رفتن به مطلب

Bliss

اعضا
  • تعداد ارسال ها

74
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

1 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. Bliss

تاپیک مخصوص ویدئو های جالب نغمه ای

اگه میشه لطف کنید زیر نویس فارسی کلیپ کل کل مارتین و تالکین رو انجام بدید. ممنون
  2. Bliss

تاپیک مخصوص ویدئو های جالب نغمه ای

http://cdn.persiangig.com/download/JtfdowWDSV/Game of Thrones- Jon Snow - SNL.mp4/dl http://0up.ir/do.php?downf=VID-20160508-014546.mp4 http://0up.ir/do.php?downf=4-575869008889249943.mp4 http://0up.ir/do.php?downf=VID-20160508-014514_63027.mp4 امیدوارم از دیدن این کلیپ ها لذت ببرید. مخصوصا کل کل مارتین و تالکین.
  3. Bliss

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

ممنونم جورامون عزیز درست شد. از توجه و راهنماییتون بسیار سپاسگزارم.
  4. Bliss

از لینک های مستقیم که دادید دانلود کردم. ولی زیر نویس ندارم. ممنون میشم اگه لینک مستقیم زیر نویس ها رو هم بزنید. 9 و 10 و 11 صفحه هاش باز میشه، ولی نمیدونم اینا چرا اینطوری میشه.
  5. Bliss

خطای 404 - یافت نشد متأسفانه صفحه‌ی مورد نظر شما یافت نشد. اگر شما از طریق سایر وب‌سایت‌ها به اینجا رسیده‌اید، ممکن است صفحه‌ی مورد نظر شما حذف و یا تغییر نام داده شده باشد. می‌توانید جستجو کنید. جستجو جستجو نتایج پیشنهادی I've done a courtesy search for the term history season 3 part 12 13 14 for you. See if you can find what you're looking for in the list below. تاریخ به روایت تصویر .: تاریخ به روایت تصویر قسمت اول: خدایان وستروس قسمت دوم: پادشاه دیوانه قسمت سوم: حکمرانی ایریس از زبان تایوین قسمت چهارم: ایریس و بزرگان استارک قسمت پنجم: قیام رابرت قسمت ششم: قیام رابرت / تارگرین ها قسمت هفتم: عصر قهرمانان قسمت هشتم: فرزندان جنگل – انسانهای نخستین – اندال ها قسمت نهم: نبرد دشت آتش … ممنون از توجهتون لینک اصلی رو میزنم این ارور رو میده. زیر نویس رو هم اگه ممکنه لینکهاش رو بزارید ممنون.
  6. Bliss

سلام جورامون عزیز. خسته نباشید قسمتهای 12 و 13 و 14 فصل سوم به روایت تصویر لینک دانلود نداره. اگه ممکنه درستش کنید. ممنون.
  7. Bliss

تبریک تولد

سلام آرمینای عزیز من دیر رسیدم . تولدت مبارک همیشه پاینده باشی.
  8. Bliss

زیرنویس فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت

تالیسا جان به خاطر زحماتت خیلی ممنون.
  9. Bliss

ناشر افسانه ای سال 93

لطفا لیست کتابهای منتشر شده توسط هر انتشاراتی رو هم بزارید.
  10. Bliss

تالار تشریفات

نگار جان و وینترفیل عزیز تبریک می گم و امیدوارم که به مقامات بالاتر هم دست پیدا کنید. با تشکر از همه ی زحمتهایی که کشیدید. آرمینا جان در مسئولیت سنگینی که پیش رو داری موفق باشی.
  11. Bliss

زیرنویس فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت

سلام آرمینا جان واقعا دستت درد نکنه خیلی لذت بخشه که سریال رو با زیرنویس بچه های وستروس ببینی. اما زیر نویس چند تا غلط تایپی داشت که برای بهتر شدن کیفیت زیرنویس برات اینجا می نویسم. امیدوارم تصحیح بشه . 1- بچه گی سرسی: می ونی آینده رو ببینی ( میتونی آینده رو ببینی) 2- واریس به تیریون : برداشتن کثافتم و پرت کردنش توی دریا ( برداشتن کثافت تو و پرت کردنش توی دریا) 3- ناپاکان (پاکان) 4- بیلیش به سانسا: دیدن که چه بلایی سر کسایی میاد که من ناامید می کنن ( من رو نا امید می کنن) 5_ لوراس به سرسی: پدرش شما ( پدر شما) 6- سر کوان به سرسی: بابت ظاهرا پسرم ( بابت ظاهر پسرم) 7- لنسل به سرسی: می تونی من ببخشی ( می تونی من رو ببخشی) 8- لوراس به مارجری: تو اینجا پیش سرسی لنیستر و مادر زنت گیر می افتی ( تو اینجا پیش سرسی لنیستر که مادر شوهرته گیر می افتی) 9- تیریون به واریس: من دیگه با وستروس کارین دارم ( با وستروس کاری ندارم) 10- تیریون به واریس: به ترس و وحشت عادت کردیم که فکر نمی کنم جور دیگه ای هم وجود داشته باشه ( فک نمی کنیم) 11- واریس به تیریون: پادشاهی قدرتمندتر از تامن احتیاج داره اما با رام تر از استینس ( اما آرامتر از استینس ) 12- واریس به تیریون: و تصمیم بگیره دنیا ارزش جنگیدن داره یا نه ( تصمیم بگیری ) 13- فرستاده به دنریس: سرورم سیاست هن مصالحه کردنه ( هنر مصالحه کردنه) 14- دنریس به داریو: نمی خوام استخوان های به بچه های دیگه جلوی پام انداخته بشه ( یه بچه ی دیگه) 15- منس به جان : اما از ترسیدم خجالت نمی کشم( از ترسیدنم خجالت نمی کشم) امیدوارم زیر نویس جدید و بدون اشتباه رو زودتر آپلود کنی که یه بار دیگه می خوام قسمت 1 رو ببینم.
  12. Bliss

Top 5 !!! Moments

خب، از جورامون عزیز که سلب مسئولیت شد. حالا می‌مونه S.i.S، جناب استینس گرامی و کلتوزاد عزیز. ببینیم کدوم همت می‌کنند. تالیسای عزیز هم می‌تونه توی کار ترجمه کمک کنه. خلاصه همه دست به دست هم بدید، زیر نویس این کلیپ‌ها رو بزارید. دست همگی درد نکنه.
  13. Bliss

Top 5 !!! Moments

شما نپرسیدی که ما بهتون بگیم. ولی اشتراکتون تموم شد دیگه تمدید نکنید. نمیشه همه‌ی فایلها رو همزمان دانلود کنی بهت اجازه‌ی دانلود نمیده. باید یکی یکی دانلود کنی. امیدوارم یکی از مترجمین گرامی یه زیرنویس زیبا مثل همیشه برای این کلیپ‌ها بزارند. جورامون عزیز زحمتش رو تقبل کن. چون شبیه نکته‌های شماست زحمتش با خودتون. مرسی
  14. Bliss

Top 5 !!! Moments

لطفاً این کلیپ‌ها رو توی پیکوفایل آپلود کن. یه ساعت طول کشید تونستم فقط اپیزود دوم رو دانلود کنم. مرسی
  15. حرف گوش کن بود که وقتی بران بهش گفت برو اسب رو واسه لیدی آماده کن، برای برین زانو زد و قلاب هم گرفت فکر کنم الان انگشتهای هر دو دستش با زمین یکی شده