رفتن به مطلب

Sunnyline

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

26

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. Sunnyline

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

کل اون قسمت شورا مزخرف بود از برن بگیر که گفت خودم میدونستم اومدم تا سانسا و نظرات بقیه اصن بعد مرگ دنی شدش سریال فکاهی کمدی تا اخرش!بعد اخر اینو با فیلم ارباب حلقه ها مقایسه کنی عین یه فیلم در پیته باورمنمیشه جکسون تو ۳تا فیلم شاهکار ساخت اینا تو یه سیزن نمیتونن جم کنن!!!دلم برا دنی و سرسی تنگ میشه جان هم که شلغم بود کلش
  2. Sunnyline

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

سلام دوستان این اولین پست من تو فروم هست قسمت اخر رو ۱ ساعت پیش دیدم و فکر کردم باید واسه این فاجعه یه چیزی بگم احساس کردم به کل اون سال هایی که سریال رو دیدم و دوست داشتم توهین شده به قدری حوصله سربر ومسخره بود به خصوص کینگ شدن برن که خنده ام گرفته بود اگر این اخر کتاب مارتین هست امیدوارم بهش بیشتر پرداخته بشه نه اینکه خوش و خرم دور هم تو ۲۰ دقیقه جم شن کینگ انتخاب کنن!!!! صد رحمت به سریال های تاریخی ترکیه ای!!! باورم نمیشه یه اشغال به تمام معنا دیدم! این جزییات پردازی درست از اول کشک بود انگار سر هم اوردن و بعد اون مرگ دنی که باید حماسی میبود که نبود درگون بهتر بازی میکرد! من تا این اپیزود هر کی نقد میکرد حمایت میکردم از سریال ولی قسمت اخر افتضاح بود !!! من سابسکریبشن اچ بی او رو گرفته بودم به خدا این قدر قاطی هستموایمیل بزنم پولمو بگیرم!!!