رفتن به مطلب

Hediekabiri

اعضا
  • تعداد ارسال ها

10
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

29

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. Hediekabiri

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

من به این قسمت نمره ی ۱ رو دادم.اون هم به خاطر موسیقی و سکانس ذوب شدن تخت و اهنین و گوست!امیدوارم ک نمره ی زیادی نداده باشم.ناراحتم ک این شاهکار اینجوری با بی انصافی تموم شد.اصلا کاری ب این که برن چرا شاه شدو اینارو ندارم.ولی اخه اینجوری!!!صدها سوال بی جواب برام موند....بازم میگم با پایانبندی مشکلی نداشتم ولی همه چی برام غیر منطقی پیش رفت!انگار گفتن خب من ۶ قسمت داریم حالا باید ۵ فصل رو تو ۶ قسمت جا بدیم و بکنیم تو کته تماشاگرا!یه سری از شخصیتا هم کلا ندید میگیریم چون وقت نیس!یه سریم نقش هویجو میدیم بهشون.مثه جان!اقا یعنی همیننننن!؟پدر تارگرین مادر استارک!کسی ک یکی از راز های جداب سریال بود.همین؟؟؟بش گفتن تو این فصل کلا هر کی هر چی گف بگو باشه.هر چی هم دنریس بت گف بگو یو ار مای کویین!! واقعا خیلی عصبیم و متاسف...........
  2. Hediekabiri

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

واقعا من موندم از کجا شروع کنم!اخه چرا!!!انقد ناراحت و عصبیم ک اگه قسمت بعدم ب همین افتضاحی پیش بره پیرم وستروسو ب خاک و خون میکشم?جدا از شوخی! عاقا این جان اسنو واقعا تو این سیزن نقش هویج بهش دادن.دلم میخاس وقتی میگه شی ایز مای کویین بزنم دهنشو.....!آخه چجور تونستن اون شخصیتو ب اینجا برسونن کارشو!جان اسنویی ک نتونس اتیش زدن منسو ببینه وایساد نگاه کرد ک واریسو جلوش بسوزونن بعد هیییییچی نگف!!! دنریسو دیگ نگم‌ک واقعا خط داستانیشو ب فاک دادن!دنریس تا الان خیلی مشقت و سختیو گذرونده بود.هر پادشاه یا ملکه ای باید یه سری جاها قدرتشو بکشه ب رخ بقیه ک دنریس خیلی جاها اینکارو کرده بود ولی همونطور ک میدیدیم ذات بدی نداشت.مردمو دوس داشت.از اول میگف برا نجاتشون اومده!جنگ واسه قدرتو کنار گداشت رف مردم شمالو نجات بده از دست ادرها!بعد یهو وقتی پیروز جنگ میشه بیاد مردم بیگناهو جزغاله کنه!با ی منطق مسخره ک این نردم شاید بعد بخوان جان پادشاه بشه!!!!مگه داریم!مگه میشه اینجوری بیای ی شاهکارو ب گند بکشونی! من تنها صحنه ای ک منتطرش بودم و تا حدودی منو راضی کرد نبرد برادران کلگین بود و مخصوصا اون اخرش ک افتادن تو اتیش...لذت بردم. کارگردانی و جلوه ها فوق العاده و محشر بودن.بازی لنا هدی مث همیشه عالی ولی خط داستاتیو ب طرز فجیحی نابود کردن.البته هنوز کمی امید برام‌مونده ک قسمت اخر اتفاقی بیفته ک قانع شیم ک بعید میدونم ی موردی هم ک رو مخمه اینه ک واقعا شاه شب تموم شد!!!با خودم برنامه ریزی کرده بودم با پایان سریال دوباره از اول شرو کنم ببینم ولی اخه چجوری دیگ اونهمه مانور روی شاه شبو ببینمو خندم نگیره!وینتر ایز کامینگ??? برن ک دیگ هیچیییی.من کاقعا نفهمیدم اصن بود و نبود این بشر چ سودی داشت!جز این ک نایت کینگو کشوند وینتر فل و دیوارو خراب کرد چ لطفی کرد!اصن وقتی اسمشم یادم میاد میگم خب ک چییییی!!!! واقعا متاسفم واسه اون دو تا کله پوک ک اینجوری سریالی ک یه سریا واقعا باهاش زندگی کردنو نابود کردن.اثری ک میتونس ماندگار باشه......
  3. Hediekabiri

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

عاقا منم تا این صحنرو دیدم گفتم اا اسب امام حسینم ک اینجاس??
  4. Hediekabiri

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

این برن واقعا چه کار مفیدی کرد تو این سریال!!!!هرچی فک میکنم من نمیفهمم جز اینکه باعث شد جنگ بشه تو وینترفل.تازه تو جنگم ک ما ازش حرکتی ندیدیم!حیف این سریال ب این خوبی ک اخرشو انگار فقط میخان ک تمومش کنن!چقد صحنه ی جیمی و برین مضحک بود!دنریسو کلا میخان شخصیتشو تو چندقسمت عوض کنن.درجایی ک ب نطر من دنریس بود ک مهمترین نقشو تو جنگ وینترفل داشت حالا ک جنگ تموم شده و کلی از افرادشو از دست داده اون سانسا هی شکر میخوره!دنریس نبود ک همشون ب فنت رفته بودن اخه.و یچیزی ک رو مخمه اینه ک انقدر داستان مزخرف پیش رفت ک فصل قبل ک سرسی گف من نیروهامو ب جنگ مرده ها نمیفرستم بزار اونا خودشون بجنگن بعد من باقیموندشونم نابود میکنم دقیقا درست از اب دراومد!گیریمم همشونو نابود نکنه ولی همین ک تونست جنگ با مرده هارو انقد راحت پیشبینی کنه مسخره بود!من ک خیلی حرصم گرفته.اه
  5. Hediekabiri

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

دشمن واقعی ک میگم از نطر خودم نیست.تو سریال خیلی بهش اشاره داشتن.ک دشمن واقعی ما مرگه.خیلی مانور دادن روش.خیلی بزرگش کردن.تز نایت کینگ ی غول ساختن و اون غولو تو یه قسمت کشتنش!!!ب نظرم خیلی فانتزی بود و خیلی گنگ و مضحک میشه اگه واقعا این پایان نایت کینگ و برن باشه.برن رو ب این خاطر میگم که هدف وجودیش در سریال به خاطر جنگ با مردگان بود.ولی جالبه ما هیچ تلاشیم ازش جز وارگ در کلاغ ندیدیم تو این قسمت!
  6. Hediekabiri

من هر چقدر فکر میکنم‌نمیتونم قبول کنم که اینجوری قرار باشه به نقش نایت کینگ تو سریال پایان بدن!یعنی دقیقا همون چیزی ک سرسی گف عملی شد.پس اونهمه مانور روی دشمن اصلی دادن ک تو یه قسمت به فاک بره!!سم رف سیتادل کلی کتاب خوند ک فقط بیاد حرفا برنو درمورد پدرمادر جان تایید کنه!اونهمه هشدار شب طولانی و ترس از نایت کینگ!یا اصلن خود برن.یعنی فقط نایت کینگ‌اومد دنبالش چون حافطه دنیاس!خب خاطرات گدشته ک تو کتابخونه سیتادلم هس?واقعا اگه اینجوری ب این موضوع خاتمه بدن و اصلا گذشته ی نایت کینگ و کارای مرموز برن مشخص نشه و واقعا این قسمت پایان نایت کینگ بوده باشه ب نظرم هفت فصل مارو مسخره کردند!!!
  7. Hediekabiri

من هر چقدر فکر میکنم‌نمیتونم قبول کنم که اینجوری قرار باشه به نقش نایت کینگ تو سریال پایان بدن!یعنی دقیقا همون چیزی ک سرسی گف عملی شد.پس اونهمه مانور روی دشمن اصلی دادن ک تو یه قسمت به فاک بره!!سم رف سیتادل کلی کتاب خوند ک فقط بیاد حرفا برنو درمورد پدرمادر جان تایید کنه!اونهمه هشدار شب طولانی و ترس از نایت کینگ!یا اصلن خود برن.یعنی فقط نایت کینگ‌اومد دنبالش چون حافطه دنیاس!خب خاطرات گدشته ک تو کتابخونه سیتادلم هس?واقعا اگه اینجوری ب این موضوع خاتمه بدن و اصلا گذشته ی نایت کینگ و کارای مرموز برن مشخص نشه و واقعا این قسمت پایان نایت کینگ بوده باشه ب نظرم هفت فصل مارو مسخره کردند!!!
  8. Hediekabiri

??خیلی خورده تو ذوقم ک انقدر الکی بعد چندهزار سال اینجوری کشته شد
  9. Hediekabiri

من خودم فن نایت کینگ بودم?
  10. Hediekabiri

من نمره ۷ میدم چون واقعا انتطار نداشتم نایت کینگو تو یه قسمت بکشنش.هفت فصل هی شعار وینتر ایز کامینگ و هی نشونه و علامت های مختلف از شاه شب نشون دادن.بعد تو یه قسمت زدن کشتنش!البته این قسمت نقاط قوت خیلی زیادیم داشت مث اون سکانس دوتراکی ها ک واقعا موها بدنم سیخ شده بود ک یهو محو شدن!ولی خب منو اونطور ک باید راضی نکرد! جان نقش پررنگی نداشت و هی فقط با اژدهاش تاب میخورد.برن ک چندین نفر جونشونو از دست دادن ب خاطرش ک برسه ب اینجای فیلم و بشه کلاع سه چشم.فقط نظاره گر بود!البته امیدوارم تو قسمتای بعد اینطور نباشه.ولی در کل خیلی جاها نفسم بند میومد ولی خیلی فاتتزی وایت واکرارو حدف کردند از سریال