رفتن به مطلب

ehsanmody

اعضا
  • تعداد ارسال ها

1
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. ehsanmody

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

خب این قسمت انقدر هیجان داشت که دوسه تا چک زدم به خودم اما مشکل هم داشت که دوستان اشاره کردن، البته من به دیده اشکال نگاه نمیکنم چون سریال از اول اینطوری بود مشکلاتش: 1) صحنه مرگ بیلیش رو خیلی بد کار کردن اصلا و ابدا انتظار نداشتم اونطوری التماس کنه ولی میشه از دید خرد کردن خودش برای نجات هم بهش نگاه کرد. ولی یکی از دوستان گفت که استاد و شاگرد، خب این استاد با برن و آریا طرف بود بیشتر و نه سانسا. 2)دیوار، دیوار، زارت این بود این همه دیوار دیوار میکردن، جادوش کو! اما چیز عجیبتر قدرت اژدها بود سرعتش خیلی بیشتر شده بود و آتیشش (آتیش نبود که لامصب) خیلی قوی تر شده بود. ولی قبلا خونده بودم که به انتهای دیوار که میرسه از جادوش کم میشه اینا هم رفتن ته تهش دیگه (ایست واچ) 3) رابطه جان و دنی، خب مشخص بود از صحبت کردنشون توی چاله تا نگران بودن دنی و حرف جان جلوی سرسی، از نظر خونی هم بخوایم ببینیم اینا باید باهم میبودن دیگه در آخر. 4) حرکت سرسی با تیریون و جیمی هم دوست نداشتم، کلا همه رو از خودش رونده ولی اون صحنه که نزدیک بود جیمی رو بکشه من داشتم دیوونه میشدم. 5) عروسی لیانا هم واقعا بد بود اصلا حرفی در موردش نزنیم بهتره. ولی خوب شد سم اومد وگرنه بازم هویت جان اشتباه میشد و بهترین صحنه این قسمت فقط اونجاش که مرده میره سمت سرسی اپیلاسیون شد کامل