رفتن به مطلب

S.khani

اعضا
  • تعداد ارسال ها

8
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

40

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. S.khani

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

افتضاح! جان مگر تنها تارگارین نبود؟ چرا اون حق رای نداشت! مجرم بود؟ خب تیریون هم محکوم به مرگ بود ولی رای داد و درواقع اون همه چیزو تعیین کرد! فکر کنم این سری فیلمنامه هک شده بود?
  2. S.khani

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

وقتی بعد قسمت ۳وم من و چند نفر از دوستان گفتیم افت فاحشی داشته این فصل خیلیا بهشون برخورد.یه دوستی بود میگفت چرا ما ایرانیا فقط انتقاد میکنیم!!! دوست عزیز حالا برو ببین امتیاز این قسمت ها تو سایت های معتبر جهانی چقد پایین بود.و فکر نکن ایرانی بودن باعث میشه ادم عقلشو معیار قرار نده
  3. S.khani

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

میتونیم مثل بچه کوچولو هایی که تازه فیلم دیدن بگیم ما نتبجه میگیریم هیچ وفت نا امید نباشیم‌. پایان شب سیه سپید است.هرکسی در جنگ عشقش رو نجات میدهد! اریا کلگین و بالعکس.جیمی برین و برعکس.جورا و دنریس...
  4. S.khani

دوست عزیز شما من رو با نویسنده هایی که کل دنیا یک ساله منتظر کارشونن مقایسه میکنی؟ واقعا نایت کینگ چند هزار سال منتظر این سکانس بود؟? شما یک فیلم هالیوودی دیگه که زامبی داشته رو مثال برن که اتفاقی غیر ازین افتاده باشه! همیشه زامبی ها از همه رد میشن میکشن تا اینکه یک نفر یه کاری میکنه.خندق کندن رو که سلمان فارسی هم بلد بود
  5. S.khani

همین کار رو میکردم.مثل شما.مثل همه.پس نگید قابل پیش بینی نبود?
  6. S.khani

قابل پیش بینی نبود؟؟؟ ببخشید تو فیلمهای مرحوم سلحشورم تا اخرین لحظه شکست قطعیه و لحظه اخر یک نفر قهرمان داستان میشه! حالا اریا یا حان یا هرکی... افتضاح بود افتضاح. این سریال با همون تاکتیک شرکت اپل و بزرگنمایی و تبلیغات وسیع قبل از پخشش به بیننده القا میکنه خیلی خفنه
  7. S.khani

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

منظورم جنگ نبود! هر نوع اتفاقی.دو قسمت روبوسی اشنایان یا تیکه پروندن اونایی که باهم دشمنی داشتن قبلا.هیچ اتفاق رو به جلویی تو داستان نداشت.جان سری قبلم روبوسی میکردا?اریا هم احتمالا مجوز سنی نداشت قبلا??
  8. S.khani

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

واقعا دو این دو قسمت چه اتفاق مهمی افتاد؟ چنتا روبوسی و دیدن اشنایان! این دو قسمت بدون شک ضعیف ترین قسمتهای کل سریال بود