رفتن به مطلب

Momomo

اعضا
  • تعداد ارسال ها

161
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

3

اعتبار در انجمن

210

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

510 بازدید کننده پروفایل
  1. Momomo

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

به پایان آمد این سریال..اما همچنان سریال های دیگری در راه هستند..
  2. Momomo

ن مقایسه نمیکنم میگم از نظر من به لحاظ یه فیلم تمام اکشن خوبه.. من ک نمیگم رکورد اونجرز رو شکسته ک اینا میگن..نکنه imdb رو هم قبول نداری.. تازع 57 میلیون ن 20 30 گیم کافی بود باید سر چیزای دیگم بحث کنیم ای بابا..
  3. Momomo

اره شنیدم درباره ی قسمت پایانی و اتفاقی ک افتاد تو برکینگ بد و جویا شدم ببینم چ اتفاقی افتاده مگ? میدونی در اصل قسمت اخر رو خودم واس خودم اسپویل کردم متاسفانه?? ولی پیشنهاد بدی نیست..اگه وقت کنم حتما میبینم..ممنون..
  4. Momomo

قبل از انتشار این اپیزود نظرمو گفته بودم.. هنوزم طرفدار قسمت پنج و بیست دقیقه (منهای یک دقیقه اخر) قسمت سوم هستم?✌ همونطور ک نبرد حرامزادگان و... طرفدارای خودشو داره..
  5. Momomo

اووه departed که عالیه بابا عالی...اولین فیلمی بود ک دیدم اینجوری تموم میشه..اسکورسیزی عالیه...و همچنین جک نیکلسون و دیکاپریو اوففف.. اهل سینمایی هستی جان ویک سه اومده البته اگ یک و دو رو دیدی سه رو ببین..رکورد فروش گیشه اونجرز تو سه روز اول رو زد..
  6. Momomo

بچه ها یه سوال..یه چالش اصن... کسی اینجا هست که بتونه بدتر از این چیزی ک اتفاق افتاده سریال رو تموم کنه..اصن مگ بدتر از اینم میشه؟
  7. Momomo

یک دادم..اگه صفر بود صفر میدادم.. لازم نیست توضیح بدم چه گندی شد این قسمت...خب ک چی دروگون تخت رو میسوزونه بعد جان رو ول میکنه..کرم خاکستری هیچ کاری نمیکنه..الکی الکی برن شاه میشه..اون صحنه ی تیریون و بقیه ک دور میز نشسته بودن و تیریون رفت صندلی ها رو درست کرد و اینا افتضاح و مسخره بود از نظرم.. ولش کن خودتون میدونید چی شده من دیگ چیزی نمیگم..من سریال ببین نبودم معتقد بودم سریال ها روند کند دارن و وقت ادم تلف میشه ولی گیم رو ک دیدم نظرم عوض شد ولی حالا با این پایان مصمم تر شدم ک این اخرین سریالی باشه ک تو طول عمرم میبینم.. بهترین صحنه ها از نظر من.. صحنه ی بحث کردن تیریون و دنی بود... و صحنه ی کشته شدن دنی و سوزونده شدن تخت...همین..
  8. Momomo

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

دنی تیریون و جان رو به اعدام و مرگ محکوم میکنه به خاطر خیانت و اینکه فقط یکی از این دو نفر میمیرن و اون یکی نجات پیدا میکنه..یا اینکه دوتا میمیرن.. اریا میاد دنی رو میکشه.. برن با احتمال زیاد رو تخت میشینه و با احتمال کم اگر اینجوری نشه یه ربطی به نایت کینگ پیدا میکنه.. کرم خاکستری هم به خاطر دفاع از دنی میمیره..
  9. Momomo

فردا قسمت اخر??
  10. Momomo

دوستان اگه مایل هستین یه صفحه جدید باز کنید به این جهت ک هر کسی هر فیلمی رو دیده ک از نظرش خیلی خوب و جالب و پر معنا و مفهوم بوده رو بگه حالا چه سریال چ سینمایی..فک کنم اینجوری زودتر بتونیم چندتا فیلم خوب پیدا کنیم و ببینیم.. اگر موافق هستین یکی زحمتش رو بکشه..مرسی..
  11. Momomo

والا نویسنده ها مستحق ترن..
  12. Momomo

اره منم ب این دقت کردم ولی شما برو تیتراژ اول فیلم رو ببین دور کینگزلندینگ یه ذره خشکی هست..
  13. Momomo

اره.. به نظرم بهترین پایان و قانع کننده ترین پایان برای قسمت های قبلی و توجیه اونا همینه ک همه اینا نقشه های برن باشه و به نظرم با این همه گندی ک نویسنده ها بالا اوردن تو قسمت های قبلی این پایان از نظر من میتونه بهترین پایان و منطقی ترینش باشه..البته از نظر من.. ولی یه چیز خوندم درباره قسمت اخر که اسپویل کرده بودن اگر اونجوری پیش بره من فک میکنم به عنوان بدترین پایان یک سریال تو تاریخ سینما معروف بشه..چون اصلن حق گیم نیست ک اینجوری ب گند کشیده بشه..امیدوارم اونجوری پیش نره و حتی پایانی قانع کننده تر و بهتر از این چیزی ک من گفتم اتفاق بیوفته تا راضی کننده باشه..
  14. مزخرف ترین پایانی ک اصن میشه تصور کرد? واقعا اگ اینجوری باشه و بدون دلیللللل بدون دلیلل همینجوری الکی الکی برن بیاد رو تخت و اینقدر مسخره بخوان تمومش کنن به عنوان بی منطق ترین و بد ترین پایان من ک میکوبمش..??
  15. Momomo

پایان دلخواه شما برای سریال

فقط دو پایان هست که میتونه من رو قانع کنه و اگر غیر از این باشه من اولین باری خواهد بود ک نمره ی بسیار پایینی خواهم داد.. کاری به قضیه دنی و جان و اریا و تیریون ندارم چون میدونم حداقل دوتا از این شخصیت ها میمیره و حداکثر سه تا..(به احتمال اریا بمونه) اول: بعد از کشت و کشتار بین دنی و جان و اریا و تیریون..واقعا تکلیف برن معلوم بشه و اینکه ایا ارتباطی با نایت کینگ داشت یا نه و اینکه چرا تو قسمت سه همش وارگ بود..و همینطور سرنوشت سانسا.. دوم: اینکه اگر برن هیچ ربطی به نایت کینگ نداشت و واس انحراف ذهن بیننده بود و نایت کینگ دیگ تموم شدس پس تمام این کارها و تفرقه افکنی هاش به خاطر این بوده که دنی رو دیوونه کنه و بعد منجر به کشتن تیریون و جان بشه و سپس اریا بیاد دنی رو بکشه و خودش تنها مدعی تخت باشه.. غیر از این دو مورد واسه ی برن واقعا چیزی ب ذهنم نمیرسه و فک نمیکنم من رو قانع کنه..