رفتن به مطلب

hamed-tk

اعضا
  • تعداد ارسال ها

3
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. hamed-tk

قسمت سوم، The Queen's Justice

با سلام .. تو تایپیک قسمت قبلی گفتم یکی دوتا پیروزی دگ واسه سرسی هست و همینم شد .. فقط انتظار نداشتم دقیقا تو قسمت بعدی اتفاق بیافته. به نظرم دگ کافیه. بیشتر از این سرسی نمیتونه جلو بره. به احتمال زیاد از قسمت های بعدی سرسی رو کمتر میبینیم.. اون توازن قدرتی که لازم بود ایجاد شده، حالا وقتشه سریال به جاهای دگ داستان بپردازه. مثل سندور، آریا، لیتل فینگر و در راس کار جان و دنریس یورون بدجوری رو مخه. دیدم یه نفر به فلش بودنش اشاره کرد. واقعا مگه داریم؟ تله پورت میکنه این بشر؟ ولی بازیگرشو دوست دارم، قشنگ بازی میکنه، هرچند با این آتیشی که داره فکر نکنم زنده بمونه، با جیمی هم که در افتاده با نظر خیلیا در خصوص از بین رفتن ارتش دورن مخالفم، به نظرم یه جایی تو سریال دوباره به کار میان. مطمئنا هم از طریق آلاریا. کار آلاریا تموم نشده. اگه قرار بود تموم بشه الان مرده بود. منتظر یه سکانس که آلاریا با جنازه پوسیده دخترش تو زندانه باشید. احتمالا یا فراریش میدن یا بعد فتح پایتخت میاد بیرون. دقیق نمیشه گفت. ملاقات جان و دنریس هم فقط قسمت القاب و اون صحنه که جان داووس رو چپ چپ نگاه کرد، بقیش مسخره بود، انتظار بهتر از اینارو داشتم، بازیگر نقش دنریس یه مقدار ضعیف داره بازی میکنه تو این فصل. شما هم قبول دارید؟ درمورد برن هم همین نظرو دارم. بازیگرش سیر نزولی داشته. جای پیشرفت پسرفت داشته، البته مطمئنا تو فیلمنامه اومده که برن بعد از کلاع سه چشم شدن باید اینجوری خشک و بی روح باشه ولی همونم خوب درنمیاره، خشک و بی روح دیوید بردلی در نقش والدر فری، ایزاک همپستید یه دوره فشرده کلاس بازیگری بره پیشش بد نمیشه، شخصا حاضر بودم انتقام از فری ها عقب میافتاد ولی بازی های درخشان دیوید بردلی رو میدیدم اینکه کار دنریس تو وستروس سخت تر از ایسوسه کاملا درسته. ولی تو همون ایسوسش هم خیلی جاها دراگوناش بودن که تو بدترین شرایط به دادش رسیدن و از مخمصه رهاش کردن، بعد انتظار داره تو وستروس بدون استفاده از دراگون رو تخت بشینه؟ واقعا فازشون چی بوده؟ نمیخواد ملکه مردگان باشه؟ مطمئنا این موضوع حربه ای بوده واسه ایجاد توازن قدرت تو سریال ولی دگ وقتشه بشینه رو دراگوناش یه حالی به وستروس بده. هرچند باز شک دارم اینکارو بکنه جنگ ها رو سانسور کردن، دلیلش هم مشخصه، علاوه بر بودجه بحث سر اینکه که تو هردوتا جنگ شخصیت های اصلی نبودن. چه کاریه واسش وقت بذارن.، تا همون حدش کافی بود، ما داریم درمورد سریالی حرف میزنیم که اسیر شدن جیمی توسط راب رو سانسور کرد، اونوقت شما فتح کسترلی راک خالی رو صحنه های جنگی میخوای؟ صحنه های حماسی تو قسمتای بعدی هست، مثل جنگ جان، سندور و الباقی دوستان با وایت واکرا، حسابی صحنه های جنگی ارضا کننده مطمئنا هست تو این فصل خداحافظ ملکه خارها، اون حرکتی که سر جافری زد هنوزم بهترین مرگ نقش منفی سریاله. مطمئنم همتون با من هم عقیده این ... جایزه موزی ترین شخصیت این سریال هم میرسه به ملیساندری، خدایی کجا رفت و چیکار داره هنوز فکرمو مشغول کرده آقا من بخش سیتادل رو دوست داشتم. چرا انقدر مخالفید باهاش. خیلی هم آبکی نبودا. سریال تو دو سه قسمت یورون رو هم زمان تو پونصد نقطه نشون داد، یه چیز تو این مایه ها که فاصله تهران تا بانکوک و بانکوک تا مسکو و از اونجا تا سئول رو دو سه قسمتی رفته. بعد خوب شدن یه بیماری رو انقدر ایراد میگیرد. خب سربال داره تخته گاز جلو میره، اونم زود خوب شد دگ. در ضمن جورا باید به جان اسنو بپیونده، بله، وقتش بود ک خوب بشه .... به این قسمت هم نمره 7 دادم دیگه همینا ....
  2. hamed-tk

بحث اپیزودیک قسمت دوم: Stormborn

سلام دوست عزیز یه لطفی داشته باش اول یه نفس عمیق بکش بعد پست بذار نمره دادن یه چیز شخصیه. فکر نمیکنم به کسی مربوط باشه
  3. hamed-tk

بحث اپیزودیک قسمت دوم: Stormborn

سلام ... من به این قسمت نمره 5 دادم. فقط هم به خاطر سکانس کرم و میساندی، البته از حق نگذریم این قسمت کلی درمورد آینده کد داشت اولیش سرسی که تو شروع فصل همه فکر میکردن سمت ضعیفه داستانه. اما از اتحادش با رندل تارلی تا معشوقش یورون گریجوی وحشی، همش نشون میده که سرسی تازه کلی کار داره. اگه میگید رندل تارلی هنوز نیومده سمت سرسی باید بگم سریال همیشه همینطوری بوده. تو اینجور اتحادا همیشه یه شک و شبه میذاره ک یه حداقل سوپرایزی تو جیبش باشه. به نظر من یکی دوتا موفقیت دگ تو ادامه داستان واسه سرسی هست و بعدش باید دید چی میشه، یکی دوتا اژدها هم که قراره بکشه، اون دستگاه اژدها کش هم یا باید یه تغییراتی بکنه یا اصلا کار نمیکنه. کشته شدن یه اژدها جزو اون سوپرایزای سریاله. با این تیر و کمان عمرا اینکارو نمیکنن شخصا فکر میکردم یورون مستقیم میره سراغ تیریون البته نمیدونم چرا هرچند الاریا هم طعمه بدی نیست و ناگفته نمونه که سرسی انقدر دشمن داره یورون هرسمتی میرفت یه جایزه میتونست واسش جور کنه جان اسنو هم ک کاملا قابل پیش بینی داره رفتار میکنه، حالا دقیقا دم رفتن به لیتل فینگر نمیپرید بهتر بود ولی خب اینم جزو بخشهای حرص دهنده این بخش بود. همش هم ک نمیشه گل و بلبل باشه. گوست هم همش داره حذف میشه .. میترسم آخرش از گله نایمیریا سردربیاره، خود نایمیریا هم مطمئنا کارش همینجا تموم نمیشه. این همه از فصل 1 تا اینجا منتظرش نبودیم که بره با گله اش عشق و حال .. نکات مهم همینا بود دگ . تمام