک شده بدترین پایانی بود که میتونستم تصور کنم و بعد خوندنش احساس پوچی کردم
  11. وایت ولف

اگه سریال به خودش وفادار بمونه حداقل نصف این افراد از زنان خواهد بود بقیشم از مجموع مردان خاندانهای شمال و دره
  12. وایت ولف

منم دقیقا یکی از طرفداران ازدواج سانسا با جان هستم بعد برملا شدن هویت جان احتمالش هست همچین اتفاقی بیفته
  13. وایت ولف

دقیقا به خاطر همین مسائل من اصرار داشتم وایتا هم فقط بوسیله درگون گلس میمیرن حتی اگه سرشونم قطع کنی نباید بمیرن چون با جادو سر پان حتی تاثیر آتیشم مسخرست مگه اینکه بگیم آتیش خاصیت ضد جادویی داره یا ی جور شیلده که جلوی کانکشن با واکر اصلی رو میگیره
  14. وایت ولف

حالا علاوه بر این مسئله راه رفتن این اسکلتا جالبه بدون ماهیچه چطوری حرکت می کنند؟ احتمالا به بنی اسرائیلی بودن متهم شم ******
  15. وایت ولف

کاش اینی که میگید باشه ولی من به نظرم تهیه کننده ها فقط میخاستن ی حالی به نایت کینگ بدن
  16. وایت ولف

فک کنم تنها راه کشتنش خارج کردن آبسیدین از بدنش باشه
  17. وایت ولف

به نظرم در این گفتگو در عین حال که آریا داره سانسارو تهدید میکنه این پیام رو هم بهش میده همانطوریکه سانسا با افکار خودش در مورد خیانت به جان کلنجار میره در ذهن آریا هم افکاری برای کنار زدن سانسا و استفاده از صورتش وجود داره ولی آریا به این افکارش اجازه جولان نمیده پس سانسا هم باید مبارزه کنه ********** در فصلهای قبل شاهد بودیم که دنریس از شکستن چرخ قدرت در وستروس صحبت میکرد در این اپیزود تیریون برای اولین بار به مدلهای حکومتی در جهت تحقق بخشیدن به این شعار اشاره کرد پس احتمال داره در آخر سریال به جای حکومت پادشاهی شاهد حکومت جمهوری وستروس باشیم
  18. وایت ولف

تبری که تورموند برا ضربه زدن به خرس استفاده کرد درگون گلس نبود وگرنه خرسو میتونست بکشه تبری که بعدا استفاده میکرد درگون گلس بود که معلوم نبود چطوری تبرش عوض شد
  19. وایت ولف

به شخصه با طی الارض و ریتم بالای سریال مشکلی ندارم باگ اصلی مربوط به وفادار نبودن سریال به داستان و روایت خودشه برا مثال همین قضیه درگون گلس درگون گلس اصلیترین سلاح برا کشتن وایتها و واکرهاست چرا به جز جورا هیچ کدوم با خودشون نیاورده بودن؟جان شمشیرش والریایی بود بقیه چی
  20. وایت ولف

در مورد اپیزود 6 از لحاظ فنی و ساخت و دیالوگهای زیبا یکی از بهترینها بود مطمئنم خیلی از دوستان از دیدنش لذت بردن و البته روند فصلهای پایانی که سراشیبی بی منطقی رو بصورت ترمزبریده در حال طی کردنه میتونه برا دوستانی که 7 سال سریال رو دنبال میکنند من جمله خودم آزار دهنده و کمی نگران کننده باشه. نکاتی که فک کنم گفتنش خالی از لطف نباشه با توجه به استارت مرگهایی که در این قسمت زده شد کم کم خودمونو باید برا مرگ خیلی از قهرمانهای داستان آماده کنیم با این همه زومی که روی خنجر والریایی میشه احتمالا نقش مهمی رو در ادامه بازی خواهد کرد فک کنم بدترین بازی کلارک مربوط به صحنه کشتی همراه با جان باشه به شدت مصنوعی خدمتی که تیریون با ایده رفتن به پشت دیوار برا شکار وایت به نایت کینگ کرد نمیشه نادیده گرفت این بشر ظاهرا دست دنریسه ولی در پشت صحنه با شاه شب و ملکه سرسی هم پیالست شاه شب زنجیر از کجا گیر اورد؟
  21. وایت ولف

هويت شاه شب

شاه شب قبل دیوار بوجود اومده یا بعد دیوار؟ اصولا اگه شاه شب نباشه پس آدری هم نیست در نتیجه دلیلی برا دیوار کشیدن وجود نداشته
  22. وایت ولف

قسمت پنجم: Eastwatch

همونطور که بانو نایمریا اشاره کرد هدف فقط دو اپیزود حماسی با جاذبه های سینماییه وگرنه هیچ توجیه و منطقی نداره و شدیدا احمقانست رفتن جان از درگون استون به ایست واچ و گیر آوردن ی وایت و برگشت دوباره به کینگزلندینگ چقد زمان میبره؟ در همین مدت شایدم کمتر با ی نقشه هوشمندانه و بدون خونریزی میشد پایتخت رو فتح کرد جان چجوری میخاد ی واکرو اسیر کنه نه برنامه ای نه قفسی ی یاعلی مدد گفتن بسم الله بریم واکر بگیریم همونطور که در مبارزات پروموی اپیزود بعد دیدیم اینا از سلاح های خودشون استفاده میکردن مگه قرار نبود از درگون گلس اسلحه بسازن
  23. وایت ولف

جان همیشه گلایه میکرد چه جوری بقیه رو در مورد واکرها قانع کنه اینکه چرا تا بحال به فکر خودش نرسیده بود یکی رو بگیره با خودش بیاره اینور دیوار جای تعجب داره و به نظرم واکرو اول باید بیاره به این لردهای احمق شمال نشون بده تا این قدر نق نزنن از همه بدتر اون گلاوره
  24. وایت ولف

به یاد یاران حلقه
  25. وایت ولف

دوستی هم که گفتن استنیس قابل مقایسه تره با مدکینگ باید دید کدوم مدنظرشونه. استنیس کتاب یا استنیس سریال؟؟؟ اگر اون آتیش زدن شیرین رو کنار بذاریم و اشتباه بزرگش در تصمیم به قتل گندری و مجازات داووس به خاطر فرای دادنش (البته تو کتاب در مورد حرامزاده رابرت ظاهرا شک داشت و تصمیم نگرفته بود) که در این صورت دیگه تقریبا کاری با استنیس سریال نداریم اون موقع دیگه اصلا هیچ شباهتی به مدکینگ نداره. آتیش زدن کسایی که بهش خیانت کردن (به معنای کلمه خیانت کردن) به خاطر اعتقاد جدیدش به اون دین بود. کاری ندارم در مورد اون دین و ... . اما حداقل حداقل حداقلش هر طوری حساب کنیم چطوری میگید کارش از دنریس بدتره؟ مگه شکنجه میکرد استنیس؟ (از منبع کتاب بگید یا سریال چون ممکنه یادم رفته باشه) حالا چون اژدها داره دنریس با اژدها میسوزونه سوزوندن حساب نمیشه و اعدام میشه؟ خوبه تو سریال هم دادشون رو شنیدیم. البته در مورد استنیس سریال با کار آخرش و اون تصمیمش در موردگندری قطعا به پادشاه دیوانه نزدیک شد.البته فاصله اش باهاش خلی زیاده و همچنین فاصله اش با ریگارو اگر دنریس به شمال حمله کنه (در سریال) دنریس هم گوی سبقت رو می رباید ) منظورم استنیس سریال بود اعتقاد نداشتن به خدای مورد نظر شما خیانت محسوب نمیشه دلیل آتش زدن نزدیکانش(برادر زن و دخترش) دقیقا به چه علت بود جز دیوانگی استنیس آدما رو کباب میکرد حداقل 10 دقیقه طول میکشید تا یکی ذره ذره جون بده اگه این شکنجه نیست اسمش چیه