رفتن به مطلب

3epehr

اعضا
  • تعداد ارسال ها

5
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. 3epehr

قسمت نهم، Battle of the Bastards

قسمت خوش ساختی بود نمره ده دادم داستان دنریس مثله همیشه قابل پیش بینی بود فکر کنم کارکتر مورد علاقه مارتین باشه که همش پیروزه بدون سختی عوضش استارک ها بعد مدت ها یه پیروزی داشتن به قیمت جون ریکان استارک و مدیون شدن به آدمی مثله بلیش یه سوتی هم داشت این بود که روز قبل از مبارزه رمزی وقتی گفته بود که هفت روزه به سگ هاش غذا نداده که سانسا رفته بود اما آخر قسمت سانسا میگه خودت گفتی هفت روز بهشون غذا ندادی !!!
  2. 3epehr

قسمت هشتم: No One

از همین میترسیدم که شد،game of thrones هم مثله بقییه سریال های آمریکایی بعد از چندتا season خوب هرچی پیش میره از کیفیتش کاسته میشه فیلنامه ها ضعیف شده انگار میخوان یکجور رفع تکلیف فقط داستان رو پیش ببرن،به خصوص سری داستانی Blackfish افتضاح بود،انگار مارتین و کارگردان ها این سریال میخوان بگن ما خیلی متفاوتیم همش شخصیت های محبوب رو به کشتن میدن blackfish با همین سرباز ها ریوران رو پس گرفته بود حالا ازش پیروی نمی کردن!!!!یا ادمیور که آزاد شد برگشت،قلعه رو تسلیم نمی کرد میخواستن چی کار کنن؟زن و پسرش بکشن ؟!!! زن و بچه ای که فری هم هستن نا سلامتی!!! فری ها دختر خودشون رو میکشتن !!! خیلی آماتور بود این جاش منظورم اینه که زمان زیادی از سریال رو به دیالوگ ها مسخره تریون و میساندی و کرم خاکستری اختصاص میدن زورشون میاد صحنه نبرد blackfish رو بسازن انگار یه جور جمع کردن داستان براشون تو سریال سخت شده دارن کلی کارکتر که تو کتاب هنوز نمردن رو تو سریال میکشن تا از دستشون راحت بشن پیش بینی که خیلی از کارشناس های سینما کرده بوداند کم کم داره درست عذاب در میاد که نمیتونن درست حسابی جمع کنن داستان رو
  3. 3epehr

بحث های اپیزودیک فصل سوم

داداش کتلین؟ ادمیور رو میگی؟ واسه کدوم خواهر زاده اش کاری نکرد؟ به خاطر راب حاضر شد با دختر والدر فری ازدواج کنه. الان هم که زندانیه و کاری از دستش بر نمیاد. فکر کنم منظورش بلک فیشه
  4. 3epehr

بحث های اپیزودیک فصل سوم

نمی دونم چرا از این دنریس بدم میاد بنده خدا همش اسیر آزاد میکنه و استراتژی های خوبی داره اما یکم از خود راضی با اون سه تا اژدهاش کلا هم تو این سه تا فصل از همه بیشتر پیشرفت داشته جافری هم خوب کنف شد هر بار که حالش گرفته میشه حال میکنم (البته از بازی خوب بازیگرش نگذریم که واقعا نقش چندش رو خب بازی میکنه) من کتاب رو نخوندم اما از A Wiki of Ice and Fire یه چیزایی دستگیرم شده مثلا زیر اسم راب استارک زده 283-299
  5. 3epehr

بحث های اپیزودیک فصل سوم

قسمت 9 چرا پخش نشد؟!!!!!!!!