رفتن به مطلب

farshidmassumiyan

اعضا
  • تعداد ارسال ها

69
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

2

اعتبار در انجمن

85

1 دنبال کننده

اطلاعات شخصی

• خاندان
    سمول تارلی
  • محل اقامت
    تهران

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. farshidmassumiyan

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

چیزی که اتفاق نیافتاده اسپویل نیست . این مطالب به وفور توی اینترنت هست .. تمام پیش بینی های ما یکجور اسپویل هست از خانم نرگس عزیز هم به شدت گله مندم که بدون هیچ معیاری اخطار به من داده . برای چی ؟.. برای نقد یک پیش بینی ایشون اگر به صندوق خصوصی من دسترسی دارند لطفا متن مکاتبه من رو با یکی از مدیران محترم این سایت وزین مطالعه فرمایند و سپس بعنوان ناظر اخطار بدهند . مجوز پیش بینی انتهای سریال و نقد اون رو داشتیم و این سبک نظارت جز نتیجه منفی چیز دیگه ای رو در بر نخواهد داشت همونطور که گفتم زنده بودن یک سایت به مشارکت کاربرانش بستگی داره از بودن کنار شماها خیلی خوشحال شدم و براتون بهترینها رو آرزو میکنم همه شما رو به خدای مهربون میسپارم با احترام فراوان فرشید
  2. farshidmassumiyan

بحث در مورد اسپویل های احتمالی مطرح شده فصل هشتم

آره .. جالب اینه که خیلیا بهش بد و بیراه گفتن و اونم اینجور بهشون جواب داده : Mate, I feel like you need to calm down. I never claimed my brother was the Three Eyed Raven of Season 8 leaks. I said his friend who was on set that day told him that they saw Jon kill Dany. There are hundreds of workers on the sets, they talk about shit between themselves. Also, trolling isn't a real life thing. Could they have lied, yes. Would they have lied, no. Why not, because my brother has zero cares about who dies so they gain nothing by lying. Here let me imagine the conversation for you: Friend - How was your day on set? Brother - Shite, these shifts are killing me. Yours? Friend - I saw Jon stab Dany today, someone got caught taking a photo and now all of us are banned from having phones on set, is a ball ache. Brother - Which one is Dany? Shit really, what a twat, bet he's fucked now. No mobiles on set is going to be bollocks. End. My brother isn't going to shout "Source? Source?" Whenever someone tells him something they saw that day because he literally couldn't care less and he also isn't a fucking weirdo. رفیق، فکر می کنم تو باید آروم باشی من هیچ وقت ادعا نکرده ام که برادرم زاغ سه چشم فصل ۸ است. من گفتم دوستش که اون روز اونجا بود بهش گفت که جان دنی رو کشته. صدها کارگر در صحنه هستند و درباره هر چرت و پرتی میان خودشان حرف می زنند، " دقت کن "حرف می زنند. در ضمن این وحی منزل نیست. می تونه هم دروغ باشه ، بله. ای کاش دروغ می گفتند، "اما " نه. چرا نه ؟ ، چون برادرم براش هیچ اهمیتی نداره که چه کسی می میره، پس با دروغ گفتن چیزی به دست نمی آد. بگذارید این گفتگو را برای شما شبیه سازی کنم: :دوست.. امروز چطور بود ؟ : برادر - خیلی بیخود .. شیفت امرو منو کشت .واسه شما چی ؟ :دوست - امروز دیدن که جان دنی رو با چاقو زد ، یه نفر عکس گرفت و حالا همه ما قرنطینه شدیم و از داشتن تلفن و تلویزیون محروم شده ایم، خیلی ستمه. برادر - کدام دنی هست؟ واقعا لعنت به شیطون - چقدر ستمه - الان لعنت بهش. هیچ موبایلی نبوده که بلاک نباشه . تموم شد. برادرم راه نیافتاده داد بزنه " منبع؟ منبع؟ " هر وقت کسی چیزی به او می گوید … **** ترجمه رو با کمی دخل و تصرف انجام دادم و خط آخر هم دیگه معلومه - سورس مطلب? https://www.reddit.com/user/spoiler_throwitaway/ با سندی که دوستمون گذاشت مشخص میشه که همونطور که توی فرضیه ها گفته شد آریا از بالای درخت روی سر نایت واکر پریده و قضیه چگونگی ندیدنش توسط نایت کینگ حل میشه
  3. farshidmassumiyan

اینم ادامه ویدیو? index_0_av1(1).mp4
  4. farshidmassumiyan

توئیت بحث برانگیز ولادمیررفوردیک بازیگر نقش شاه شب شاه شب چگونه بچه های کرستر رو تغییر داد؟ با لمس کردن آنها ! شاه شب چگونه ویسیریون رو تبدیل کرد؟ با لمس کردن ! زاغ خونین ( کلاغ سه چشم قبلی) به برن چه گفت؟ "او تو را لمس کرد!!!!!!!!!! " یک سوال مهم! نکته ی مهمی که در این قسمت فاش شد توانایی وارگ کردن شاه شب بود(در سکانسی کوتاه ما شاهد بودیم که شاه شب سوار بر اژدها در حالیکه چشمانش مانند لحظات وارگ شدن برن سفید شده اند مشغول هدایت لشکر مردگان است) البته حالا با نابودی شاه شب شاید این موضوع مهم به نظر نرسد اما جالب است بدانید که وارگ ها توانایی انتقال خودآگاهی خود به بدن سایر موجودات زنده را دارا هستند و به همین دلیل معمولا بعد از مرگ خودآگاهیشان به بدن موجوداتی که معمولا در آن وارگ میکنند انتقال داده میشود و آنها پس از مرگ در بدن آن حیوانات به حیات خود ادامه می دهند. شاه شب یکی از قدرتمندترین وارگ های جهان است پس بطور قطع می تواند خودآگاهیش را به شخص دیگری انتقال دهد ، وارگ ها می توانند خودآگاهی خود را تا فواصل دوری انتقال دهند اما هرچه فاصله نزدیک تر باشد احتمال موفقیت آنها بیشتر است. هنگام نابودی شاه شب نزدیک ترین افراد به او آریا و برن بودند که نایت کینگ موفق به لمس هر دوی آنها شده است! از طرفی آریا باوجود مهارت های بالای بدنی فاقد قدرت های وارگی برن است همچنین هنگام نابودی شاه شب با بدن او در تماس بود و همین او را محتمل ترین گزینه برای تسخیر شدن توسط خودآگاهی شاه شب میکند! نظر شما چیست؟ ایا نایت کینگ در لحظات اخر به بدن یکی از این دو وارگ زده است یا کار ما با نایت کینگ تمام شده است
  5. farshidmassumiyan

بچه ها اون دوتا مطلب بالا رو از این ویدیو استخراج کردم ? index_0_av1.mp4
  6. farshidmassumiyan

یه مطلب دیگه .. وقتی آریا به سانسا خنجر رو میده و میخواد بهش یاد بده چطور ازش استفاده کنه میگه : Stick 'em with the pointy end این دقیقا همون چیزی بود که جان اسنو توی فصل اول موقع دادن اون شمشیر سوزن قبل از خداحافظی به آریا میگه : Stick 'em with the pointy end درس اول، از جلو بهشون فرو کن
  7. farshidmassumiyan

بچه ها یه چیز جالب : توی فصل هفتم یه صحنه هست که برای اولین بار برن وآریا همو میبینن .. اونجا برن یه شمشیر والرین رو که میشه باهاش وایت واکر ها رو کشت دستشه و منتظر آریا هست که بهش بده. وقتی شمشیر رو میده به آریا بهش میگه که به دردش نمیخوره اما توی چهره اش یه حالت عجیب هست انگاری که گیج شده و سر در گمه بعدش توی قسمتای قبل که نمیدونم دقیقا کدوم قسمت بود گفته شد که تنها زمانی میشه شاه شب رو کشت که به همون نقطه ای که شیشه اژدها بوسیله بچه های جنگل به سینه اون وارد شده ضربه زد همون خنجر والریایی که برن توی آخر فصل قبل زیر همون درختی که توی جنگل خدایان هست به آریا داد آریا هم دقیقا به همون نقطه خنجر رو فرو کرد .
  8. farshidmassumiyan

بیاییم کسانی که توی قسمت سوم کشته شدن و معروف بودن رو با هم مرور کنیم 1- اد تارلت .. که بخاطر نجات سم تارلی کشته شد 2- لیانا مورمونت ... هنگام کشتن یه غول جونش رو از دست داد 3- بریک دانداریون ... که برای نجات آریا جونش رو از دست داد 4-تیون گریجوی .. که برای دفاع از برن جونش رو از دست داد 5 - نایت کینگ .. که هنگام رو در رو شدن با برن کشته شد 6- جورا ورمونت .. که هنگام دفاع از دنریس کشته شد 7- میلیساندرا ... که بعد از اتمام ماموریتش به سمت مرگ رفت 8- این شخصیت رو هم نمیدونم جز چی حساب کنم
  9. farshidmassumiyan

عجب شخصییت پیچیده ای داره این برن نه به هیچوجه . راحت تماشا کنید
  10. farshidmassumiyan

آره اشکان جان برای منم جالب بود . ولی با خودم فکر کردم از آنجاییکه برن داره نایت کینگ رو هدایت میکنه به سمت جایی که خودش تنهاست اونم با یه گروه اندک و دور از مدافعین وینترفل ، واسه همین نایت کینگ اصلا لازم ندونسته که بخواد ژنرالهاش رو مستقیم وارد جنگ کنه . چون هدفش بدست آوردن برن بود . در حقیقت من فکر میکنم استراتژی جنگ نهایی رو خود برن به نایت کینگ دیکته کرد و اونم فریب برن رو خورد .
  11. farshidmassumiyan

ممنون که خودتون جواب خودتون رو دادید. با احترام
  12. farshidmassumiyan

چون نور صحنه ها کم بود با فیلتر کمی صحنه ها رو روشنتر کردم
  13. farshidmassumiyan

14. farshidmassumiyan

Game.of.Thrones.S08E03.720p.HD.WEB.MEMENTO.Farda.DL (1) (2).bmp Game.of.Thrones.S08E03.720p.HD.WEB.MEMENTO.Farda.DL (1) (2)_5.bmp Game.of.Thrones.S08E03.720p.HD.WEB.MEMENTO.Farda.DL (1) (2)_7.bmp Game.of.Thrones.S08E03.720p.HD.WEB.MEMENTO.Farda.DL (1) (2)_10.bmp
  15. farshidmassumiyan

قصد من توهین به کسی نیست . هر چند که فکر میکنم به تمسخر گرفتن نظرات کاربران محترم هم کار درستی نیست. منظور من این هست که اگر انتقادی میشه لطفا دلیل انتقاد هم گفته بشه و در ادامه سکانس پیشنهادی هم برای مقایسه دوستان ارائه بشه . در خصوص سکانس آریا میبایست روند پیشرفت وقایع بررسی بشه . شاید اگر هایلایت ها رو فهرست کنیم به یه جمع بندی برسیم 1- جدا شدن آریا از میلیساندرا 2- برداشتن خنجر از سرداب 3- مواجهه با یکی از مردگان و کشتن اون در سکانس جنگیدن تیریون 1- وجود درختان بسیار بلند و انبوه به فاصله چند متری درخت اصلی که برن زیر اون منتظر نایت کینگ بود 2- حملات پراکنده از هر جهت به سمت تیریون 3- افزایش حملات و ازدحام جمع کثیری از آنان در سکانس ورود نایت کینگ 1- محاصره برن توسط مردگان که شعاع محاصره آنها دقیقا زیر درختان است 2- نزدیک شدن نایت واکر به برن و در ایتدا نگاه کردن برن به بالای سر نایت واکر و سپس به چشمان نایت واکر که چند ثانیه بین این دو نگاه فاصله است 3- ایجادنسیم آروومی که باعث تکون خوردن موی بلند یکی از واکرها که نشوندهنده ایجاد جریان هوا در اثر عبور سریع یک جسم در هوا هست 4- زاویه حمله آریا به نایت واکر که از بالا به پایین و بصورت اریب بود 5- حمله با دو دست به نایت واکر که مجبور به گرفتن هر دو دست آریا شد در کنار این میبایست همونطور که دوستمون گفت آرامش برن و هدایت نایت واکر توسط برن به این قسمت جنگلی از وینترفل رو اضافه کنیم . همه اینها رو که کنار هم بگذاریم دقیقا سناریو چگونگی مرگ نایت واکر و حضور آریا رو میشه فهمید