رفتن به مطلب

Fjahan

اعضا
  • تعداد ارسال ها

8
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

20
  1. Fjahan

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

من رضایتم صرفا سر اینه که حداقل گات این شانسو داشت ساخته بشه و در کل هم بی نظیر ساخته شد غیر یه سری ماسمالی های فصل 7 و 8همین world of warcraft رو بیین 10 ساله طرفدارا دوست دارن که لیچ کینگ رو پرده سینما رو ببینن ولی هیچ وقت محقق نشد قطعا آرتاس خیلی ویلین بهتری نسبت به نایت کینگ بود:(( جاداره یاد کنیم از این سینماتیک و شباهت قسمت اخر فصل 7 گات بهش
  2. Fjahan

در بی نظیر بودن آثار اسکورسیزی شکی نیست ولی واقعا اینا رو نباید با هم مقایسه این یه سریال طولانی با کلی پیچیدگی ساخت و اون یه فیلم سینمایی تو یه ژانر کاملا متفاوت که تمرکزش کلا رو شخصیتا و فیلم نامشه و خیلی از دغدغه های گات رو نداره
  3. Fjahan

نتیجه این که بریم به ادامه انیمه دیدنمون بپردازیم
  4. Fjahan

جان و دنی به خوبی خوشی بر تخت نشسته و به 7 پادشاهی حکومت کردند:)) من جدا تحمل اینو نداشتم.
  5. Fjahan

خوب خود برن بارها گفته که خواست خودش مهم نیست و کاری که درسته انجام میدن به لحاظ منطقی هم اصن یه تعداد از لردها که اون جا بودن فکر نمیکنم اصن این که برن کلاغه سه چشمه رو درک بکنن که چی . ولی به نظرتون در اون حالت چرا باید با کس دیگری موافقت میکردن؟ برن خنثی ترین فرد به نظر میرسید و احتمال این که از قدرت به نفع خودش و خاندانش استفاده کنه خیلی کمتر میکرد خوب اینا میخواستن رای گیری کنن که این مشکل حل شه. خب با توجه. به این که برن شخصیت مورد علاقه خیلیامون نیست حتی خودم طبیعیه که دلمون بخواد اونی که دوست داشتیم شاه شه ولی خوب در کل چرا دارم این همه از برن دفاع میکنم من؟:)) درکل میگم اون قدرم هم بعد نبود فقط شتاب زده بود.
  6. Fjahan

درسته معمولا پایان چنین سریال هایی همیشه چنین مشکلاتی داره یعنی خوب هر کسی با توجه به خط فکری خودش به نظرش یه چیزی منطقی تره ولی مسئله اینه که خوب خیلی ها اون تیکه کاغذ رو ممکنه ببینن ولی دلیلی نداره به رسمیت بشناسن ما هستیم که جان رد از فصل اول روند تکاملشو دیدم بقیه لردهای وستروس که ندیدن
  7. Fjahan

بی خیال کلا سم یه تیکه کاغذ داشت که چنین چیزی رو ثابت می کرد مگه فیلم کره ایه که طرف بعد سال ها میفهمه پسر یه پادشاه و بعدم هم شاه شه؟ به نظرم سرنوشت جان بهترین جنبه ی پایان داستان بود.
  8. Fjahan

خب خود مارتین سال هاس که هشدار چنین پایانی رو می داد و قطعا این پایان به طور کلی نظر خودش بوده من که دوستش داشتم و ادامه کتابش رو هم قطعا خواهم خوند. در کل خوب مشکل فیلم نبودن یه سری جزئیات متقاعد کننده بود و همین طور در مورد انتخاب برن به نظرم زمانی که شورا راضی شد به انتخاب شاه از طریق رای گیری کاملا قابل قبول بود که لرد های وستروس با کس دیگری موافقت نخواهند کرد چون انتخاب هر فرد دیگری قطعا به بقیه چنین حسی رو می داد که قدرت به یه خاندان خاص داره واگذار میشه و برن خنثی ترین فرد در جمع به نظر می رسید که انتخابش باعث جنگ نشه. سرنوشت جان هم هوشمندانه بود و به جایی برگشت که تعلق داشت و به نظرم این که رو تخت بشینه یا راحت قصر در بره قضیه رو مسخره می کرد و unsullied ها و حتی یارا با توجه به قدرت نظامی که داشتن قطعا نمیذاشتن این اتفاق بیفته به نظرم همین که بعد از کشتن دنی بلافاصله نکشتنش یا این که بلافاصله بین شمالی های حاضر و دوتراکی ها و unsullied جنگ نشد خوش شانس بود کاش مواجه جان با گری ورم رو می دیدیم تا این مسئله باورپذیرتر باشه واقعا چه طور جنگ نشد؟؟؟ در کل واقعا حیف شد که برخی از خطوط داستانی به دلیل پیچیدگی فرآیند ساخت سریال حذف شدند. ولی به عنوان پایان باید بگم از تصویر کلی واقعا لذت بردم. پی نوشت:گرچه هیچ کدوم از این ها سهل انگاری که در حق نایت کینگ کردن توجیه نمیکنه:)