رفتن به مطلب

sadrakhan

اعضا
  • تعداد ارسال ها

258
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

5

sadrakhan آخرین بار در تاریخ مه 9 2019 مقام اول روز را به دست آورده است

sadrakhan یک محتوا با بیشترین امتیاز داشته است!

اعتبار در انجمن

210

اطلاعات شخصی

• خاندان
    استارک
  • محل اقامت
    وینترفل
  • مرز اسپویل من
    ندارم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

742 بازدید کننده پروفایل
  1. sadrakhan

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

یه سوال چرا گفتن برن پادشاه نخستین انسان ها شمال که استقلال پیدا کرد بقیه اندل هستن?
  2. sadrakhan

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

5 ساله عمو جون از پایان فصل 4 من مثل شما رو تئوری خودم تعصب نداشتم تعصب جوری کورتون کرده که رقتید قبل از شروع شدن سریال رای دادید دم از منطق هم میزنید
  3. sadrakhan

جوابی بهتر از این نمیتوان برایت یافت تامام
  4. sadrakhan

کاربر momomo عزیز دیگه بحث رو ادامه ندید نرود میخ اهنی در سنگ اینایی که دم از منطق سریال میزنن خودشون منطق ندارن همه یه این ها دوست داشتن نایت کینگ برنده شه نشد برا این این جور میکنن قبل از دیدن سریال نمره ی پایین میدن هر کاری میکنن سریال رو تخریب کنن میگید مرگ نایت کینگ منطقی نبود از فصل اول وینتر ایز کامینگ وینتر ایز کامینگ برا چی کردن اینا لابود مقابل شاه نامم میگن اینهمه رستم رستم کردن که اخر بیوفته تو چاه اصلا چرا چاه رو ندید اصلا چرا تو مبارزه ی تن به تن نمرد اشیل چرا تیر خورد تو پاش مرد مگه اصلا تیر بخوره تو پاش میمیره میگن چرا دنریس ناگهانی دیوانه شد تو واقعیت هم مردم ناگهانی دیوانه میشن اگه قابل پیش بینی باشن میبرنشون روان پزشک اینجور نشن میگن یورین چرا اژدهای دنریس رو نزد همینا قسمت قبل میگفتن یورین چرا اژدهای دنریس رو مثل اسناپر زد جوابشون رو هم بدی قبول نمیکنن میگن منطق سریال اینجور نیست دنیای واقعی منطق نداره من آتیلا رو مثال زدم که چجوری با بی منطقی مرد اونوقت اینا گیر دادن به منطق سریال میدونی چرا چون یسری فن دنریس بودن یسری فن نایت کینگ تعصب کور کورانه دارن یه کار بر میگه چرا دنریس بر نگشت اسوس بعد اگه بر میگشت میگفتن این همه سال مارو علاف کرد بر عکس ما که داریم از سریال لذت میبریم اینا فقط دارن خودشون رو ازار میدن به امید این که کتاب چیز دیگه ای بهشون بده ولی تو طول تاریخ سینما هرچه قدر هم اقتباس با کتاب متفاوت باشه کلیت و پایانش مشابه است سریال رو اگه بدونه تعصب ببینید
  5. sadrakhan

نمونه ای از هوادارانی که اعتراض دارند به این قسمت و به سریال نمره پایین میدن : قسمت قبل اومده نذر و دعا کرده که دنریس کل پایتخت رو نابود کنه ، این قسمت اظهار تاسف که 10 سال همچین شخصیت قوی و دوست داشتنی ای رو خلق کردن بعد تو یک فصل اومدن نابودش کردن و لیاقتش خیلی بهتر از این حرفا بود ! سعی کنید مثل این بزرگوار نباشید !?
  6. sadrakhan

در این پست میخوام جواب دو مشکل که شما وارد میکنید رو بدم 1-مرگ ناگهانی کینگ نایت :شاید بگید کینگ نایت رو خیلی بزرگ کردن از اول سریال کینگ نایت کینگ نایت کردن ولی الکی مرد و این منطقی نیست به این دوستان مثالی میزنم آتیلای هون شبیح ترین فرد به نایت کینگ است روم سال ها آتیلا آتیلا میکرد و فکر میکرد پایان روم فرا رسیده در لشکر کشی به روم با چهارصد هزار سرباز به دروازه های روم رسید ولی چون مغرور شده بود و فکر میکرد پیروزه به افرادش دستور داد از دیوار روم عقب بکشن تا استراحت کنن و غرورش باعث مرگش شد مثل نایت کینگ که غرورش باعث کلک خوردن از اریا شد و به مرگش انجامید من سه جلد کتاب آتیلای هون رو کامل خوندم اخر به این چرتی مرد درست مثل نایت کینگ این امر در تاریخ اتفاق افتاده چطور میگید با منطق سریال جور در نمیاد 2-دیوانگی سریع دنریس:تا حالا روند دیوانه شدن یک فرد رو از نزدیک دیدید ؟ من دیدم یکی از نزدیکانم به بیماری اعصاب و روان دوچار شد اول خیلی اهسته شروع میشه و علايم کوچکی نشان میده در دنریس خفه کردن کال دروگو برای درد نکشیدن یکی از این علایم بود کدوم ادم عاقلی یک همچین کاری میکنه بعد اگر زمینه دیوانگی فراحم باشه کم کم علایم بیشتر میشه و یک جرقه آدم رو دیوانه میکنه بعد همه میکن این که سالم بود چی شد که اینجور شد بعد بعضی ها میگن چرا روند دیوانه نشدنش رو نشون نداد اگه روند داشت این همه بیمار اعصاب و روان با مراجعه به پزشک اصلا بیمار نمیشدند مثلا اون بیمار نزدیک ما مشکل کم بود لیتیوم داشت که با مصرف دارو الان زندگی عادی داره وقتی خانواده ی نمیتونن تشخیص بدن شما میخواید تشخیص بدید
  7. sadrakhan

اقا ما که هنوز سریال رو دوست داریم شدیم احمق و بیشوعور و کسی که یه شبه سریال رو دیده کسی که دوست نداره شد ادم باکلاس اصلا انگار کلاس شده که بیان سریال رو به باد فوش بگیرن یکی میگه میعود دهنمکی بهتر فبلم میسازه خوب دوست من شما برو اخراجی هات رو ببین یکی میگه کتاب فلان بسان من کابر شواله درخت خندان رو مثال میزنم ایشون با اینکه فن کتابه و کتاب رو از بره تا ما سوتی میدیم میاد میگه این فصل رو تایید کرد هیچ کدوم از شما احساسی که تو این قسمت بود رو ندیدید این مارو آزار نمیده شما رو آزار میده که برای کلاس گذاشتن انقدر با خودتون کلنجار رفتین که قبول کردین عمرتون حروم شده هیچ کدوم از شما به اون مادر و دختر که سوختن و در نگرش اریا اثر گذاشتن هاند که رو اریا اثر گذاشت زنده موندن اریا که اون رو کاملا و به خوبی از کسی که به چیزی جز انتقام فکر نمیکنه دوباره به یک استارک واقعی بدل کرد ندیدین که شرافت رو به انتقام ترجیه داد شما مرگ یورین رو نقطه ضعف میدونید من قوت بزارید به دیالوگ اخر یورین بپردازیم من سرجمی لنیستر رو کشتم او در تمام زندگی و حتی در کتاب شخصیتی داشت که دوست داشت همه فکر کنن مخوف ترین و قدرت مندترین فرد جهانه خدای قرق شدست اون به چیزی که میخواست رسید کشتن یک اژدها و کشتن دومین شمشیر زن وستروس بعد از شوالیه صحرگاه یورین مرد ولی جاودانه شد و به حدف خود رسید شخصیت جان درست مثل ند که از همراهی رابرت پشیمون بود از همراهی با دنریس پشیمون شد درباره ی تعداد سرباز ها هم باگی وجود نداشت بیست هزار سرباز گلدنکمپانی و ده هزار لنیستری گلدن که به سرعت نابود شد پس یک طرف ده هزار لنیستری در مقابل ارتش دنریس نصف شده بود که همه در قسمت 4 تعییدش میکنن از 13هزار اویژ7هزار باقی موندن از 10 هزار سرباز شمالی 5 هزار باقی موندن از 20 هزار دوتراکی هم 10 هزارتا باقی موندن این یعنی هنوز تعداد قابل توجهی در صورت عدم وجود گلدنکمپانی هستن در اخر هم میگم یکی میگفت قسمت 5 زد زن بود خوب قسمت 3 هم فمنیستی بود این به اون در
  8. sadrakhan

اینم اضافه کنین کخ هارن هال از سنگ بود ردکیپ از اجر که با اهک به هم میچسبیده مقاومت دیوار سنگی رو نداره و اتیش از جا میکندش
  9. sadrakhan

این فرق یک فرد دیوانه و سالمه دیوانه در عوض خیانتی که فکر میکنه قراره بشه مجازات میکنه
  10. به اتیش کشیده شدن گینگ لند تو حداقل سه تا اسپویل دیگه هم اومده
  11. sadrakhan

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

_به گفته جدید رامین جوادی آهنگ ساز ایرانی سریال _موسیقی جدیدی برا قسمت پنجم ساخته شده که باعث چند برابر شدن هیجان این قسمت میشود
  12. sadrakhan

من خودم رو اذیت نمیکنم من قبول دارم یه بیشعورم تو دنیایی که همه خودشون رو علامه دهر میدونن اگه صریح حرفت رو بزنی بهت میگن بیشوعور اگه قبولش کنی راحت تری
  13. sadrakhan

پس معلمدید اشک تو چشام جمع شد هیچ وقت فکر نمیکردم به این درجه از بیشوعوری برسم که با یک معلم جلو روش شوخی کنم
  14. sadrakhan

من شوخی کردم با شما برای یک شوخی خوب باید دست بزاری رو چیزی که طرف مقابل ازش بدش میاد ولی انصافا جاش اینجا خالیه بیاد برامون یکم تئوری بده حال کنیم من هم با افراد مختلف شوخی میکنم بسته به جنبشان شوخی را با انها ادامه میدهم
  15. sadrakhan

میشد بهترش کرد باور کنید میشد ولی این جور هم به این بدی که میگن نیست نکات خوب همیشه بیشتر از نکات بد بوده ولی ما همیشه نکان بد رو میبینیم من هم اول منتقد این قسمت بودم ولی دوباره قسمت رو دیدم سکانس های درخشان کم نداشت حرف های تورمند که کاملا در تمام سکانس ها عالی بود مخصوصا درد و دلش با هاند?و واکنشش به شکست عشقی سکانس حرف زدن تریون و داووس التماس های دنریس و جان به یک دیگر این ها رو هم در نظر بگیرید