رفتن به مطلب

Ari

اعضا
  • تعداد ارسال ها

5
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

10

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. Ari

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

وارث بر حق تا ابد در نایت واچ یه فلج پادشاه به نظرم اگه hand میشد بهتر بود برن و به عنوان وارو بر حق جان تخت رو پس میگرفت ? واقعا حسه بدی دارم جان با خیانتش همه چیز رو از بین برد ☹️ اولین و اخرین اشتباه ??
  2. دوستان توی دیپ وپ فکر میکنم فصل اخر game of thorone پخش شده و تنها نشونه ای که میتونم بهتون بدم که فکر نکنید دروغ میگم اینه که قسمت بعد دنی توی تالار اصلی کاخ قدم میزنه در حالی که صندلی سالمه و بخشی از قسمت بالای کاخ خراب شده من که حدود چهار ماه پیش این رو دیدم فک کردم ساختگی هستش و فکر میکردم برفه که داره روی صندلی میشینه یعنی nigjt king رو مقصر میدونستم البته هنوز نمیدونم واقعی باشه چون قسمت شبش رو ندیدم ولی اگه صحنه ای باشه که دنریس در حال قدم زدن باشه و گرد های اتیش در حال نششستن روی ایرون ترون یعنی که ویدیو های دیپ وب درست بوده سعی میکنم این ویدیو که از شیش ماه پیش لیک شده بود رد پیدا کنم و یه صحنه از ازور اهای داشت خیلی گیج کننده بود ولی مثله اینکه حقیقت داشته قسمت بعد میفهمیم
  3. Ari

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

دقت کنی کسی کاری نمیکرد حتی وقتی تیون هم گذاشتن حمله کنه ،چرا جلوشو نگرفتن دورش که پره لشکر بود این قسمت عالی بود به هرچیزی فکر میکردم به جز این 10/10
  4. Ari

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

فیلم نامه رو داری ؟
  5. Ari

بحث اپیزودیک قسمت اول Winterfell

خیلی خوب بودش من کلا اضطراب داشتم و مطمعن شدم که ازور اهای جیمی هستش