رفتن به مطلب

acocharsoo

اعضا
  • تعداد ارسال ها

4
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    انتهای کتاب A Feast for Crows
  1. acocharsoo

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

خیلی از دوستان از رابطه جان و دنی ناراضی بودن اما بنظر من سکانس بسیار هنری و تاثیر گذاری بود، وقتی قهرمانت رو برهنه روی تخت میبینی و در همون لحظه راز زندگیش برات آشکار میشه، اونجاست که جان اسنو تبدیل میشه به ایگون تارگرین میشه مقایسه ش کرد با کشته شدن کاراکترهای محبوب در فصول قبل! و باز هم یه دیالوگ آشنا اینبار از زبان برن:جان خبر نداره! همون دیالوگ ایگریت : تو هیچی نمیدونی جان اسنو! و سکانس بعدی حمله نایت کینگ ثابت میکنه که جان اسنو واقعا هیچی نمیدونه که سرگرم عشق جدیدش شده! میشه با دید دیگه ای به سریال نگاه کرد و ازش لذت برد، دوستان خیلی درگیر مسایل بی اهمیت شدن
  2. این فیلمنامه از خط اول ایراد داره مگه اد توو ایست واچه که بمیره؟!
  3. acocharsoo

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

این قسمت گاف خیلی عجیبی داشت، اوایل قسمت نفراتی که رفتن اونطرف دیوار 10نفرن، صحنه بعدی 13نفرن معلومه اون صحنه مال بعد از حمله خرسه که اشتباهی موقع تدوین گذاشتن اول قسمت! از got بعید بود این سوتی
  4. acocharsoo

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

سلام اولین باره مطلب میذارم تو سایت چون دیدم کسی بهش اشاره نکرده من فکر میکنم سانسا و برن و آریا دارن بیلیش رو بازی میدن،تا یه جوری حذفش کنن! با توجه به دیالوگ معروف ند استارک توی تریلر دوم که سانسا میگه و اینکه ما ادامه سکانسی که برن خنجرو به آریا داد ندیدیم، احتمال میدم قسمت بعدی مشابه سکانس خیانت لرد بیلیش به ند استارک رو شاهد باشیم،اونجایی که خنجر رو گذاشت رو گردن ند، اینبار آریا این کارو میکنه در ضمن فیلمنامه رو نخوندم