رفتن به مطلب

mahsa22

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

6

اطلاعات شخصی

• خاندان
    استارک
  • محل اقامت
    وینترفل
  1. mahsa22

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

سلام دوستان.اول اینکه من نمیدونم به چه امیدی این قسمتو ساختن؟واقعاخودشون الان راضین ازاین پایام و این قسمت؟؟طرفدارا ک همه درحال خودکشی و فحشن بعداز تموم شدن ودیدن این اپیزود. چققققدر بدتموم شد.من اونموقع ک شوراتشکیل داده بودن همممش منتظر بودم ازدهن یکی دربیاد بگه بابااا این جان بدبخت ک زد ملکه رو کشت وارث حقیقی تاج وتخته!چراهیچکس به نکته توجه نکرد اخه!؟واقعابرام سواله اخه بررررن؟هشت تا فصل نشستیم باشوق دیدیم ک تهش برن فلج بشه شاه؟مگه خاله بازیه؟اونجا ک درگون تختو سوزوند همش منتظربودم جان ارومش کنه سوار شه بره وهمه لشگرو تحت فرمان دربیاره.همونطور ک تو قسمت قبلی گفتم این خیلی بد بود ک تااین حدنقش جانو تنزل دادن و وکشیدنش پایین....پایان خییلی قشنگتری میتونست داشته باشه این فیلم....هیچکس راضی نیس.هعیییی....!
  2. mahsa22

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

خخخخخ.....واقعا تفاسیر و برداشت هات غیرمنطقیه و واقعا معذرت میخوام وقصد توهین ندارم یه کم بچگانه و شتاب زده س.اخه این چه حرفیه ک جیگرت حال اومد ک زد همه رو کباب کرد!هیچکس انتظارشو نداشت.تمام تصورات و انتظارات طرفدارای فیلم مخصوصا طرفدارای دنی بااینکارش به هم ریخت.من ک فکرشو نمیکردم دنریس بشه یه ملکه سنگدل و خشمگین ک حتی به مردم بیگناهم رحم نکنه‌.پس فرقش بااون سرسی چیه؟جان هم هنگ کرده بود وقتی دید دنی با دراگون داره اتیش میریزه سرمردم.واقعا گند زدن بااین تغییر ناگهانی.دنی نباید اینطوری میشد! از طرفی به نظرم توی این فصل مخصوا اپیزود سه به بعد اصلا جان نقش خوبی دیگه نداره.یه جورایی زدن تو سر نقشش. اخه کی فکرشو میکرد نایت کینگ به دست اریا کشته شه نه جان! وجان بشه یه بله قربان گوی ملکه ک حتی از حق مسلمش ینی پادشاهی هفت قلمرو و از هویتش بخاطر ملکه بگذره....جان خیلی قوی و مسلط و محکم بود تو فصلای پیش وانتظار همچین افتی تو نقشش نمیرفت. حالااینکه قسمت اخر چی میشه وسر عقل میاد واین دنی دیوانه رو میکشه وخودش میشینه روتخت یانه رونمیدونم ولی اینجور ک بوش میاد بخاری ازش بلند نمیشه وآریا باید بره تو کارش!