رفتن به مطلب

Snow

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

6
  1. Snow

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

این قسمت قطعا یکی از بهترین قسمت های کل سریال و بهترین قسمت این فصل تا اینجا بود. بعدا بر میگردم بیشتر مینویسم
  2. Snow

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

حیف، خدایی حیفه! این همه پیچیدگی های ریز و درشت در طول هفت فصل حالا تو فصل هشتم فقط داره کلی گویی و سر هم بندی میشه. درسته که اگر سریال رو چند فصل دیگه هم ادامه میدادن قطعا خیلی ها باز به هر شکلی ایراد میگرفتن و میگفتن سریال رو دارن کش میدن، ولی نظر شخصی من اینه که میشد حداقل یک فصل بیشتر یا با قسمتهای بیشتر پرونده ی سریال به شکل بهتری بسته بشه. من دوست داشتم غافلگیر بشم که باز چندین بار شدم، فقط دنی بمیره بقیش برام مهم نیست از همون اول ازش بدم میومد. اینطور که پیداست قسمت بعدی جنگ بهتر و جالب تری رو باید شاهد باشیم
  3. غیر از ابتدای این اپیزود که مربوط به دنی میشد،( دیگه شورشو در آورده ) عالی بود این قسمت... اتفاقاتی که برای برن افتاد، سکانسهای مربوط به جیمی فوق العاده بود، جان اسنو که دیگه کولاکِ اصلا!!! و پایان طوفانیش که نوید یه قسمت پنجم فوق العاده رو میداد. کلا این قسمت خیلی حال داد...
  4. Snow

بحث اپیزود سوم از فصل چهارم، Breaker of Chains

هر سکانسی که بیشتر از دنی میبینم بیشتر ازش بدم میاد، یعنی متنفرم، به خصوص وقتی سریال باهاش تموم میشه، با اون دیالوگ های حماسی مسخرش!!! امیدوارم همینجوری که کشکی کشکی داره قدرتمند میشه با مغز بخوره زمین و اون اژدها گندلهه یه لقمه ی چپش کنه.... ولی مارتین انگار از این خوشش میاد، فک نکنم بلایی سرش بیاره
  5. Snow

بحث های اپیزودیک فصل چهارم، اپیزود اول

قسمت دوم، شاهکار بود آقا شاهکار... طوفانی شروع شد طوفانی تموم شد، یکی از بهترین قسمت های کل چهار فصل... جیگرم حال اومد، پر از دیالوگهای قدرتمند و سکانس های مهیج لهِ له شدم به معنای واقعیه کلمه ها....
  6. Snow

بحث های اپیزودیک فصل سوم

درود دوستان یه مدتی هست عضوم اما بیشتر از پستها استفاده میکنم تا پست بدم ولی ایندفعه اعصابم خراب شد یک سوال از دوستانی که کتاب رو خوندن داشتم این ییگردید میمیره به سلامتی یا نه؟ ( اسپویل و اینا هم مهم نیست اگه تو پخ بگید، ممنون میشم ) وقتی تیر زد به جان اونم نه یکی سه تا میخواستم برم تو مانیتور خرخرشو بجوئنم :دی ولی انصافا بازیش توی این سکانس خیلی عالی بود، میخواستم کتاب رو شروع کنم اما دیدم دو جلد از پنج جلدی که تا الان اومده بیشتر ترجمه نشده پشیمون شدم حالا باید تا 2014 صبر کرد تا ادامه ی سریال بیاد... خیلی سخته واقعا