رفتن به مطلب

لرد تایوین لنیستر

اعضا
  • تعداد ارسال ها

4
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

1

لرد تایوین لنیستر آخرین بار در تاریخ آوریل 14 2019 مقام اول روز را به دست آورده است

لرد تایوین لنیستر یک محتوا با بیشترین امتیاز داشته است!

اعتبار در انجمن

4

اطلاعات شخصی

• خاندان
    لنیستر
  • محل اقامت
    بارانداز پادشاه
  • مرز اسپویل من
    انتهای کتاب سوم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

404 بازدید کننده پروفایل
  1. لرد تایوین لنیستر

بحث اپیزودیک قسمت اول Winterfell

برین هم موهاش طلاییه، لنیستره؟! تو همون قسمت هم دیدار سانسا و برن یخورده آبکی بود! نباید زیاد دلسرد بشیم. راستش تقصیر خودِ سریاله که اینقدر تواقعاتمون رو بالا برده.
  2. لرد تایوین لنیستر

بحث اپیزودیک قسمت اول Winterfell

موافقم. در عین حال ؛ یه جورایی هم داره قطره چکونی اطلاعات منتشر شده رو رد میکنه هم ببیننده رو برای اتفاقات اصلی آماده میکنه. بعد از این همه انتظار کشیدن، اگه ایرادی هم داشته از دیدمون حالا حالا ها پنهان میمونه. اما اگه بخوایم صادق باشیم. با این حال کاملا ارضا کننده بود! بقول رامین جوادی: هربار که فصل جدیدی میسازیم ، با خودم میگم دیگه بهتر از این نمیشه ساخت، ولی اونا میسازن!
  3. لرد تایوین لنیستر

خودتان را معرفی کنید .

سلام. منم امید هستم.دانشجو. کتاب زیاد می خونم، همینطور فانتزی :وارکرافت،هری پاتر،ارباب حلقه ها و... وقتی شروع به خوندن کتاب کردم که تقریبا سه جلد از اون ترجمه شده بود.ترجمه ی خانم مشیری حیرتمو از نثر کتاب دو برابر کرد. خیلی امیدوارم دیر نرسیده باشم! آخه زمزمه هایی از افت شدید فعالیت توی سایت بود.
  4. لرد تایوین لنیستر

چگونه باسایت نغمه یخ و آتش آشناشدید و دلیل عضویت شما چه بود؟

حدس می زدم که اثر خفنی مثل «نغمه های یخ و آتش» مثل هری پاتر،ارباب حلقه ها یا وارکرافت سایت طرفداری تو ایران داشته باشه.تو گوگل سرچ کردم،اولین توصیه «وستروس» بود. اما اینکه چیه سایت حقیقتا جذبم کرد، مصاحبه با چند تا از بازیگر ها سریال بود، که نشون میداد چقدر اعضا فعال هستن. امیدوارم بعد از پایان سریال و بعد از اون،کتاب، همچنان فعالیت قوی باشه.