رفتن به مطلب

Schuldiner

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Schuldiner

قسمت سوم، The Queen's Justice

امتیار من حالا بعد از 2 قسمت که هاند رو ندیدم 3 هست. یکبار دیگه صحنه مواجهه جان و دنریس رو ببینید. تابحال همچین بازی ضعیف و تصنعی از این 2 نفر ندیده بودم. در ضمن واریس مثل تمامی خادمین در صحنه دربار رابرت یک خائنه. ***کسی یادش هست که آیا واقعا رابرت آدم فرسناد دنریس رو بکشن؟ بیشتر به مهره چینی های واریس میخوره این حرکت.
  2. Schuldiner

بحث اپیزودیک قسمت دوم: Stormborn

در مورد اون قسمت خاص گری ورم . میساندری که پرسیده بودید: اول اینکه برای ایجاد وابستگی در ورم و ایجاد میل به بقا، میساندری از ورم میخواد که و با توجه به روش مقطوع النسل کردن اونها این کلا میسر نیست اگر چه در انتها میبینیم که ورم در عوض میکنه، ولی این بازهم برای ایجاد وابستگی در ورم مفید نیست بلکه بیشتر میساندری وابسته میشه. بسی از توان مضحک یورون در از بین بردن مارهای دورن لذت بردم. با توجه به سوال Elaria Sand از یارا در مورد شاه گری جوی ها گمان میکنم ثیون یک جا بد طور عقدش خالی میشه و بعید نیست بعدتر خودش از بولتون ها و یورون در قساوت پیشی بگیره. فقط نمیدونم چه کسی از اطرافیان کلیسی خبر به یورون داد که تونست این پاتک رو به گری جوی ها بزنه، احتمالا قراره یکی به جرم خیانت توی اتش بسوزه؟ این احتمال اینجا قویتر میشه که توی تریلر قسمت بعدی یک جا شنیدم کسی میگه اونها (لنیستر ها) از قبل انتظارمونو میکشیدند به عبارتی ارتش گری ورم در حمله شکست میخورن و در نهایت یک بلایی هم سر دوتراکی ها و مارتل ها میاد و کلیسی باز هم محتاج جوراه مورمانت میشه. همچنین پیشبینی میکنم برون (دستیار جیمی لنیستر) با توجه به اسیر شدن دورنی ها توسط یورون و پیشکش شدنشون به سرسی به عنوان انتقامی که جیمی از پسش بر نیومد (برای ربودن دل سرسی) به فرارشون کمک کنه و شاید دورنی های همیشه زخمی با آریا یک جایی افسارگسیختگی سرسی رو با مرگ خاتمه بدهند. (بعیده کلیسی بتونه از عهده سرسی بر بیاد) بعید نیست با این خیانت علنی سرسی به جیمی برای عطش قدرت، جیمی هم از لنیسترها جدا بشه.