رفتن به مطلب

Ghost_thewolfe

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Ghost_thewolfe

هويت شاه شب

دوستان من کتاب رو نخوندم و فقط سریال رو دیدم یه کم گیج شدم در مورد هویت شاه شب اگر استارک بوده و نایتز واچ و عاشق زنی ادر شده و اینجوری تبدیل شده پس اونی که تو سریال نشون داد فرزندان جنگل تبدیلش کردن کی بوده؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
  2. Ghost_thewolfe

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

خب اینکه بعضیا براشون سوال پیش اومد که زنجیر از کجا اومد، منم اول همین فکر رو کردم اما خب شاه شب سالهاست اون طرف دیواره با ارتشش، تنها کارشون قدرتمند کردن خودشونه. دیگه نه وحشی ها اونجان نه هیچکس دیگه. عجیب نیست که تموم چیزای باقی مونده اون طرف دیوار از آنِ ارتش مردگان شده باشه
  3. Ghost_thewolfe

قسمت پنجم: Eastwatch

رفتن جان اسنو به اون طرف دیوار واسه دزدیدن یه مُرده خیلی به نظرم احمقانه ست. نکنه دوباره بمیره؟ آخه کینگی که مردمش انقدر براش مهمن واسه همچنین چیزی میره اونور دیوار؟ اونم وقتی که تو هاردهوم به اون سختی از دست ارتش مردگان در رفته. در حالی که میدونه ارتش مردگان حرکتش رو به سمت دیوار شروع کرده. اصلا به نظرم رفتن اون تیم با اون همه کاراکتر مهم احمقانه بود. اگر بمیرن یعنی فقط خواستن تراژدی داستان رو زیاد کنن.
  4. Ghost_thewolfe

بحث اپیزودیک قسمت چهارم: The Spoils of War

اینکه کسی از سرسی خوشش بیاد و سرسی و لنیسترها کاراکترهای محبوبش باشند خب عجیب نیست، اما اینکه بگیم سرسی بهتره چون خودشه به نظرم جالب نیست. خب خیلیا خودشونن، مثل مدکینگ. که اصلا هم دوست داشتنی نبود.
  5. Ghost_thewolfe

بحث اپیزودیک قسمت چهارم: The Spoils of War

به نظرم این اپیزود خیلی خوب بود، دیگه آخرش رو از هیجان نمی‌تونستم ببینم، زخمی شدن دروگون خیلی استرس زا هست به نظرم. مهم ترین اژدهاشه و به این زودی زخمی شده، خیلی امیدوارکننده نیست. راستی، با اینکه بازی امیلیا کلارک باعث شده گاهی از دنریس بدم بیاد اما در کل طرفدار دنریسم و از سرسی متنفرم( با اینکه بازیگرش فوق‌العاده‌ست) و برام واقعا عجیبه بعضی از دوستان شخصیتی مثل سرسی رو بیشتر دوست دارن.
  6. Ghost_thewolfe

قسمت سوم، The Queen's Justice

سلام دوستان من متوجه نشدم چرا جان به سر‌داووس اجازه نداد تا راجع به مرگش و بازگشتش صحبت کنه نظر شما چیه؟