رفتن به مطلب

moh2000

اعضا
  • تعداد ارسال ها

3
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. moh2000

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

ببخشید ولی تنها دلیل قدرت دادن به های اسپارو از سوی سرسی فقط زمین زدن مارجری بود و بس . سرسی و دلسوزی برای مردم فقیر ! رجوع کنید به عروسی جافری که حتی دستور میده باقیمانده غذاها رو به سگها بدن نه به فقرا که پوز مارجری رو زده باشه . اونجایی هم که مارجری بهش میگه من ملکه ام نه تو شروع قدرت دادن به های اسپاروئه که دامن خودشو میگیره به نظر من که سرسی یه شخصیت به غایت حسود و قدرت طلبه و بدجنسه . من تو این سریال یه کار خوب از این شخصیت ندیدم
  2. moh2000

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

واقعا باگ بی نهایت بزرگی بود . میگن طرف از ترس مرگ میمیره حکایت جان و دوستانه تیریون هم تو این فصل کلا گند زد با طرح و نقشه هایی که ریخت
  3. moh2000

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

سلام دوستان دیشب که قسمت 6 رو دیدم واقعا از غیر منطقی بودن وقایع تو این فصل اعصابم بهم ریخت برن میدونه که نایت کینگ نمیتونه از دیوار رد بشه و به هیچکس نمیگه جان پا میشه میره اون ور دیوار و احتمالا چیزی که برای عبور از دیوار لازمه رو در اختیار نایت کینگ میزاره و میاد خوب مرد حسابی میگرفتی میشستی اینور دیوار دیگه این نایت کینگ که 8000 ساله نتونسته بیاد اینور اخه چیکارش داری البته میدونم که داستان اینجوریه که بالاخره باید تقابل صورت بگیره ولی من انتظار داشتم نایت کینگ با روش دیگه ای از دیوار رد شه مثلا با شیپوری که میگن اگه بزنی دیوار میریزه