رفتن به مطلب

NoMaD2013

اعضا
  • تعداد ارسال ها

11
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. NoMaD2013

محبوب ترین شخصیت کتاب از نظر شما چه کسی است؟

تیریون آریا سرسی سنسا
  2. من قاطی کردم آقا! جافری و دنریس نمی تونه درست باشه مگه نه اینکه زمان شورش رابرت دنی نوزاد بوده و بعد اینکه رابرت پادشاه میشه با سرسی ازدواج می کنه پس مثلا جافری باید همسن دنی نباشه دیگه!مارتین هم گفته برای دنریس 22 ساله رو آوردیم نقش 18 ساله رو بازی کنه ! بقیش درسته عایا؟
  3. NoMaD2013

بحث و تبادل در مورد موسیقی متن سریال

شروع موسیقی بهم این حسو میده که یه تاس انداخته شده و داره می چرخه بعد هر فازی از آهنگ که عوض میشه مهره تو زمین یکی از خاندان ها ست. وقت چرخیدن تاس اژدها رو می بینم که داره آتیش می زنه و به نظرم اومدن تارگرین ها به وستروسه. بعد نمای نزدیک به kingslanding داریم که این نزدیک شدنو دوست دارم مخصوصا وقتی پلک می زنه!و اینجاست که بازی شروع میشه.. بنا شدن باراتیون رو می بینم و فاز عوض میشه و ...من می خوام روی بقیه ی حلقه ها رو ببینم خب!!
  4. NoMaD2013

لرد وایریس

من از اونجا که قبل مرگ ند میره تو سلولش باهاش حرف می زنه و بهش پیشنهاد میده چشمو گرفت! و بعد رودرروی های واریس و بیلیش رو_جلو و پشت صحنه_ به شدت پسندیدم! گذشته ی واریس در فهم الانش خیلی موثره مثلا من وقتی حال و روز خواجه کنندشو دیدم شوکه شدم! تو قدرتش شکی نیست چون سیستم اطلاعات قدرته رو داره یعنی یه جورایی خودش تو امنیت به نظر می رسه ولی اینکه تو بازی قراره همواره روش به سمت برنده باشه یا واسه ی خودش جهت و ارزش گذاری خاصی داره,اینکه چقد تعیین کنندست رو نمی دونم!
  5. NoMaD2013

عکسهای جدیدی از فصل 3 سریال ...

ممنون.. من از سرسی خوشم میاد در نوع خودش قویه ولی شخصیت و بازیگر کتلین رو نمی پسندم . بچه های تایوین لنیستر تیم خوبین کاراکتری و اکتری!
  6. NoMaD2013

توانایی دنریس برای حکومت !؟

نمی دونم دنریس تو سریال انقد دلمو زد یا تو کتاب مدتیه باهاش حال نمی کنم ولی اوایل اینطوری نبودا! الان سنسا رو بیشتر درک می کنم تا دنریس! با اینکه ته دلم ترجیح میدم وستروس یه تک ملکه داشته باشه و نه شاه (واسه خودشون بهتره ) ولی دنریس و شایستگی ؟؟ کار داره!
  7. NoMaD2013

اژدها و اژدها سواران

من دوست دارم تیریون لنیستر_تارگرین باشه دنریس یکی از اژدها ها رو سوار شه و 2تای دیگه همراهش باشن یا اژدها سواری داشته باشن که هنوز وارد داستان نشده یا من نخوندم و نمی شناسم. از اونجاییکه دوست داشتن من تو دل مارتین تاثیر نداره پیش بینیم اینه که یه استارک(برن یا آریا) رو می شونه رو یکی از اژدها ها!
  8. NoMaD2013

شخصیت های مرموز

ازاونجایی که مارتین کارش درسته ازش نقص نمی پذیرم یعنی گاف داده یا جز برنامست؟اول چطور گرفتنش؟دوم چطور فرار نکرد؟نمی خواسته بره دیوار که؟می خواسته؟ممنون از دوستان برای روشنگری ..
  9. NoMaD2013

شخصیت های مرموز

مردان بی چهره مرموزتر و مطلوب تر از لرد بیلیش! فقط وقتی انقد خفنن چرا گیر بیفته و تو راه دیوار باشه؟برای آشنا شدنش با آریا راه ظریف تری نبود؟
  10. NoMaD2013

شایعه ها و اسپویل فصل 3

من از وقتی سایتو دیدم بی ملاحظه خودم رو با اسپویل رو در رو کردم الان یکم بی حسم فقط..!
  11. NoMaD2013

خودتان را معرفی کنید .

درود اول می خوام بگم خیلی خوشحالم... و از 2روز پیش که سایتو دیدم رو هیجان موندم! چند ماه پیش تقریبا بیخیال شده بودم و گفتم باشه تابستون که فرصت انگلیسی خوندنشو دارم( فکر می کردم باید سخت باشه!) اون زمانی که با سحر پیش می رفتم فوق العاده بود و دوست داشتم کسی باشه که تبادل احساس و اطلاعات کنیم... سریال واسم مقاومت منفی ایجاد کرد ولی الان بهترم از مطالب سایت و پست های دوستان لذت بردم و استفاده کردم . سپاس