رفتن به مطلب

jaehaerysI

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. و به نظرم تنها راه نجات سریال متوسل شدن به مارتینه و اینکه پایان سریال مشابه پایان کتاب تموم بشه... در غیر اینصورت فصل بعد برای همه اعضای این تاپیک پر از اسپویل و بدون هیجان دنبال میشه و یا اینکه این فیلمنامه رو به شکل اضطراری تغییر میدن که مطمعنا از این فیلمنامه هم بدتر خواهد بود ...
  2. من به شما 100 درصد اطمینان میدم این فیلمنامه درسته با اینکه اصلا دلم همچین چیزی نمیخواست... ولی متاسفانه این فیلمنامه لو رفته, همه چیزش در مقایسه با فصل 7 منطقیه... مهم ترین مسعله: قسمت 5 فصل 7.... در خط داستانی سمول تارلی.. دیدیدم که استاد ها دور هم جمعن و اتفاقا سم هم اونجا حضور داره و داره یه سری کتابا رو جابجا میکنه... یه استاد ها یه دیالوگ میگن که اون دیالوگ سرنوشت سریال رو تعیین میکنه... با اینکه مطمعنم اکثرا به این دیالوگ بی توجه بودن... " لودوس پیامبر پیشبینی کرد که خدای مغروق برمیخیزه و اگان رو نابود میکنه" ... همچین دیالوگی گفته شد... برمیگردیم فصل 6 قسمت 2; یورون گریجوی به جزایر آهنین یرمیگرده و در ملاقات با برادرش بیلان گریجوی و صحبت هایی که درباره خدایانشون پیش میاد, یورون به برادرش میگه: " من خودم خدای مغروقم" قسمت آخر فصل 7 هم که فهمیدیم اسم واقعی جان, ایگانه ... طبق پیشبینی لودوس, یورون جان رو میکشه ... پس به همین خاطر میشه گفت فیلمنامه لو رفته بعیده فن فیکشن باشه ... چون پازل هایی کنار هم گذاشته شد و در نهایت هم به مرگ جان ختم شد... و اولین پازل از فصل 6 بود... من بعید میدونم یک فن تا فیها خالدون این قضیه رفته باشه و دربیاره که جان رو یورون میکشه... یا اصلا به نظر نمیرسه که کسی که فیلمنامه رو نوشته تصادفا آورده یورون جان رو میکشه .... نظر من رو بخواید, فیلمنامه لو رفته, واقعا لو رفته و منطقی و درسته... شاید مثل فصل پیش 10 درصد اتفاق حذف بشه, اما متاسفانه درسته... مگه اینکه دی اند دی فیمنامه رو تغییر بدن که در اینصورت بدونید فیلمنامه دوم کاملا مضحکتر خواهد بود ... خدا لعنت کنه این هکر ها رو که علاوه بر خساراتی که به سریال وارد کردن, به 7 سال بینندگی ما هم توهین کردن
  3. jaehaerysI

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

لطفا این بحث های سیر داستان کتاب و سریال رو بیخیال شید ... فعلا بگید این فیلمنامه منتشر شده از فصل 8 واقعیه یا نه ؟ اگر واقعی باشه خدایان رحم کنند, چه خسارت هایی که به سریال و مخاطب نمیزنه .... آدر ها هکر ها رو بگیرند
  4. jaehaerysI

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

دوستان, کسی جواب این سوال ما رو نمیدونه؟
  5. jaehaerysI

به این قسمت نمره 7 دادم... در صورتیکه میتونست بهترین قسمت کل سریال باشه، اما بخاطر موارد زیر این قسمت کاستی های عجیبی داشت: 1- زنجیری که ته قسمت مرده ها ازش برای بیرون کشیدن ویسریون استفاده مردن، از کجا گیر آوردن ؟؟!! 2- گندری جوری تا دم ایست واچ دووید که انگار فاصله یک کیلومتری رو دوویده و از اون جالبتره سرعت عمل کلاغای وستروس تا رسیدنشون به دنریس و رفتن دنریس برای نجات جان و تیمش 3- چرا نایت کینگ با اون همه هوش و ذکاوت، تصمیم نگرفت نیزه رو به سمت دروگون پرتاب کنه که هم قوی ترین اژدها رو شکار کرده باشه و هم بتونه کار بزرگترین جنگجو های وستروس رو همونجا یکسره کنه البته به همراه دنریس مادر اژدهاها... که قطعا با کشتن دنریس، نایت کینگ میتونست راحت تر اژدها ها رو تصاحب کنه(بکشه بعد تصاحب کنه ) 4- به نظر من ایده کلی اینکه جان و همراهاش رفتن اونور دیوار و بزرگترین جنگجوهای وستروس جونشون رو گذاشتن کف دستشون تا یه واکرو گیر بندازن کاملا احمقانه بود... و احمقانه تر اینکه چرا سرسی با اون همه نفرت و خشم و ستمگری، رام شد و حاضر شد پیشنهاد دنریس رو قبول کنه ؟ (البته این مورد یه خورد جامعیت داره به کل فصل نه صرفا این قسمت ) 5- مرده ها واقعا میخواستن طناب دست های مرده دستگیر شده رو باز کنن ؟؟ یعنی انقد زرنگ شدن ؟؟ 6- چرا بنجن همراه با جان سوار اسب نشد و خودش رو به کام مرگ برد؟ اسب قاعدتا میتونست دو نفر رو حمل کنه این موارد رو کسای دیگه ای هم مطرح کردن و به عنوان سوتی های سریال نام بردن... به نظرم منطقیه چون من نتونستم جواب سوال های بالا رو بدم! اما یک سری موارد دیگه که توی این قسمت منو اذیت کرد: * به نظرم یکم ابهت آدر ها رو سریال داره میاره پایین... جان خیلی راحت تونست اون یارو آدر رو بکشه ... * تو یه دیالوگ تورموند به جان میگه که غرور منس باعث شد خیلی از وحشی ها بمیرن!!!! همین زانو نزدن و غرور منس(اونم به خاطر خود وحشی ها به عنوان مردمان آزاد) نبود که باعث میشد همین ها از جمله تورموند ستایشش کنن ؟؟؟!! یهو چی شد و این دیالوگ از کجا اومد؟!!!!شایدم عوامل سریال تنگ نظرانه با این دیالوگ سعی کردن که به این شیوه جان برای زانو زدن به دنریس قانع بشه!! راه های بهتری بود برای اینکار * با دور شدن سریال از کتاب، دیگه شاهد مرگ های شخصیت های مهم و مرگ های تراژیک نیستیم... این قسمت میتونست پایان کار تورموند باشه... به نظرم عوامل سریال دارن هالیوودی و احساسی کار میکنن تا به مزاق اکثریت مخاطبین خوش بیاد... به نظرم این خوب نیست... سریال باید مثل فصل سه مرگ های شوکه کننده ای مثل عروسی سرخ داشته باشه... * یکی دیگه از دلایلم برای اینکه میگم سریال رویه ای هالیوودی به خودش گرفته، نجات های پی در پی ه ؛ اول دنریس فرشته نجات میشه بعد عمو بنجن سر میرسه -- اون هایی که شماره دار گذاشتم ، خیلی دوست دارم اون سوالات جواب داه بشن؛ البته اگر جئاب منطقی ای برای این نقطه ضعف های قسمت 6 باشه... من خودم از متعصبین سریالم و به هیچ وجه نمیتونم این ضعف ها رو تحمل کنم ... #زنده باد نایت کینگ#
  6. jaehaerysI

یه سوال که شده دغدغه م... آیا قراره آخر سریال با آخر کتاب یکسان تموم شه ؟ یا باید شاهد پایانی متفاوت باشیم ؟