رفتن به مطلب

شیرین ساسانی

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    ندارم
  1. شیرین ساسانی

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

این قسمت بهتر از قسمت قبل بود ولی اصلا به پای قسمت چهار نرسید.مکالمه های جان و تیون رو دوست داشتم برتری بازی الفی الن بر کیت کاملا بارز بود،تیون از شخصیتهای منفور سیزن یک الان واسه م یه شخصیت دوست داشتنیه کسیه که مثل سانسا از دست رمزی هیولا نجات پیدا کرد و امیدوارم کشتن یورون به دست تیون باشه من فکر میکنم پرداختن به درگیری تیون و ساحل به نوعی بازگشت تیون به شخصیت قدرتمندخودش باشه،مکالمه های برین و هاوند رو خیلی دوست داشتم و خوشحال شدم که برخوردشون خصمانه نبود،من صحنه محاکمه بیلیشم دوست داشت،این همون سانسایی بود که پیش بینی میکردم ،مکالمه بعد آریا و سانسا نشون میده این دوتا خواهر باهم صحبت کردن ولی متاسفانه روند شتابزده ای که سریال پیش گرفته باعث شده اون سکانسا ساخته نش،مکالمات صحنه محاکمه بیلیش خیلی مهم بود بیلیش عامل اصلی اختلاف خاندان استارک و لنیستر و شروع خونریزی های بعدش بود،با این حال التماسهاش رو دوست نداشتم،اما شخصیت مورد علاقه م تو این سیزن بی بر و برگشت جیمی لنیستره،مخصوصا از قسمت چهارم به بعد ،چقدر سکانس رفتن جیمی به شمال و موسیقی اون سکانسو دوست داشتم منتظر دیدار دوباره اون و برین آف تارثم دیدارش با برن هم جالبه ،کاش جیمی آزور آهای باشه نه جان(تارگرین)،امیدوارم تورموند و بریک زنده باشن،جان هم فقط جان اسنو محافظ دیوار و عاشق ایگریت....کاراکتر جدیدشو دوست ندارم
  2. شیرین ساسانی

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

من یکی از طرفداران سرسختGOT هستم ،ولی متاسفانە خیلی این سیزن رو دوست نداشتم بجز قسمت چهارم که عالی بود،البتە قسمتهایی مثل هاردهوم و نبرد حرام زاده در سیزنهای قبل به تمام معنا یک شاهکار بودن و شاید کمی توقع من رو به شخصه بالا برده،یکی از خطوط داستانی در گات که دوست نداشتم رابطه عاشقانه جیمی و سرسی بود که امید میرفت برین آف تارث راهی برای رستگاری جیمی باشه که ظاهرا اتفاق نمیفته،رومنس بین دنریس و جان اگر اتفاق بیفته همین حس رو به من میده،البته این نظر شخصی منه و به عقاید بقیه دوستان احترام میگذارم ،اگر قرار باشه رومنسی شکل بگیره رابطه سانسا و جان منطقی تره چون عملا رابطه خواهر برادری خاصی بین جان و سانسا نبوده،کسانی که با دقت سریالو دیده باشن قطعا میدونن که سانسا هیچوقت به خانواده ش خیانت نکرد و اگه هاند گذاشته بود جافری رو کشته بود،در مورد رابطه سانسا و آریا هم فکر میکنم متاسفانه آریا بازیچه بیلیش شده امیدوارم سانسا بیلیش رو کیش و مات کنه و ثابت کنه که بودن در جوار سرسی و بیلیش بی تاثیر نبوده وگرنه این همه تاکید بر هوش سانسا در کتاب و فیلم کاملا مسخره ست،یکی از فانتزی های من کشته شدن بیلیش بدست سانساست وگرنه شاهد مرگ یکی دیگه از استارکها خواهیم بود،امیدوارم دیدار هاند و برین در پایتخت خصومت آمیز نباشه چون هردو شخصیت رو دوست دارم،دیدار دوباره جیمی و برین هم جذابه.