رفتن به مطلب

hamedp715

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

11
  1. hamedp715

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

من فقط صحنه ای ک جان نگاه در کاستل بلک کرد و خیلی حرف تو نگاش بود رو دوست داشتم. یاد عموی پیرش افتادم ک تو کاستل بلک کور شده بود و مرد?. یه چیز جالب ک خیلی خندیدم برن گفت من اژدهارو پیدا میکنم شما نگران نباشید
  2. hamedp715

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

نگاش کردم فقط یه کلمه اومد تو ذهنم mad gueen نمیدونم چه حرفی بزنم ازپشت حمله کرد. همه این کمانها اژدها کش ک تو قسمت قبل مث s400 روسی داشتن دید مسزدن و محافظت میکردن از دیوارها و شهر خیلی بی مصرف از بین زفتن
  3. hamedp715

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

زندن مث تو تا شیر بقیع اویژها بخاطر اینکه حس دوست داشتن و لذت بردن رو ازشون گرفتن و از بدو تولد برای جنگیدن و کشت شدن تربیت شدن موندن تو میدان جنگ ولی کرم خاکستری چون عاشق ملیساندرا برگشت این میتونه نقط ضعفی نباشه
  4. hamedp715

صحنه نگاه کردن تیریون و سانسا تو سردابه رو دیدید بوسیدن دست سانسا بوی خیانت ازش میاد
  5. hamedp715

واقعا حق با شماس.باید چندتا وایت واکر مبارزه میکردن یا اینکه شاه شب مباره میکرد با با یکی از شخصیتها .مگ بانو قرمز با کشتی برگت ب وینترفل ک اومد کمک . مرسی از کمکش ولی میتونستن بیشتر کشش بدن. نبرد رو یا اینک برندون میتونست از قدرتش استفاده کنه. مثلا چشاشو بست رفت تو قالب یه کلاغ ک چی بشه. نا سلامتی دنیا رو میخاد نجات بده. چطور ها. خیلی ایراد میشه گرفت ازش خیلی
  6. hamedp715

بحث اپیزودیک قسمت اول Winterfell

سلام اولش ک دیدم یاد قسمت اول فصل یک افتادم ولی مو به تن ادم سیخ میشد. پرواز دراگونها از مخالفت سانسا معلومه که تو آینده پشیمون میشه ولی تصمین درست رو میگیره