رفتن به مطلب

behrouz

اعضا
  • تعداد ارسال ها

5
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. هرچی تو کانال جست و جو کردم زیرنویس فصل اول و دوم رو ندیدم متاسفانه
  2. دوست عزیز! شما گفتی بدون اسپویل من هم بدون اسپویل ساده جواب دادم. می خواین همه ی اتفاقاتی که می افته رو بگم؟ اسپویل میشی ها! متوجه شدم. از زمان ساخت قسمت اول سریال قرار بوده دنباله دار باشه.ممنون یه تاپیک زدم برای پیدا کردن بهترین نسخه زیرنویس سریال ولی هنوز تایید نشده. کسی میدونه دلیلش چیه؟
  3. behrouz

بهترین نسخه زیرنویس سریال

سلام. تمام زیرنویس های سایت subsence رو دانلود کردم و بعد دیدم دو نسخه اصلی وجود داره که هر دو نسخه اشکال و ایراد زیاد داره. مثلا یه جای طرف میگه عمه درحالی که ترجمه درست میشه دایی،یا یه سری جا ها رو بد ترجمه کردن. ایا یه زیرنویس خوب و بدون ایراد وجود نداره؟ اگر جواب منفیه هیچ کدوم از دوستان زحمت ویرایش همین زیر نویس رو نمیکشه که بقیه استفاده کنن؟
  4. به بارانداز شاه حمله نمی کنن نیرو های شمال بدون اسپویل پس مسخره نیست که اون همه نیرو جمع کنن که به بازنداز شاه حمله کنن و دست اخر حمله نکنن؟ وقتی قراره حمله کنن چرا حمله نکنن؟
  5. تو قسمت اول یه مسله مهم رو متوجه نشدم و اونم اینکه راب و استارک ها یه ارتش بزرگ جمع میکنن که به مقر پارشاهی حمله کنن ولی اصلا مشخص نمیشه که ایا حمله ای صورت میگیره یا نه؟ قسمت دوم رو ندیدم لطفا طوری جواب بدید که اسپویل نشه. ممنون