رفتن به مطلب

Arsalanpv

اعضا
  • تعداد ارسال ها

4
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

3
  1. Arsalanpv

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

دقیقا ....حداقل باید یه تفاوت بین اون و بقیه واکرا میبود خیلی بهش ابهت دادن و به این راحتی کنار زده شد واقعا ابهت سریالو از نظر من کمتر شد و این مورد مثه یه باگ میمونه واسم ...شایدم بقیه اصلا این نظرو نداشته باشن این فقط نظر شخصی ‌‌‌‌‌‌‌‌خودمه
  2. Arsalanpv

واقعا تا قسمت 2 فصل هشتم خیلی از سریال خوشم میومد اما واقعا نایت کینگ خیلی مسخره و کلیشه ای از سریال حذف شد....آریا چطور از اون همه وایت واکر رد شد بعضیا میگن آریا میتونه طوری بره که کسی متوجه نشه!!!خوب اینو قبول دارم ولی واقعا تو اون حلقه میشد بی صدا رفت یا طوری رفت که دیده نشه؟! (طوری به هم چسبیده بودن وایت واکرا که حتما متوجه آریا میشدن)شایدم آریا قالیچه حضرت سلیمانو اجاره کرده بوده برای 10دقیقه!!!و در اخر وقتی نایت کینگ که با یه خنجر والریانی به این آسونی مرد و همه میدونستن که با یه فلز والریانی یا دراگون گلس میمیره خوب به کل ارتش تیرهایی میدادن که نوکش از دراگون گلس باشه و باهاش واکر ها و نایت واکرو بزنن و راحت ارتش وایت واکرراو به فنا بدن چرا اینقد خودشونو عذاب دادن....
  3. Arsalanpv

من خیلی نایت کینگ دوس داشتم لامصب فقط اون صحنه پوزخندش به دنریس یه میلیون خریدنش ارزش داشت خیلی با ابهت بود حیف شد میتونستن دو مردنشو بهتر از اینا کار کنن
  4. Arsalanpv

دقیقا منم ?