رفتن به مطلب

S.A.F_K.O.L

اعضا
  • تعداد ارسال ها

5
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. S.A.F_K.O.L

توانایی دنریس برای حکومت !؟

درود Manuel جان بله حق با شماست و میپذیرم حرفتون رو . به هر حال باید یکی از تارگین ها یه نماینده داشته باشه تو داستان وگرنه داستان ضعیفتر میشد. فقط کاش اون نماینده دنریس نبود!!! حداقل یه دنریس نیمه خدا نه! D: برادرش خب بیچاره دیوانه بود نمیشد ازش گلایه کرد -------------------------- راستی کینگ رابرت متوجه منظورتون نشدم. کیارو ساپورت میکرد دنریس؟! 0_0 کتاب چند؟
  2. S.A.F_K.O.L

درود در مورد زنده از اتیش بیرون اومدن که باید بگیم درسته موی خوشگلش نبود علتش اما عقل و عصمت(!) هم دلیلش نبود! دلیلش فقط تخیل مارتین بود.D: موضوع همون علاقه بی مورد مارتین به ساختن نمیچه خدا از دنریس هست. طی کویر رو هم بر حسب شانس میشه گذاشت و موضوع House of Undying هم که کلا غیر منطقی بود!!(یه مشکل بزرگ نوشته های مارتین داره اونم همینه که اتفاقات غیر منطقی زیاده تو داستاناش!) اما اون سه تا اژدها فکر کنم واقعا برای موهاش موندن پیشش D: راستی در مورد دروگو من منظورم از پست بودن دروگو نحوه همبستر شدنش با دنریس و کلا روابطشون نبود!(منظور شما در مورد شیوه دوست داشتن انسانی همین بود دیگه درسته؟) منظورم کل رفتار های دروگو و دوتراکی هاست(دوتراکی ها تو جهان ما حکم مغول و تازیرو دارن!!! نمیشه انسان حسابشون کرد.) راستی من کلا سریالو نمیبینم به نظرم کار ضعیفیه مخصوصا تو بخش بازیگری.یه سری از دیالوگهای خفن کتاب رو هم که تو سریال نذاشتن رفتن رو مخه من تو همون قست اول!!! بله باهاتون موافقم تتقریبا هرکسی که وسیریس تربیتش کنه میشه کسی مثل دنریس و حتی بدتر! اما گذشته و علتها اهمیتی ندارن مهم نتیجست. به هر حال من که امیدوارم مارتین یکم بیخیال دنریس شه چون واقعا لیاقت چیزایی که تو داستان بهش میرسه رو نداره. اما جوری که شما حرف میزنید انگار تو کتاب 4-5 پررنگتر هم شده!!!
  3. S.A.F_K.O.L

هویت جان اسنو در هاله ای از ابهام

درود ببخشید دوستان من الان دارم کتاب 3 رو میخونم(با ترجمه فارسی پیش میرم) برا همین هنوز چیزه زیادی از هویت جان نمیدونم به جز حدسیاتی که اینجا زده شده میخواستم بپرسم اصلا این تارگرین بودن جان از کجا اومده حدسش؟ تو کتابهاب 4 و 5 اشاراتی شده؟(تا اینجا که من خوندم چنین حدس یا شایعه ای رو هیچکدوم از شخصیتهای کتاب نگفتن) یا کلا خودتون حدس میزنید؟ البته فکر کنم که درست حدس زده باشید و جان پسر لیانا و ریگار باشه و اون قولی که لیانا از ند میگرفت هم این بوده که به کسی نگه جان پسر اون و ریگاره چون اگه حقیقت مشخص میشد مطمئنا رابرت جان رو میکشت و لیانا هم به هر حال یه مادر بود و نمیتونست چنین چیزی رو قبول کنه.
  4. S.A.F_K.O.L

درود میدونم بحث این تایپک 2 ماهه تموم شده و دیر اومدم اما واقعا نمیتونم جلو خودمو بگیرم و پستی ندم!! من واقعا نمیدونم چرا مارتین دنریس رو تا حده یه خدا برخی جاها بالا میبره!!! یه دختر نادان و احساسی چرا اینهمه ارزش داره!؟ فقط به خاطر موی خوشگلش؟!؟!؟! در واقع دنیرس بیشتر تو یه ف.ا.ح.ش.ه.خونه میتونه مفید باشه تا حکومت. با احترام نسبت به طرفداران دنریس(البته اگه داشته باشه!D:) من این ذات ف.ا.ح.ش.ه بودن دنریس رو وقتی شناختم که دیدم چطور عاشق یه موجود پستی مثل دروگو هست و اجازه میده برادرش جلو چشماش اونطور بمیره!(البته برادرش هم به شدت به خودش شباهت داشت از هر نظر!!) کلا کتاب به نظرم گاهی اوقات غیر منطقی پیش میره.
  5. S.A.F_K.O.L

نظرسنجی شماره 5: به عنوان جنگجوی وستروسی کدام سلاح را ...

پس شمشیرای ادرها کجان؟! من که اونو ترجیح میدم. کلا ادرها خیلی از انسانها باحالترن! امیدوارم بیان وستروس استروس و... رو کلا به باد بدن!!!D: