رفتن به مطلب

saeed73enginer

اعضا
  • تعداد ارسال ها

5
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

2
  1. saeed73enginer

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

شما فک کنم معنی اسپویل رو نمیدونین دوست عزیز...هنوز آخر فیلم معلوم نیسه که میگین اسپویل کرده!!!!بیان کردن تئوری اتفاقا خیلی قشنگه...خیلیاشونم درست از آب درنمیان...اتفاقا منم عاشق صحبت کردن و شنیدن راجع به تئوری هام...این تئوری ها بودن که گات رو زیبا کردن
  2. saeed73enginer

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

کی گفته جان از اول برای کشتن شاه شب انتخاب شده بود؟؟مگه صحبتای سیریو فورل معلم آریا تو فصل 1 یادتون نیست؟؟به خدای مرگ چی میگیم ؟؟امروز نه!!!!مثل مار و سایه بودن و...از اول آریا برای این کار انتخاب شده بود و به نظرم همشم زیر سر برن یا یکی دیگس که رفته به گذشته و کاری کرده این تعلیمات به آریا داده بشن...
  3. saeed73enginer

بحث در مورد اسپویل های احتمالی مطرح شده فصل هشتم

بله دقیقا...اینو فراموش کرده بودم...دیدار دنریس و جان توی سرداب... ناموسا یه فن عادی چجوری فتح لست هارث توسط وایت واکرا و کشته شدن ند آمبر رو پیش بینی میکرد؟؟؟یا مثلا دیدار جان و سانسا...یا چندتا چیز دیگه...برای خود من مثل روز روشنه که اون فیلمنامه لو رفته اصلی بوده...حالا بعدا شاید فهمیدن لو رفته عوضش کنن با اون کار ندارم یه بحث جداست اون...ولی بعضی جاها خیلی شبیه همن و این اصلا نمیتونه اتفاقی باشه
  4. saeed73enginer

بحث در مورد اسپویل های احتمالی مطرح شده فصل هشتم

کاملا عین همه...فقط اتفاقات کمی پس و پیشه...دقت کنین این فیلم نامه یک سال پیش اومد قبل از هر تریلر یا عکسی از سریال و در اون کشمکش و ناراحتی سانسا از دنریس و حتی کشته شدن ند آمبر کوچولو و فتح لست هارث توسط وایت واکرا پیش بینی شده بود...ناموسا پیش بینی لست هارث و مرگ ند آمبر اصلا نمیتونه اتفاقی باشه (هیچ فنی به ذهنشم نمیرسید این ماجرا که الکی اسنو بنویسه تو فیلمنامه دروغین)و این یعنی درست بوده اون فیلمنامه...در ضمن اون فیلمنامه نسخه نهایی نبود و قرار بود کمی پس و پیش بشه که شده...من دوباره اون فیلمنامه رو با دقت خوندم...واقعا اگه دقت کنیم یکی ان فیلمنامه با سریال فقط یه چیزایی یه کمی عوض شدن
  5. saeed73enginer

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

متاسفانه فیلم به شدت شبیه اون فیلمنامه اسپویل شده است...یه مقدلری تغییرش دادن ولی تو خیلی جهات شبیهه و این شبیه بودن اصلا اتفاقی نمیتونه باشه...مثلا تغییر رفتار جان با دنریس یا حتی کشته شدن ند آمبر و حمله وایت واکر ها به لست هارث تو اون فیلنامه اسپویل شده بودن...درسته اتفاقات یکم پس و پیش بودن و خب طبیعی ام هست چون اون فیلمنامه اولیه بود و طبیعیه یه مقدار تغییرش بدن ولی کلیت ظاهرا همونه...فقط امیدوارم که اینطور نباشه