رفتن به مطلب

Jorah The Andal

اعضا
  • تعداد ارسال ها

18
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Jorah The Andal

بحث های اپیزودیک فصل سوم

اون داستانی که برن در مورد آشپزی گفت تقریباشبیه داستان کودکی کوروش کبیر خودمونه مراجعه کن به کتاب kingdom-to-empire صفحه 93 و پیشنهادمیکنم دوستان این کتاب زیبا که مربوط به تاریخه خودمونرو هم بخونن ک از بهترینهاست.. اره تو ویکی هم قسمت کودکی کوروش نوشه . جالبه ... احتمالا مارتین از اون الهام گرفته .
  2. Jorah The Andal

محبوبترین شخصیت های سریال

منم از سر جورا خیلی خوشم میاد فقط نمیدونم عاشق چیه این دنریس شده ! کلاً از دنریس بدم میاد ولی دور و بریاش رو خیلی دوست دارم . از جیمی هم خیلی خوشم اومده با اون حرف هایی که به برین زد دیدم به قول خودش در موردش بد قضاوت شده .
  3. Jorah The Andal

بحث های اپیزودیک فصل سوم

ادمیور رو هم نشون ندادن چی شد … اونم کشتن ؟ بعد یکی دیگه اینکه جیمی وقتی گفت سلام منو به راب برسون میدونست بولتون واسه راب نقشه داره؟ یا همینجوری گفت ؟
  4. Jorah The Andal

بحث های اپیزودیک فصل سوم

راستی جان امبر چی میشه ؟ تو این فصل که نشونش ندادن . تو کتاب اونم میکشن ؟
  5. Jorah The Andal

بحث های اپیزودیک فصل سوم

من فکر نکنم اگه انتقامی هم وجود داشته باشه ، انقدری من رو خوشحال کنه که کشته شدن اینا ناراحتم کرد .
  6. Jorah The Andal

بحث های اپیزودیک فصل سوم

این ریکارد کاراستارک بد جوری راب رو نفرین کرد ، کشتن اون بد بخت واسه اشتباهی که مادرش مرتکب شده بود کاره اشتباهی بود . اگه نمیکشتش شاید به کمک والدر احتیاجی پیدا نمیکرد .
  7. Jorah The Andal

بحث های اپیزودیک فصل سوم

من خفش می کرد این پیر مرد بی شرف رو . خدا کنه استنیس بزنه همشون رو ریشه کن کنه
  8. Jorah The Andal

بحث های اپیزودیک فصل سوم

منظورم مبارزه بریک و سندور بود . شاید تو کل فصل یکی دو تا صحنه بیشتر نباشه ولی در مقایسه با فصلای قبل بهتر در اوردن .
  9. Jorah The Andal

بحث های اپیزودیک فصل سوم

به نظر منم سریال توی فصل ۳ حداقل تا این جا افت داشته. حالا افت می تونه کسل کنندگی و نداشتن صحنه های هیجان انگیز باشه. البته اینو بگم که قسمت ۸ واقعا خوب بود. ولی در کل راضی نبودم. اتفاقاً من این فصل رو بیشتر از قبلیا دوست دارم . هیجان هم کم نداشته ٬ جنگ هاشم اینجوری که تا الان و تو تریلرها دیدم بهترشده داستان هم جلو تر رفته جذاب تر شده . البته هنوز کتاب ۳ رو نخوندم شاید وقتی تحریف ها رو دیدم یه خرده زده بشم . که انگار تو این فصل خیلی زیاد شده ...
  10. Jorah The Andal

تفاوت داستان و فیلم

خب عوامل سریال چیزای دیگه مثه قدرت بازیگری، چهره، لحجه و خیلی چیزای دیگرو در نظر میگیرن و همه اینا انتخاباشونو محدود میکنه و ممکن عاملی رو فدای عامل مهمتر دیگه ای کنن یا کسیو انتخاب کنن که بیشترین ویژگی ها رو داره. اره به این اصلا توجه نکرده بودم ولی با همه این مشکلات هم بازیگرا خیلی عالیین .
  11. Jorah The Andal

تفاوت داستان و فیلم

علاوه بر داستان ٬ چهره و ظاهر خیلی از شخصیت ها تو سریال با اونی که تو کتاب وصف شده زمین تا اسمون فرق داره مثل جورا مورمونت ٬ یا رنلی که چهار شونه و درشت اندام با موهایی مشکی توصیف شده ولی تو سریال اصلا اینجوری نیست .
  12. Jorah The Andal

بحث های اپیزودیک فصل سوم

نه ... Jorah میخواست ببینه که Barristan میدونه که Jorah اون موقع داشته به Daenerys خیانت میکرده یا نه. که Barristan هم زرنگ تر از این حرفا بودو وا نداد. اخه وقتی داشتن تو شورا تصمیم میگرفتن باریستن سلمی نبود !
  13. Jorah The Andal

بحث های اپیزودیک فصل سوم

تو کتاب که باریستن سلمی جزء شورای پادشاهی بود همون جا هم که رابرت دستور قتل دنریس رو داد مخالفت کرد ٬ حالا به جورا میگه : منو راه نمیدادن تازه من از سیاست بدم میومد ! این چیزای الکی رو تغییر میدن حرص ادم درمیاد .
  14. Jorah The Andal

بحث های اپیزودیک فصل سوم

به نظر میاد شما بیشتر از من در جریان اتفاقات هستی ولی بازم تو سریال تصویر خوبی ازش نشون دادن . اخه یه سری جورای اندال صداش میکنن ! کینگ رابرتی دیگه
  15. Jorah The Andal

اتفاق هایی که اگر نمی افتاد ...

مرگ کال دروگو هم یه جورایی تاثیر گذار بود . چون باعث شد دنریس به سرش بزنه با تخم ها بره تو اتیش . وگرنه شاید به جای اژدها با اسب ها لشکر کشی میکرد .