رفتن به مطلب

Fan of Davos

اعضا
  • تعداد ارسال ها

4
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Fan of Davos

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

یه نکته ایی که هست و جواب خیلی از دوستانی که اشتباهاتی به سریال وارد میکنند رو میده (نه اینکه مخالفشون باشه، توجیه کننده باشه) اینه که سریالی که هر بار حدود 10 میلیون بیننده مستقیم داره دیگه علاوه بر یه اثر هنری یه بیزینس هم هست. اگه وایت واکر زرتی بزنه جان رو بکشه یا زمان سفرها کم شه و این تقابل ها روی نده خوب خیلی از بیننده ها ممکنه از دست برن. رابطه جان ودنی احتمالن به تعداد بیننده ها اضافه میکنه. نکته ی اصلی اینه که تحقیقات بازاریابی هم تاثیر زیادی رو فیلمنامه داره مطمئنا . روی لرد روشنایی هم تاکید زیادی میشه. یه خداس بلاخره که حتی آدمم زنده میکنه. این یعنی برنامه ای باسه نایت کینگ نریخته؟ باهاش بد به نظر میرسه. اگه خدا هست که من فکر میکنم فرقی نداره اینا چیکار کنن بالاخره دخل نایت کینگ رو میاره تا حالا که به نظر خیلی با برنامه کار کرده.
  2. Fan of Davos

اونجا میگه از شما، از انسانها .نمیگه از تو. خب اگه میخواستن از برندون در امان بمونن همونجا میکشتنش دیگه
  3. Fan of Davos

این قسمت هدف نهایی رو مشخص کرد دیگه، لازم نیست کل ارتش مردگان رو بکشن، همون یه دونه شوالیه شب رو بکشن حله. هر چند که خیلی یَل به نظر میرسه و تنهایی راحت از پس سه تا اژدها که تا حالا فکر میکردیم خفن ترین موجودات سریال هستن بر میاد. من نمیدونم اون قسمت که به بچه های جنگل اشاره میکنه هم تاثیری داره تو داستان یا نه؟ اصلن مونده چیزی ازشون؟ یکی بود تو یه قسمتی تو فصل قبل. موزیک سریال یه سر و گردن از خود سریال هم بالاتره، خیلی خوب پردازش میکنه و صحنه ها رو خیلی حماسی تر یا احساسی تر میکنه.
  4. Fan of Davos

بحث اپیزودیک قسمت چهارم: The Spoils of War

آقا یه سوالی، این اون اژدها بزرگه بود؟ دروگون؟