رفتن به مطلب

Daren

اعضا
  • تعداد ارسال ها

34
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

55

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. Daren

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

متاسفانه برن گفت میرم دنبال دروگون ازین به بعد دروگون و برن یکین...
  2. Daren

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

جیمی و سانسا نبایید زیر آجرا عمیق تر دفن میشدن یا حداقل خونین تر با سر شکسته میمردن...؟ گری ورم داشت سر لنیسترارو میبرید بدون این که لنیسترا بترسن یا التماس کنن بعد جان از پیشش رفت که بره پیش دنریس ولی باز گری ورم زودتر رسیده بود طی الارض کرد...؟ گری ورم چرا تو شورا تصمیم میگرفت به حرف وستروسیا گوش میداد...؟ بعدشم از وستروس رفت...؟ بعد دوتراکیا چرا تو شورا چیزی نمیگفتن...؟ چرا جان بخشیده نشد...؟ ولی جیمی شاهکش توسط شاه بعدی بخشیده شده بود...؟ ساختمون جدیده شوراشون کجا بود...؟ مگه همه جا خراب نشده بود...؟ ماجرای دیوارو تبعید جانو کلا نفهمیدم بهش گفتن حق ازدواج نداری...؟ چرا سم نرفت دیوار جان که به آریا گفت من تو کسل بلکم چرا رفت پشت دیوار....؟ اون نگهبان سیاه پوشا کیا بودن که اومدن دنبال جان...؟ مگه همه نگهبانا به جز بریک و تورموند و دو سه نفر دیگه همه نمرده بودن...؟ چرا باز تو کسل بلک انقدر نایت واچ بود اصلا چرا نایت واچ هنوز هست...؟ اگه نگهبان دیوار بودن پس چرا سم بینشون نبود چرا سم نرفت...؟ دیوارو ساختن...؟ کی ساختن...؟ چرا ساختن...؟ وایت واکر هست...؟ وحشیا حمله میکنن...؟ وقتی پشت دیوار جوونه زدن و اومدن بهارو دیدیم، با گرم شدن هوا یعنی دیوارم ذوب میشه...؟ بریک دنداریون زنده میشد تا جون اریارو نجات بده جان اسنو چرا زنده شد...؟ بیاد دنریسو بکشه بعد تبعید بشه...؟
  3. Daren

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

یارا گریجوی چی شد...؟ قرار نبود بعد شب طولانی بیاد...؟
  4. Daren

سایت و کانال تلگرامی وینترفل یا فرزندان جنگل @ChildernOfForestOrder @winterfellir سایت وستروسم بعضی کتابارو ترجمه کرده
  5. Daren

من نفهمیدم جنگ از کجای کینزلندینگ شروع شد نوبسنده ها گفته بودن بعد از فاصله گرفتن از کتاب میخوایم از منطق دور بشیم الآن تازه میفهمم میخواستن چه گندی بزنن... یه فیلم بی منطق که سطحی نگرا دوسش داشته باشن پایان سطح پایین، مثل فیلمای اکشن و ماجرایی دیگه که الآن فیلمای ابرقهرمانی دورشونه قدیما فیلمای راکی و... در همون حد چرت و بی منطق...
  6. Daren

http://chng.it/4hjJVdMDsv این لینکه مال کساییه که به فصل 8 اعتراض دارن برید توش رای بدید به دوباره ساختن فصل 8 بدون اون دوتا نویسنده کودنش... Remake Game of Thrones Season 8 with competent writers
  7. Daren

بدون داستان و فقط جلوه های ویژه
  8. Daren

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

دارم به این فکر میکنم که دو هفته دیگه کل سریالو پاک کنم دیگه ارزش دیدن نداره حتی فصلای قبلیش... صحنه جیمی و برن رو کانال برازر مشاوره داده بوده... هوا گرمه بذار لباسامو درآرم نه تو نمیتونی بذار من برات درآرم
  9. Daren

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

ای کاش شاه شب اول میرفت کینگز لندینگ سرسی و فیلاشو میگرفت بعد میومد وینترفل تنهایی با اژدهاش میرفت چون اونجا کسی آبسیدین نداشت آماده مبارزه با شاه شبم نبودن یه بخشی از لشکر ضعیفشم میذاشت با وینترفل بجنگه تا قدرت وینترفل کم بشه اینجوری هم خودش قوی تر بود هم وینترفل ضعیفتر صحنه تسخیر تخت توسط شاه شبو میدیدیم واقعا تا قبل از دیدن شاهذشب به چنین چبزی امیدوار بودم...
  10. Daren

برای منم همیشه سوال بوده فصل بعدم سم داره میترسه که یهو مورمونت میاد نجاتش میده میگه زاغو فرستادی این بی لیاقتم فقط نگاه میکنه واقعا نمیفهمم فایده سم تو این 8 فصل چی بوده اگه آریا از جلوی جان رد بشه مشکلی نیست بعدش رفته پشت شاه اونا که پشتشون چشم ندارن چون که جان و دنربس با اژدهاش درگیر شدن مانع از ادامه حرکتش شدن بعدشم از اژدهاش افتاد و جدا شد اژدهای دنریسم رفت جدا شدن فقط اژدهای جان کمکش کرد که بعدش نفهمیدم کجا رفت چی شد سریال خیلی گاف داشت که خیلیاش بخاطر تاریکی و کیفیت بد نسخه ای که دست ما هست بود. ولی آریا به نظرم میتونسته بی صداذبره پشت وایتا بعد به استارت بزنه و... که بعدشم شاه فهمید گرفتش... ادامشم مهارت جنگی آریا بود که کارو پیش برد
  11. Daren

حس نمیکنی داری خودتو بالا میبینی بقیه نظرای مخالفو کوچیک زشت نیست به نظرت...؟
  12. Daren

من جای برن بودم خودمو شاه میکردم هرکیم مخالف بود میرفتم جلدش از بلندی پرتش میکردم پایین والا بخدا
  13. Daren

توییت بازیور شاه شبو ببینید عالیه...
  14. Daren

شاه اعتمادش به دور وریاش بوده واقعا نمیدونسته یکی ممکنه خودشو به ش برسونه که واقعا جای سوال داره که چجوری بهش رسید شاه از حلقه جدا شده بود خیلی اروم اومده بود رسیده بود به برن پس اریا میتونسته با فاصله از بقیه بیاد به شاه برسه وایت واکرا هم کر نبودن چون اریا تو کتابخونه با پرتاب یه کتاب گولشون زد وقتیم خارج شد با صدای بستن در رفتن دنبالش سریال برنو درست به ما معرفی نکرد که چطور با مرگش شب طولانی به وجود میاد ضعف بزرگ سریال و ماست مال کردن دوفصل آخرو قبول دارم واقعا من درک نمیکنم فراموشی مردم نسبت به تاریخ چند هزارسال پیش چه سودی برای شاه. داشته که من فکر نمی‌کنم شاه دوبال ایو جور فراموشی برای مردم بوده اون میتونست با کشتن مردم و تبدیلشون حافظشونو پاک کنه نه با سوزوندن کتابا، کتابای خاک خورده بایگانی کتابای مردم فقیر کناب نخون این که میگن برن نقشه کشیده نظر و حدس مردمه نبرد با ویسریون، اژدهای جان فقط گازش میگرفت و هیچ آتیشی درکار نبود منم دنبال آتیش بودم اژدها فقط به فرمان دنریس با آتیش حمله میکنن وقتی شاهو سوزوند یا تو فصلای قبلی همیشه با دستور دنریس بوده.... سریال بشدت ماست مال شده فقط همینو قبول دارم
  15. Daren

خیلی ممنون یاد صحنه مرگ هودور افتادم... اونجا هم از آتیش گذشت