رفتن به مطلب

amrtat71

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

1
  1. amrtat71

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

این موضوع برن واقعا بی جواب و رو هوا موند...توی اون فصلی که داشت کلاغ 3 چشم میشد فرزندان جنگل دلیل خلق نایت کینگ رو گفتن بخاطر تو اینکار کردیم اخرش معلوم نشد چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میدونستن اینجوری وستروس مریزه به هم؟؟؟؟کلی تئوری درومد برن نایت کینگ....اخرش....ای خدا لعنتتتون کنه....
  2. amrtat71

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

خوب منم فیلمنامه رو از قبل خونده بودم هیجانش کم شده بود ...اخه چرا جلوی خودمو نگرفتم که ببینم منم با نظر دوستان موافقم داستان ابکی بود...کارگدانی ضعیف این فصل واقعا چند لول از فصل های قبل پایین تره برید یه نگاه به فصل ها قبل بندازید قسمتی که مردهه اومد سمت سرسی واقعا هیجان داشت... میدونستم بیلیش میمره ...چقدر با حقارت...فقط میخندیدم چجور التماس میکرد حقش بود همچین مرگی .... ولی بیلیش فصل های قبل نبود که من ستایشم میکردم و خدای سیاست بود ازدواج لیانا و ریگار افتضاح به تمام معنا اصلا خوب نبود نه سکانسش نه بازیگر ریگار... من علاقه ی شدیدی به ریگار داشتم بازیگره شبیه ویسیریس بود البته سنشم بالا میزد جان و دنی... من خودم موافق این دو هستم و بنظرم خیلی بهم میان ولی اصلا نتونستن کانکشنون رو قوی دربیارن مصنوعی بود با سکانس اخرشون هم حال نکردم .نفسا خوب بود ولی بازیشون قشنگ نبود نمیدونم چرا... دیوار...چقدر تئوری خوندیم براش اومد فرتی اتیشش زد برو بچ تیک ثانیه پریدن اون ور دیوار
  3. amrtat71

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

دوستان من هم فیلنامه لوو رفته فصل 8 رو خوندم اگه کس دیگه ای هم خونده توی تلگرام بهم پیام بده یکم صحبت کنیم @amrtat71 با تشکر
  4. amrtat71

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

در افسانه ها ذکر شده که فقط آزورآهای میتونه شاه شب رو با شمشیره آتشینش که چندین ماه آهنگری شده و از روحه همسرش درست شده بکشه.از اونجایی هم که شمشیره آزورآهای رو تا حالا تو سریال ندیدیم و با توجه به این که کلا 7-8 قسمته دیگه هم از داستان باقی نمونده پس باید این شمشیر داخله سریال ساخته بشه و جان ودنی هم که عاشق هم شدن پس شاید خیانت سوم خیانته جان به دنی باشه که دنی کشته بشه و شمشیره لایت برینگر ساخته بشه یعنی میشه همچین چیزی؟؟
  5. amrtat71

بحث های اپیزودیک فصل سوم

قسمت خوبی درواقع عالی بود چیزی که باعث میشه سریال گوشی نشه به تنمون بچسبه اینه که با پخش پیش میریم وگرنه این سریال یه چیز دیگس.... مثل همیشه صحنه های قشنگ دیالوگای عالی...خوب اریا هم یکم نرم تر شد بنظرم اتفاقهای زیادی قرار براش پیش بیاد...سرسی زد مارجری رو ترکوند دیگه جرعت نمیکنه باهاش حرف بزنه.تیریون بدبخت هم توسط جافری مادربخطا نماینده تیم ملی شد خیلی ضایع شد بنده خدا با سانسا هم خوب برخورد کرد .قسمت کالیسی هم خوب بود فقط این مرده مشکوک میزنه اگه کسی در مورد اطلاعاتی داره بگه ما هم بدونیم..چه عجب چشممون به جمال گل ادرها روشن شد شمشیر اژدهام توی یه حرکت ادر رو نابود کرد این سم دیوونه نمیدونم چرا شمیرو برنداشته دررفت دو قسمت بیشتر نمونده و حتما قسمالی طوفانی هستن بعدش یه سال خماری و دربدری باز برای 10 قسمت ناقابل اخرشم میگی اینجوری شد اونجوری نشد...
  6. amrtat71

بحث های اپیزودیک فصل سوم

سلا خدمت دوستان این لینک قسمت 6 سریا بازی تاج و تخت با کیفیت web-dl 1080p لینک تا 15 روز کاملا مستقیمه با سرعت بالا لینکم مال خودمه از جایی نگرفتم فقط نگران پسوندش نباشید که tar هست با بقیه ی فایل های فشرده هیچ فرقی نداره مثل rar ویرایش ناظر: لینک حذف شد. لطفا لینک دانلود سریال رو در سایت و فروم قرار ندید