رفتن به مطلب

_MammAds_

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

20

اطلاعات شخصی

• خاندان
    استارک
  • محل اقامت
    خونمون:/

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. _MammAds_

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

حق توی سریال هیچ جایی نداره مگه ند استارک یا راب به حقشون رسیدن؟ اونا در بدترین موقع و بدترین شرایط کشته شدن و دیدم میگن حق فلانی این نبود میشه اون رو به عنوان احساسات قبول کرد ولی حداقل من نمیتونم به عنوان نقد قبول کنم اگرچه تبعید به نایتس واچ اصلا منطقی نیست !!! چرا باید بره اونجا؟؟الان ن نایت کینگی هست ن وحشی ک بخواد از دیوار محافظت بشه
  2. _MammAds_

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

از قسمت سوم میگفتیم دیگه از این بدتر ک نمیشه ولی هر قسمت بدتر از قبلی بطور باور نکردنی !!!!!!!!! هرچی میخواستم بگم رو گفتید مثل شورای مزخرفی ک تشکیل شد (از نظر من ضعیفترین سکانس تاریخ گات بود خیلی بد بود خیلی ،جدا نمیتونم این حجم از مسخرگی رو توضیح بدم با اون حجم طنز مزخرفش) ،یهو تصمیم گرفتن شاه انتخاب کنن؟WTF کیه ک نخواد شاه بشه ؟لردای وستروس کی تا حالا اینقدر مطیع شدن؟اینا بخاطر خیلی چیزای ساده به هم میوفتن بعد اینجوری موافقت میکنن؟الان مثلا دو جبهه مختلف بودن اینا؟؟اولش مخالفن ،کرم خاکستری میاد به تیریون میگه تو هیچ اختیاری نداری بعد مثل ماست همه قبول میکنن انگار حالا مثلا تیریون چی گفته دلایلش به مزخرفی همون دلیلی بودک نایت کینگ میخواست حافظه دنیارو نابود کنه یه منطق باحالی میتونستن درست کننن مثلا برن بشه ویلی بعد نایت کینگ یه چیزی میدونسته و بیاد برن نابود کنه تا مردمو مثلا نجات بده ولی جدا با چه منطقی برن باید بشه کینگ ؟؟چرا باید بقیه قبول کنن؟؟ دقیقا این بی خاصیت چیکار کرده ک بقیه باید متقاعد بشن رای بهش بدن مثلا اگه راب و جان کینگ شد به خطر کاراشون بوده... راب کینگ شد بخاطر پیروزیاش بود و بعد مرگ ند استارک و اون سکانس بی نظیر یا حتی کینگ شدن جان ک به خاطر پس گرفتن وینترفل بود حالا به هر طریقی و با اون سخنرانی پشم ریزون لیانا مورمنت ک هروقت اون سکانس میبینم مو به تنم سیخ میشه و این دوتارو پرچم داراشون کینگ کردن اونم فقط شمال فقط یک اقلیم ولی برن کینگ 7 اقلیم میشه بدون هیچ کار مثبتی(به غیر چت کردن و پیدا کردن دروگون:/)هیچکس هم مخالف نیست و همه راضی فقط میتونم بگم شتتتتتتتتتت این ک شاه جدید نداریم باید تبدیل به بزرگترین درگیری وستروس بشه ک همه به جون هم بیفتن با توجه به تاریخ خشن و بی رحم وستروس ن این مذاکره مفتضحانه ! حالا این هیچی،چرا اون احمقا اینقدر با مستقل شدن شمال موافقت کردن؟؟به همین راحتی؟چرا پس اونا نخوان سرزمینشون مستقل بشه؟؟ اون تهدید سانسا دیگه چی بود؟هزاران مرد شمالی؟اینا ک هرچی لشکر داشتن دادن به دنریس،درمقابل آنسالیدا و دوتراکیا هم خیلی کمتر بودن ارتش دورن و گریجوی هارو هم داشتن بعد سانسا میشه طرف قویتر؟ بعد از اینکه جان دنریسو میکشه چرا کرم خاکستری ک حتی از دنریس بیشتر دیوونه شده بود و تازه هم یه لقب جدید گرفته بود؟جان نباید بکشه؟چرا نباید هرچی شمالی اونجا هست و قتل عام کنن؟اونا هرکی رو ک با دنریس مخالف بود مثل ماست سر میبریدن حالا چی شد یهو؟ یا گندری الان باید طرف دنریس باشه ن شمال!!!از صدقه سری دنریس بود ک الان تو اون جمع حضور داره و با ضربه ای ک از آریا خورد اصلا منطقی نیست بازم طرف شمال بمونه انگار آبدارچیای هر خاندان اومده بودن واسه مذاکره ? دروگون چجوری تصمیم گرفت تختو آب کنه؟اومد دید یه خنجر تو قلب دنریسه بعد یه نیگا به جان کرد یه نیگا به تخت دید تخت تیز تره حتما اون دنریسو کشته بعد اونو زد :))) یعنی چی ؟؟ یکی از مشکلات این فصل همین کات هایی ک بین سکانسا میزنن اگه منطقی پیش بره کار اون کاراکتر تمومه ولی وقتی کات میزنن دیگه تصمیمو میزارن بر عهده بیننده ک حدس بزنه چی شده:/ مثل جنگ وینترفل ک تا میرفت یکی سلاخی شه یهو دوربین میرفت رو سکانس بعدی و خم به ابروی کسی نمیومد، اگه این قدرت کات دوربین نبود الان هیچکس تو جنگ وینترفل زنده بیرون نیومده بود. اون شورای آخرم ک چیزی نگم بهتره ،این شورارو با شورای فصل اول مقایسه کنین ک واریس لیتل فینگر ند استارک رنلی باراتیون و پایسل(این نخاله شون بود) بودن ولی بران آخه؟بازم فن سرویس؟ وحشیا اینقدر خودشونو به آبو آتیش میزدن ک بیان اینور دیوار زندگی کنن کشاورزی کنن منس ریدر میخواست بهشون آزادی بده بعد اینکه میخواستن برن کسل بلک هیچی چرا باز برگشتن همونجایی ک بودن؟اسکلن ؟اینقدر جنگ واسه هیچی؟قضیه همون جیمی بود ک اومد با برین خوابید دید ن سرسی بهتره اینام اومدن اینور دیوار دیدن ن همونور بهتره؟چرا اینقدر بی منطقی؟ جان یه خط داستانی فوق العاده داشت از حروم زاده عضو نایتس واچ تبدیل شد به شاه شمال ولی جوری شخصیت پردازیش به قهقرا رفت ک نگم اصلا(مثل اکثر شخصیتا)،البته سرانجامشو دوست داشتم نمرش کاملا حقشه کاملا انگار مارتین گفته بهشون آخرش چی میشه اینام به بدترین وجه ممکن با بدترین پردازش ممکن با بدترین اتفاقات ممکن اونو محقق کردن این همه میگفتن کلیشه ای نیست این اگه کلیشه ای نیست پس چیه؟؟همه چی گل و بلبل و خرم جدا انتظار یه پایان داشتم ک تا سال ها مغزارو درگیرش کنه مثل برکینگ بد...فیلم نامه ک دو سال قبل لو رفته بود سکانس آخرش خفن و باحال بود ک یه وایت واکر با اسبش جنازه برن رو داره روی زمین میکشه و میبره به سمت جایی ک وایت واکر میساختن و برن رو تبدیل میکنه به شاه شب جدید و تموم میشه سریال کلا اون که لو رفته بود انگاری واقعی بود آخه یه سری چیزاش مو نمیزنه با این ک اتفاق افتاده و یه چیزایی داره ک ثابت میکنه فیک نیست و چون لو رفته بود نویسنده ها عوضش کردن و توی جنگ با وایت واکرا همسفر شدن هاوند و آریا و مخصوصا سرانجام سرسی خیلی بهتر از این کار کرده بود ولی اینکه دنریس سر زا بمیره خیلی مسخره بود :))))))))) البته سازنده ها به هدفشون رسیدن واقعا شوکه شدم از پایانش البته از لحاظ مزخرف بودن
  3. _MammAds_

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

ایرادی به مدکویین شدن دنی نیست فقط باید بحث کرد ک آِیا خوب نشونش دادن این سیر تحول رو یا ن؟ به نظر خودم ک گند زدن تو داستان مارتین!! وقتی خود مارتین میاد میگه 8 فصل کمه حداقل باید 10 یازده فصل بشه همینو میبینه ک اینجوری شخصیت پردازیا به قهقرا بره!! یکی از دلایل اینه ک اره دنریس ارباب برده هارو آتیش زده ...خب حقشونه ،کمترین مجازاتشون همینه یه عمر مردمو بدبخت کردن و زجر دادن بهشون سرانجامشون غیر این باشه من شاکی میشم همینا باعث شد محبوب بشه همینا باعث شد کسایی بیان واسه دل خودشون واسه دنریس بجنگن ،همینا باعث شد مردم بپرستنش،همینا باعث شد برده دارا هر کاری کنن تا بکشنش. این فقط توجیهه کی آخه اون موقع میگفت :آره اربابارو سوزوند حتما بعدا زن و بچه مردمی ک واسشون اینکارو کرده الکی میسوزونه یا یه دلیل دیگه تارلیا رو سوزوند مگه ند استارک نگهبانی ک از ترس فرار کرده بود گردن نزد؟(کارش 100% درسته) مگه راب گردن رئیس خاندان کاراستارکو نزد؟؟ مگه جان گردن اون نگهبان کینز لندینگ رو نزد؟ اینا همشون بخاطر سرپیچی و دشمنی بوده وجنگ همینه دیگه دنریسم همین کارو کرد فقط شدیدتر !! استنیس ک هرکی رسید آتیش زد و حتی دختر خودشو دلیل میشه بیاد مردمو الکی بسوزونه؟ اینا دلیل کافی نیستن،دلایل اصلی تو دو قسمت اتفاق افتاد !!! ک اگه نایت کینگو فاکتور بگیریم میشه بزرگترین پیچش داستانی سریال که فقط فقط تو دوقسمت صرف پروروندنش شد ک مرگ جورا ،میساندی و ریگال بود جان هم درسته رازشو به سانسا گفت ولی بازم شیییز مای کوییین از دهنش نمیفتاد بعد چی میشه؟ دنریس دیوونه میشه و زن و بچه و مردمو درحالیکه تسلیم شدن و جنگو برنده شده میسوزونه چرا آخه؟ چون سرسی میساندی و اژدهاشو کشته میاد مردم عادی رو آتیش میزنه اصلا دلیلش کافی نیست حتی مردم تا حالا از نزدیک ندیدنش ...یارو بخاطر اینکه اژدهاهاش به گوسفندای مردم حمله کردن و آسیب رسوندن زندانیشون کرد بعد بخاطر اینکه یکی دیگه زدتش میاد مردمو میزنه؟؟ این حجم از عقده رو واقعا نمیشه تو دو اپیزود توضیح داد حداقل من ک نمیتونم درک کنم Tدرسته دنریس مغرور بود ولی مگه بقیه هم مغرور نبودن؟؟نمیشه وقتی یه شخصیت تو 6 7 فصل مثبت ساختن تو دو اپیزود بشه منفی وقتی اینقدر زمان گذاشتن ک مثبت بشه حداقل نفصشو نباید بزارن واسه منفی کردنش؟.این قوس شخصیتی حداقل یکی دو فصل زمان میخواد ولی تو نیم ساعت انجام میشه اگه مارتین بخواد همچین کاری کنه میاد تو یه صقحه سر و تهشو هم میاره؟ مطئننا نه کاری میکنه مخاطب ارتباط برقرار کنه کاری که این دوتا نویسنده احمق اصلا بویی ازش نبردن ،درسته متریال نداشتن ولی بازم دلیل نمیشه اینجوری سریالو شخصیت پردازیای نابش رو بفنا بدن اگه نمیتونستن فصل جدید از رو کتاب مارتین بسازن چرا پس خیلی از خط داستانیای مهمو عوض کردن یا اصلا نشونش ندادن؟ اینکه دنریس به این روز افتاد بخاطر مشاوره های غلط بود و مقصر اصلی شخص تیریونه ،یعنی تیریون و بیلیش زیادی واسه نویسنده ها باهوش بودن پس چیکار کردن کشتنشون هرکدومی به طریقی ،تیریون ک با استراتژیش همون اول دوتا از متحدین دنریسو میپرونه،بعدش پیشنهاد احمقانه زامبی دزدی میده بعدم تو مذاکره اطمینان میده سرسی میاد باهاشون میجنگه چرا چون دنریس زیاد قویه و دلیلم واسه دیوونه شدنش کافی نیست و سرسیم ضعیفه پس میرن اونور دیوار یه اژدها بفنا میره سرسیم قوی میشه دیوارم خراب میشه جورا هم کشته میشه ارتش دنی هم نصف میشه خب حالا بد نشد تو حرکت بعدی به صورت مزخرف یه اژدهای دیگه دنریسم میمیره حالا درست شد همش به چی برمیگرده؟به پینشهاد احمقانه تیریون ک به نویسنده ها فرصت بده یکم جنگو برابر کنن درحالیکه همون اول راحت میتونستن کینگز لندینگو براحتی تصرف کنن و اگه دیوار توسط اژدها خراب نمیشد چطوری وایت واکرا میخواستن بیان اینور دیوار ؟؟ پیشنهاد مذاکره دوباره هم ک بازم باعث شد دنریس داغون تر بشه . همچین پیچش داستانی جا داشت خیلی بیشتر از اینا بهش پرداخته بشه البته دلایل خوبیم اورده بودید واسش و صد در صد احترام میذارم بهشون و شخصیت جان ک بعد از نایت کینگ همچنان داره دست و پا میزنه و تقریبا داره جون میده، یکی از بهترین خط داستانیا رو تو سریال داشت از یه نگهبان ساده رسیده بود به پادشاهی شمال بعد ناسلامتی پادشاه شماله درحد اون مورمونت کوچولو هم اعتبار نداره ...سربازاش حرفشو گوش نمیدادن (استنیس میگفت وقتی ازت نترسن پیروی نمیکنن ازت اینجاها رو میدید) یا وقت کشتن شدن واریس نهایت حرکتش بد نیگا کردن به دنریس بود ولی وقتی استنیس میخواست منس ریدر رو بسوزونه دلش میسوزه و با توجه به اون انتظار واکنش بیشتری ازش داشتم و حتی مرگ واریس هم برمیگرده به خود جان ولی هیچ کاری نمیکنه واسه نجاتش ک از شخصیت جان عجیب بود البنه ک باعث شد نسبت به دنریس سرد تر بشه ولی کم بود دنریس و جان و داستانشون و این اتفاق هایی ک واسشون افتاد میتونست درام فوق العاده ای ایجاد کنه ک واقعا کم بهش پرداخته شد. انتظار کشمکش بیشتری داشتم وقتی ک باهم صحبت میکردن سرانجام سرسی خوب بود ...نشون داد ک سرسی فقط داشت ادای سیاستمدارا رو درمیاورد میخواست خودشو شبیه تایوین کنه ولی وقتی به خودش میاد میبینه نمیتونه ولی جیمی اصلا نفهمیدم میخواستن باهاش چیکار کنن ...اومدنش به شمال اوکی ولی دیگه خوابیدن با برین خیلی احمقانه بود.انگار دوشب باهاش خوابید بعد به خودش گفت ن خواهرم بهتره !! و یورون سریال کجا یورون مخوف کتاب کجا...من داشتم میخندیدم بهش صحنه مرگش چی بود آخه؟:)) نهایت ارزوش سک* با سرسی بود،خوشحالم بود ک جیمی کشتش و حتی اونو میکشه ...قناعت و باید از ایشون یاد گرفت یکی از اشکالات این دو فصل این بود ک نویسنده ها الکی کاراکترا رو معرض مرگ قرار میدن و دیگه بیننده رو دست نمیخوره صد در صد مطمئن بودم آریا اونجا نمیمیره و اصلا نمیشه تصورشم کرد ک اونجوری بمیره و اینکه بین همه اونجا فقط ایشون زنده بمونه یه اسب سفیدم بیاد استقبالش جالب نبود و جلوه های ویژه و کاگردانی به نظرم فوق العاده بود...از نظر سینماتوگرافی بهترینش بود و حیف ک نویسنده ها زحمات همه رو به باد دادن
  4. _MammAds_

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

من به نظرم اینجا ک جان جواب دنریسو نمیده تقصیر خود دنریسه و خودش باعث شد ک جان دلش بشکنه جان از وقتی قسم خورده گفته من نسبت بهت وفادارم همه بیان بگن من شاه بشم من نمیخوامش ولی دنریس وقتی میفهمه عملا میاد تهدیدش میکنه تو اپیزود قبلی .و اینجا هم به عنوان خائن بهش نگا میکنه...به جان باید حق بدیم وقتی هویتشو بفهمه حداقل به خونوادش بگه...بعد این همه مدت تحقیر میفهمه از اولش حروم زاده نبوده حالا دنریس به خاطر اینکه خودش زیر سوال نره ازش میخواد راز به این مهمی رو به حتی خونوادش هم نگه و وقتی واریس میفهمه همچین چیزی رو دنریس میسوزونتش و اون نگاه جان به دنریس وقت کشته شدن واریس خیلی معنی داره وگرنه ربطی به شرافت نداره ...فک کنم کمترین چیز واسه جان همین قضیه بود ک دنریس عمشه و در واقع یه جورایی ازش ترسیده بود.البته ک انتظار داشتم کشمکش بیشتری بینشون بوجود بیاد و بیشتر با هم صحبت کنن حتی درمورد همین حمله فردا به نظرتون جان میدونست ک قراره همچین اتفاقی بیفته؟ اصلا از قصد دنریس با خبر نبود مطمئننا اگه میدونست حتی به بهای کشته شدنش به دست دنریس تو جنگ شرکت نمیکرد یعنی این چیزیه ک از شخصیت جان دیدیم
  5. _MammAds_

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

در مورد دنریس من نمیتونم قبول کنم ک بشه مد کویین ...اصلا روند تبدیل شدنش منطقی نیست ...از بس دارن شتابزده عمل میکنن همین قضیه خودش کلی زمان میخواد حداقل چند قسمت تا بشه درک کرد ک واقعا اره این داره مد کویین میشه...خود مد کینگم یهو دیوونه نشد ک هرچند فکر نکنم مد کوین بشه طبق پرومو قسمت بعدی به احتمال زیاد میره یورون غافل گیر میکنه طبق همون نقشه ک جان و ارتشاشون زمینی بجنگن و دنریس بره تو دریا ... همونجور ک روند تبدیل شدن سانسا به باهوش ترین فرد از نظر آریا منطقی نیست ...نویسنده ها بزور میخوان به بیننده بخورونن اره این خیلی باهوشه ...فصل قبل لیتل فینگرو درسته بازی داد ولی اون خودش افتضاح نویسنده ها بود....این فصلم ک اومدن باهوش نشونش بدن چیکار کردن نشونش دادن به عنوان تنها کسی ک راز بزرگ سرسیو فهمید ک اون ارتش نمیفرسته ...ک نتیجه احمق کردن تیریون به دست نویسنده هاست...درسته میخواد استقلال شمال حفظ بشه ولی با مخالفت و نیرو ندادن به دنریسی گ کلی کمکشون کرد تو جنگ درسته به نفع خود دنریسم بود ولی بازم دلیل این همه نفرت مشخص نیست امیدوارم بخاطر باهوش نشون دادنش نباشه !!! یه چیز دیگه تو همین منطق تبدیل کردن سانسا به باهوش ترین علاوه بر تیریون جان رو هم احمق فرض کردن یهو میاد میگه من باید با افسرامون صحبت کنم یعنی چی آخه؟؟؟جان پس هویجه اونجا؟؟ خط داستانیه جان هم یجوریه وینترفل ک دست سانساست ...دنریسم ک رئیسشه هیچوقت شخیت جان اینقدر بی عرضه و سردرگم نبوده الان باید حداقل یکم عاقل شده باشه انگار ن انگار نویسنده ها قشنگ فرض کردن تو سرش بجا مغز پهنه ? تیریون رو هم روز به روز اسکل تر میکنن ...اول میاد به دنریس میگه خوب واسه خودت با لرد کردن گندری طرفدار پیدا کردی اونم میاد میگه فقط تو ک باهوش نیستی :||||||| الان گندری مثلا ارتش داره؟ چی داره؟ بعدشم پیشنهاد مذاکره دوباره ؟اصرار کردن به سرسی واسه تسلیم کردن شهر؟چیه این اخه ...مذاکره هم که فاجعه بود نویسنده ها گفتن چیکار کنیم دنریس عصبانی بشه و یکم هایپ ایجاد کنیم خب تیریون پشینهاد مذاکره بده دنریسم با 20 نفر یه ازدها ک نقطه ضعفشو میدونن برن تهدید کنن سرسیو و باقی قضایا ....سرسی تو مذاکره فصل قبل میگه اگه فرصتشو داشتین بزنین بپکونیشون اینجا چی ؟ فقط قدرت نمائی میکنه :|| برن به اون خفنی نهایت کارش چیه؟ فقط بلده هویت واقعی جان رو بگه...یکی از شخصیتایی ک انگار خط داستانیش رفته تو دیوار ... میتونست به جان و دنریس بگه تو کینگز لندیک چی انتظارشونو میکشه ناسلامتی کل جهان زیر نظرشه تله پورتم ک عادی شه ولی یه چیز جدیده واسه اینکه غافل گیر کنن مارو از تو هوا یهو چیز میاد...قسمت قبل ک آریا از آسمون افتاد این قسمتم ک از پشت صخره ها تیر اومد و آزدهارو نفله کرد البته یه تئوری هست ک یورون تیرارو به سبک روبرتو کارلو کات دار زده نمره های این قسمت ک بدجور خرابه تو imdb ضعیفترین نمره تاریخ سریال گرفته هیچ کدوم از قسمتا تا حالا زیر 8 نیومدن ضعیف ترینشون 8.1 بوده و این قسمت شده 7 تا الان ممکنه پایین ترم بیاد یوزر اسکور متاکریتیک هم شده 3.3 با اقتدار و ضعیف ترینه بعد اپیزود قبلی ک 4.6 شده بود ...راتن تومیتوز هم 73 داده واقعا بد خراب کردن سریالو این عکسه خیلی خوب بود و تو سریالم اون درد و دل تورمند با هاوند :)))))