رفتن به مطلب

kizhan93

اعضا
  • تعداد ارسال ها

17
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. kizhan93

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

اگه سانسا نقشه قتل آریا رو نکشیده چرا برین رو فرستاد به وستروس واینکه خدا کنه که نقشه باشه وآریا چیزیش نشه و سانسا واسه یه بارم که شده سر عقل بیاد و دست از حماقتهاش برداره
  2. kizhan93

هرچند اگه حتی در مورد بیلیش هم به سانسا بگن باز این خانوم یک خاءن هستش و از خداشه که جان به شمال برنگرده چون عاشق قدرته دوست داره مثل سرسی باشه ولی اون هرگز نمیتونه مثل سرسی باشه سانسا از اولشم احمق بود درست مثل مادرش ولی اون از مادرش احمق تره و البته عاشق قدرتم بیشتر به شدت شخصیت آریا رو دوست دارم با تمام بچگیش واقعا به خانواده وفاداره اینکه اینطور برادر ناتنیش رو دوست داره و تنها شخصیت داستانی هستش که اشتباهات بسیار کمی داره در سریال و اونهایی هم که میگن به جافری حمله کرد کارش اشتباه بود درست نیست چون آریا تا زمانی که اون جافری روانی شمشیر رو روی صورت مایکاه نکشید به جافری حمله نکرد و به نظر من بهترین کار ممکن رو کرد پس میخواستین جافری مایکاه رو بکشه وآریا که دوستش بود هیچ کاری در مقابل دوستش نکنه با وجود اینکه اگه التماس هم میکرد اون جافری دیونه بیشتر خوشش می اومد و بدتر مایکاه رو میکشد همونطور که سانسا به جافری عزیزش این همه التماس کرد واسه اینکه پدرش رو ببخشن ولی به جاش جافری جریتر شد و سر ند استارک شخصیت محبوب من رو جلوی چشمای سانسای احمق قطع کرد پس التماس کردن به ادمی چون جافری حماقت محض بود و اریا جافری رو خوب میشناخت درسته که مایکاه مورد ولی حداقل اعتمادش به دوستی آریا نمرد ولی در مورد سانسا حقش بود که گرگش بمیره از یه ترسو بیشتر از این انتظار نمیره که به هر چیزی متوسل بشه به شهادت دروغ ،به خیانت ....
  3. kizhan93

سلام دوستان در مورد این اپیزود باید بگم که فوق العاده بود ولی با یه سری مسائل اعصابم داغون شد اول اینکه دوست ندارم بین جان و دنی رابطه عشقی اونم به خصوص از طرف جان بوجود بیاد دوم اینکه زانو زدن جان در برابر ملکه واقعا نباید صورت بگیره اونم وقتی اون شاه بر حق هفت قلمرویه سوم اینکه رابطه آریا و سانسا به شدت تنش زا هستش من از اول از شخصیت سانسا متنفر بودم شخصیت به شدت حماقت گونه داره و حتی یه نکته مثبت در این دختر پیدا نمیشه واقعا دوست دارم شرش از خاندان استارک کم بشه مگه اینکه این زن با جان ازدواج کنه هرچند من همیشه دوست داشتم که آریا و جان بهم برسن هر چه سریعتر این بیلیش عوضی رو اریا سربنیست کنه و اینکه اگه بیلیش آریا رو گول بزنه مسخره میشه اریا اون همه تمرین کرده و حالا به هیچکس تبدیل شده که انقد ساده هم فریب بخوره نمیدونم این وسط برن چکاره است بیاد به خواهرش سانسا در مورد بیلیش بگه دیگه به شدت دوست داشتم که اژدهای دنی مرد من از دنریس اصلا خوشم نمیاد کاش یه دختر خوشکل حداقل بازیگر نقش دنریس رو بازی میکرد آخه جان به اون خوشکلی
  4. kizhan93

بحث اپیزودیک قسمت چهارم: The Spoils of War

من که دوست داشتم دنریس بمیره
  5. kizhan93

و اما بخش پایانی؛دنریس خیلی با تیریون بد حرف زد دلم واسه کوتوله سوخت خیلی دوست دارم کوتوله مدافع دنی دیگه نباشه واگه جیمی اسیر شه آزادش کنه به هر حال یه بار جیمی اونو آزاد کرده و یه لنیستری همیشه قرضش رو ادا میکنه،مشاوره جان عالی بوداین جان واقعا دوست داشتنیه هر چقدر از دنی بدم میاد از جان خوشم میاد ،تو این قسمت دلم واسه ارتش لنیستر سوخت واقعا جنگ نابرابری بود خود دوتراکی های وحشی از پس ارتش جیمی بر می اومدن دیگه وارد شدن اژدها فوق العاده بی انصافی بود و نشون میده که دنی هم دختر همون شاه دیوانه است و با اینکه خیلی سعی میکنه مثل پدرش نباشه اما هر جا کم میاره دقیقا با کارهای پدرش مخالف نیست که هیچ حتی دلش میخواد خواسته یا ناخواسته پا جا پای پدرش بذاره و مصداق این حرف بزرگوار شیخ سعدی شیرازیه که میفرماید" گرگ زاده عاقبت گرگ شود گر چه با آدمیت بزرگ شود " خیلی دوست داشتم که اژدهای دنی لعنتی آسیب پذیر بود و اگه جنگ با وایت واکرها نبود (به دلیل هیجان فیلم به خاطر صحنه هاش) خیلی دوست داشتم نه تنها اژدها بلکه خود دنیریس هم به دست نیزه ی جیمی نابود میشد
  6. kizhan93

این اپیزود خوب بود ومن بهش نمره 10 دادم برن واقعا بی احساسه و این به سریال یکم لطمه زده اون موزیک غمگین استارکها با این رفتار سرد و بی روح برن دیگه بدرد نمیخوره،شخصا دوست دارم برن مثل سابق باشه دلم واسه میرا سوخت متوجه نمیشم چرا برن باید اینطور سرد رفتار کنه کلاغ سه چشم شده که شده آریا هم الان هیچکس شده ولی آریا اصالت و هویتش رو حفظ کرده آریا خیلی مخوف تر هز برن شده پس با این سرد رفتار کردن های برن فقط مخاطب رو از خودش دور میکنه اینکه به بیلیش نمیگه به این خاطره که میخوان بیلیش رو فعلا زنده نگه دارن تا پایان فصل ولی به شخصه از پیتر بیلیش متنفرم بیشتر از سانسا متنفرم که هنوز همدم و همراز اصلیش این مرتیکه است من قبلا هم گفتم که سانسا پتانسیل اینو داره که دوباره فریب پیتر بیلیش رو بخوره ولی بقیه استارکها مانعش میشن بالاخره آریا به خونه برگشت ولی ای کاش جان خونه بود آریا نگاهش به خونه فوق العاده بود و صحنه روبرو شدن با نگهبان ها برام دوباره تکرار شد صحنه ی راه رفتن و نگاه کردن به برین و پاتریکش هم فوقالعاده بود این دختر فوق العاده قشنگ بازی میکنه مغرور و آروم من صحنه شمشیر بازی اریا رو دوبار تماشا کردم و هر بار لذت بردم و نگاه سانسا به خواهرش به جای تحسین فقط حسادت بود متوجه نمیشم دوستان چرا آریا رو با سانسا مقایسه میکنن هرگز سانسا با آریا قابل مقایسه نیستن ،سانسا دختر ضعیف و احمق که هر کسی رو به خونواده ش ترجیح میداد و در برابر دشمن موشی بیشتر نبوده ولی در برابر خونوادش شیر میشه ازش به شدت نفرت دارم ،آریا به خودش متکیه آریا الان خودش یک ارتشه،دوستان گفته بودن که سانسا بچه بود مگه آریا بچه تر نبود آریا هنوزم بچه است اما از اول داستان شخصیت جسور و شجاع و مغروری داشت هرگز حماقتی رو از طرف اریا ندیدم ولی سانسا سراسر حماقته درست بشو هم نیست اما در مورد جان و دنی اصلا دوست ندارم این دوتا با هم ازدواج کنن چون دنریس اصلا شخصیت محبوبی نیست یه فاشیست به تمام معناست با وجود این همه چیزهایی که جان بهش نشون داد و اینکه جنگ اصلی در شماله نه جنوب خانم هنوز میگن زانو میزنی یا نه دیگه واقعا رو مخه دلم میخواد این زنیکه هرزه که با سربازشم خوابیده جلوی جان زانو بزنه سرسی و دنریس از نظر جنسی هیچ فرقی باهم ندارن سرسی با برادرش خوابیده با پسر عموش خوابیده و .در عوض دنی هم با برادرش ،با سربازش خالا هم دندون واسه جان باکره تیز کرده خواهشا نگین جان با ایگیرت بوده چون جن عاشق اون بود و خودتون هم دیدین که وقتی ملیساندرا خودش و واسه جان لخت کرد جان اصلا طرفشم نرفت
  7. kizhan93

خودتان را معرفی کنید .

سلام من آریا استارک هستم خوشحالم که تو این سایت عضو شدم
  8. kizhan93

نظرسنجی شماره 2: بازيگر محبوبتان در سريال «Game of Thrones»

جان به خاطر شهامتش به خاطر شرافتش به خاطر جذابیتش و در کل همه چیزش آریا به خاطر قاطعیتش،شهامتش با وجود بچگیش به خاطر احساساتش و به خاطر بازی زیبای مسی ویلیامز ند استارک به خاطر بازی زیبا و شرافتش سرسی بابازی فوق العاده این بازیگر واقعا این سریال فوق العاده قشنگ شده
  9. kizhan93

نظرسنجی 26: بهترین خط داستانی فصل هفتم سریال چیست؟

در مورد یورون به نظرم اصلا قشنگ بازی نمیکنه میخواد نشون بده که چقد وحشتناکه اما بیشتر مضحک در اومده ولی رمزی وای حتی من از اسمش میترسیدم خیلی قشنگ بازی میکرد نقشش رو وقتی با اون چشمای سرد لبخند میزد مو به تن آدم سیخ میشد که یعنی این بشر چه فکری تو سرشه و چه نقشه ای کشیده
  10. kizhan93

نظرسنجی 26: بهترین خط داستانی فصل هفتم سریال چیست؟

من واقعا فقط قسمت مربوط به استارک ها رو با تمام وجود دوست دارم به خصوص قسمت های مربوط به جان وآریا وبرن ،از دنریس اصلا خوشم نمیاد نه از شخشیتش تو فیلم نه بازیشو دوست دارم به نظرم زیادی از خود مچکره ،سرسی با تمام بدیش من عاشق بازیشم فوق العاده بازی میکنه
  11. kizhan93

قسمت سوم، The Queen's Justice

عزیزم من که نگفتم حتما با بیلیش ازدواج میکنه گفتم انگار بدش نمیاد،تازه کجا بهش بی محلی میکنه تو این قسمت که اگه خبر رسیدن برن رو بهش نداده بودن کاملا محو کلماتی که از دهن این بشر می اومد بیرون شده بود سانسا در هر صورت بعد از دو ازدواج ناموفق هنوز یاد نگرفته که در برابر مردها باید چگونه رفتار کنه در کل قاطعیت لازم رو نداره ولی آریا با وجود بچگی به هیچ کس اجازه نفوذ در اون رو نداره شخصی که بسیار کم اشتباه کرده تو این سریال آریاست،سانسا به هیچ وجه شخصیت قاطعی نیست به دشمن بیشتر از دوست تکیه میکنه تا وقتی جان به قول شما پادشاه شمال بود فقط باهاش کل کل میکرد و تو جمع اونو زیر سوال میبرد در حالیکه در برابر بیلیش با وجود اون همه بلایی که بر سرش آورده نمونه اش عروسی با رمزی هنوز هم درس عبرت نگرفته و هنوز هم مسخ حرفهای این روباه حیله گر میشه ،من یکی که وقتی برن رسید فوق العاده خوشحال شدم مگه اینکه برن بهش هشدار بده وگرنه این سانسا شمال رو دو دستی تقدیم بیلیش میکرد
  12. kizhan93

جان هم جذابه هم فوق العاده بازی میکنه من که عاشقشم
  13. kizhan93

جان هم جذابه هم فوقالعاده بازی میکنه من که عاشقشم
  14. kizhan93

اول جان بعد آریا بعد برن بعد سرسی
  15. kizhan93

قسمت سوم، The Queen's Justice

من که نمیفهمم چرا انقد دوست دارین اون دختره ی فاشیست نفرت انگیز زودتر وستروس رو بگیره شخصیت به درد نخور این سریال همین دختره است انقد که خودش رو دست بالا میگره نفرت انگیزتر هم میشه خدایی ملکه بودن به سرسی میاد و اگه سرسی از این سریال به این زودی حذف بشه واقعا جذابیتش رو از دست میده خوشم اومد جان حتی به اون دنریس از خود مچکر حتی ملکه هم نگفت حالا میخواد عمه ش باشه یا نباشه ،همچین میگه من ملکه هفت اقلیمم که انگار یادش رفته فعلا ملکه هفت اقلیم کسی نیست جز سرسی،بیلیش هم مسخره شده تو این سریال از اون بدتر سانسات که هنوز اجازه میده این مرتیکه که به قول خودش عاشق مامانش بوده در گوشش وز وز کنه خدا کنه آریا و جان هر چه زودتر همدیگه رو ملاقات کنن