رفتن به مطلب

AminMoradi

اعضا
  • تعداد ارسال ها

4
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. AminMoradi

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

دوستان برای از بین بردن نایت کینگ و برن، فقط باید برن رو با همون خنجر آریا بکشن. اونوقت همه چی تموم میشه. سک.س آینده ی جان و دنریس واقعا قلبمو شکست. نباید اینجوری میشد. سریالی که فضای تاریکش و فضای واقعیش ما رو عاشق خودش کرده بود تبدیل شده به یه سریال دبیرستانی غیرمنطقی که عناصر هندی بودنش مافوق تصور شده. چقد اتفاقات غیرمنطقی آخه. واقعا خراب کردن سریال رو با این رابطه مسخره جان و دنریس
  2. AminMoradi

من فک میکنم این وایت واکرها بیخودی این همه راه نمیان که فقط انسان ها رو نابود کنن. احتمال میدم این داستان ها تماما برگرده به استارک ها. حالا برن یا هر کی رفته اون گذشته چیکار کرده، چه بلایی سر بچه های جنگل آورده، که اونا از ترس برن، میرن شاه شب درست میکنن رو من نمیدونم. در ضمن این شاه شب بودن برن، دقیقا مشابه داستان بازی بایوشاک ه. گیمرها قشنگ میدونن که اگه اینجوری بشه یه کپی برداری کامله. برن کاری با فرزندان جنگل نکرد اونا برای محافظت از خودشون تو جنگی که با انسانها داشتن شاه شب رو بوجود آوردن...جالب اینجاست که وایت واکرها هم توانایی صحبت کردن دارن(البته با زبان مخصوص خودشون) هر چند سریال چیزی تا الان نشون نداده از حرف زدنشون ولی به نظرم با زبون باز کردن اینها به یه تعداد از سوالات مهم سریال جواب داده بشه نه منظورم اون درست کردن دیوار و اون حرفا بود. اونا میگفتن همه اینا واسه مقابله با خودته برن! در ضمن میگن کهنایت کینگ قراره پادشاهی یخ و پادشاهی شب رو به جان اسنو واگذار کنه. و دنیا فقط زمانی به صلح میرسه که پادشاه یخ و ملکه آتش با هم ازدواج کنن. خودم حالم بهم میخوره اگه اینجوری هندی باشه! دنریس باید زود بمیره ))
  3. AminMoradi

من فک میکنم این وایت واکرها بیخودی این همه راه نمیان که فقط انسان ها رو نابود کنن. احتمال میدم این داستان ها تماما برگرده به استارک ها. حالا برن یا هر کی رفته اون گذشته چیکار کرده، چه بلایی سر بچه های جنگل آورده، که اونا از ترس برن، میرن شاه شب درست میکنن رو من نمیدونم. در ضمن این شاه شب بودن برن، دقیقا مشابه داستان بازی بایوشاک ه. گیمرها قشنگ میدونن که اگه اینجوری بشه یه کپی برداری کامله.
  4. AminMoradi

یه تئوری تقریبا قطعی شده با این قسمت: نایت کینگ همون برندن استارک ه. نحوه دو تا شدنشون بخاطر سفرهای برن تو زمانهای مختلفه. مخصوصا سفری که فصل قبل به زمان درست شدن نایت کینگ داشت. تنها راه شکست وایت واکرها کشتن نایت کینگ با خنجر والریایی ه. یعنی کدوم خنجر؟ همون خنجری که اومده بودن باهاش بکشنش و الان دست آریاست. برای تموم شدن همه اینا باید برن رو با اون خنجر بکشن والسلام برن وقتی به گذشته پیش ند استارک رفت صداش کرد و ند برگشت. اون موقع هنوز قدرت چندانی برای تغییر در گذشته نداشت. بعد رفت پیش مد کینگ تو گذشته، و برای از بین بردن خطر وایت واکر ها گفت که باید بسوزونی همشونو. اما اون دیوانه شد و میخواست مردمو بسوزونه. بعد به گذشته رفت و به عنوان bran the builder جد ند استارک the wall رو ساخت. برای آخرین بار به گذشته رفت تا با کشتن بچه های جنگل، جلوی درست شدن نایت کینگ رو بگیره. حتی تو همون صحنه درست گردن نایت کینگ وقتی بچه های جنگل میخوان با خنجر بکشنش برن احساس خفگی میکنه. و در پایان همون قسمت، از بچه های جنگل میپرسه از چی داشتین دفاع میکردین؟ و اونا میگن: از تو دوس دارم نظر دوستان بخصوص کتابخونو بدونم