رفتن به مطلب

Rezayoron

اعضا
  • تعداد ارسال ها

16
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

27

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. Rezayoron

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

خب امتیاز دهی بخاطر همین کلا مقوله ی بی اساس واحساسی ایه، یه سری 10 میدن تا 1 ها بی اثر بشه یه عده 1 میدن که 10 ها بی اثر بشه فکر مستقلم کشک.
  2. Rezayoron

چیزی ک من رو بعنوان طرفدار کتاب میرنجونه بیشتر از کیفیت ساخت سریال اینه ک قشنگ میتونم حس کنم همه این ایده های فصل 8 (از کل مجموعه نبرد نایت کینگ بگیر تا برملا شدن هویت جان تا نقشه های سرسی و یورون تا خیانت وریس و دیوانگی دنریس و سوزونده شدن کنیگزلندینگ تا پادشاه شدن برن تا قتل دنی توسط جان و حتی برگشتش به شمال ک هویت واقعیشه)، میتونم حس کنم همشون چقدر ایده های نابی ان که قربانی شتابزدگی اچ بی او و نویسنده ها شدن.مسئله اینه ک تمامی اتفاقاتی ک از اپیزود 1 فصل 7 افتاد تا امروز بجای 13 قسمت حداقل به 4 فصل 10 قسمتی کامل نیاز داشتن. انگار طرح اولیه 10 تا اتفاق مهم رو روی وایت برد کشیدن همونا رو نوبتی بدون اینکه ب پس و پیششون فک کنن رفتن فیلمبرداری کردن .این مدل برخورد با وقایع از قسمت دوم فصل 6 و سرسری رد شدن از ساختِ زنده شدن جان شروع شد ولی اونموقع فک نمیکردیم قراره قضیه انقدر جدی بشه . کاملا میتونم حس کنم که اگ منبع اصلی وجو داشت یا لااقل دی اند دی بجای اینکه با وقاحت احساس کنن خدای دنیای نغمه ان اگ افسار کار رو میدادن دست خود مارتین چقدر همه چی میتونست بکر تر و دراماتیک تر و جذاب تر باشه.بهرحال الان دیگ این 2 فصل اخرو به چشم پایان بندی برا دنیای نغمه نمیبینم ،خودمو اینجوری قانع میکنم ک اینها تریلرهایی بعنوان پیش درامد کتاب 6 بودن تا خیلی از دنیای مارتین دور نشیم.اما...
  3. Rezayoron

مارتین ک خودش گفته من اصل ماجرا رو براشون تعریف کردم اما موقع نوشتن پیششون نبودم و متنی ک نوشتن رو نخوندم . علاوه بر این هر داستان و هر پایان بندی اگ درست بهش بال و پر داده بشه دوست داشتنی میشه.مثلا در مورد دنریس، سوزونده شدن کینگزلندینگ یا مرگ دنریس اتفاقات کلیدی ان ک طبیعتا ایده اصلیشون مال مارتینه.همونطور ک کلا مسیر حرکت دنریس تو 5 فصل اول سریال ابتر بود و 50 % تکامل دنریس کتاب ها رو هم نداشت روند آفرینش سرونوشتِ 3 فصل اخرشم همونقدر و بلکه بیشتر بین کتاب و سریال متفاوت خواهد بود.
  4. Rezayoron

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

در مورد دنی از همون روزی ک کشته شدن ویسریس رو دید و بنا به منفعتش حرفی نزد حرف و حدیث زیاده . هِیترم همیشه زیاد داشته ک من هم جزوشون بودم.خیلی کارها تو فصلای قبل میکرد ک طرفداراش ب هر راهی ک بلد بودن یه توجیحی براش پیدا میکردن اما باز نشون میداد ک خوی دیوانگی رو داخش خودش داره.
  5. Rezayoron

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

i hate daenerys i always hated her
  6. Rezayoron

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

ج جیمی هیچوقت جاش تو وینترفل وشمال (که ازش متنفره) و عشقبازی وسط جنگ نیست،با شخصیتشم جور درنمیاد. علاوه بر اون خودشو گناهکار میدونه با تک تک گناههایی ک پیش برین اسم برد ازشون . برا همین وقتی شرایطو بحرانی میبینه داره میره شخصا کار سرسی رو تموم کنه . حدس من اینه ک خودشم همونجا داستانش تموم بشه و به یه نحوی تو دستای زنی ک عاشقشه بمیره ، از خیلی قدیم یکی از تئوریای پایان کار سرسی و جیمی مرگ تو بقل همه
  7. Rezayoron

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

حدسم اینه ک جیمی داره برمیگرده ک سرسی رو بکشه !
  8. Rezayoron

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

ولی تیریون دنی رو راضی کرده بود ک حداقل تو کنیگزلندینگ خون ملت بیچاره ریخته نشه دیگ
  9. Rezayoron

دوستان یه نکته یه جایی اشاره کرده بودن منم اسکرین گرفتم دیدم درسته دقیقه 33.58 فیلم همونجا ک برن وارگ کرده ،اگ دقت کنید چشمای نایت کینگ سفیده ! آبی نیست ! از یه طرفم اینکه سریال عامدانه تصاویر اون سی ثانیه رو تار کرده هم مسئله رو عجیب تر میکنه !
  10. Rezayoron

داداش انسالید ها هم رفتن بهشت از دم اگ اشتباه نکنم
  11. Rezayoron

به نایت کینگ قسم تو شوکم هنوز نفهمیدم چی شده پشمااااااااااااااااااااام
  12. Rezayoron

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

خب من نمیدونم منتقدا چی قراره بگن اما واقعا از تک تک لحظات این اپیزود لذت بردم،دروغ چرا ملاقات لحظه دوباره سانسا و تیون هم اشکمو دراورد (اینکه تیون شخصیت مورد علاقمه هم بی تاثیر نبود) فقط یه لحظه به این فک کنید ک چنتا از این شخصیتا هفته بعد قراره برن لای خاطراتمون ?? یه چیز دیگ دنی با این واکنشایی ک به اتفاقات داره نشون میده خودش داره دکمه خودشو یواش یواش میزنه گمونم!شاید سازنده ها هم همینو میخان!
  13. Rezayoron

بحث اپیزودیک قسمت اول Winterfell

خب برای ساختن هر فیلم و سریالی ادمای زیادی ممکنه شب های زیادی نخوابن ! این معنیش این نیس ک نتیجه تلاش خوب یا بی نقص میشه ! مطمئنا منتقدینی ک نظر مثبت نسبت ب اپیزود داشتن هم با این نوع دیدگاه هرینگتون (ک خودشم هنوز بازیگر درجه یکی نشده) موافق نیستن !
  14. Rezayoron

ممکنه ب تئوری خیانت تیریون مربوط باشه اما نظر من اینه ک ب قضیه ی تارگرین بودن یا نبودن تیریون ربط داره
  15. Rezayoron

اپیزود خیلی با خودش همراهم نکرده بود تا سکانس اخر یعنی زبان سریال خیلی مشابه زبان گات و وستروسی ک من میشناختم نبود.تو بعضی لحظاتم اصلا نبود! اما صحنه ورود جیمی بدون دیالوگ راضیم کرد نسبت ب اپیزود اول . نحوه نشون دادن ورود جیمی و 10 ثانیه نگاه بین جیمی و برن قانعم کرد از خیلی جهات! . درمجموع 7 نمره خوبیه بنظر من برا این قسمت.