رفتن به مطلب

میثم

اعضا
  • تعداد ارسال ها

1
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

6
  1. میثم

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

وقتی تو فصل اول ند استارک کشته شد، کمرم شکست! ند تجلی شرافت، عدالت و وفاداری برای من بود، برای مدتی سریال رو گذاشتم کنار! اما وسوسه شدم بقیش رو ببینم ند به قیمت زیر پا گذاشتن عشقش و لکه دار شدن شرفش پیش کتلین پای قولش ایستاد و از جان حفاظت کرد، و ازونجایی بچه حلال زاده به داییش میره، جان هم تمام عشق و احساسش رو فدای وجدانش، شرافتش و حمایت از مردم کرد، ازین جهت میشه با کشته شدن دنی به دست جان کنار اومد، اما به قول یه دوستی این کار باید حماسی تر، دراماتیک تر و جوندارتر اتفاق میفتاد، واقعا فلسفه ی زنده شدن دوباره ی جان همین بود؟ اگر آره، چرا بعدش شک کرد؟ چرا تیریون انقد سنگدل شد؟ راستی آزورآهای چیشد این وسط؟ اون همه شخصیت پردازی برای کسانی مثل برن، کلاغ سه چشم و اون دوست همراهش که قدرتایی شبیه برن داشت برای چی بود؟ نایت کینگ فقط یه هیولا و Bad man ساده بود؟! جان تو کل سریال زجر کشید، فداکاری کرد، کشته شد، عشق اولش کشته شد، عشقشو کشت! این پایان واقعا حقش نبود از طرفی سانسا در طول سریال پر از اشتباه بود، پر از خرابکاری، انقد راحت ملکه بشه؟ رستگار بشه؟ از همون فصل اول سانسا بیشتر سیاه بود تا سفید، حتا خاکستری هم نبود، کم زجر نکشید اما تاوان اشتباهات خودشو میداد آریا نقشش چی بود؟ اینهمه آموزش وانگیزه و نفرت، فقط برای یه حرکت سامورایی؟!د وست بی چهره ش چیشد؟!! دنریس نباید انقد سریع و ساده تخریب میشد، اژدهاش فهمید تخت آهنین بده، خودش نفهمید؟! حق جان و دنریس واقعا این نبود همونطور که لیاقت سانسا هم ملکه شدن نبود.... اونهمه ظلم و مظلومیت تو رد ودینگ، همش هیچ و پوچ شد وقتی ریکان (کوچکترین استارک) اونقد مسخره کشته شد، بنظرم اومد انگار سازنده های سریال برای اون بچه هیچ برنامه ای نداشتن و اضافه بوده، اما با این روندی که پیش رفت معلوم شد از یه جایی ببعد دیگه کلا برنامه ای جز تموم کردن سریال نداشتن من با این سریال زندگی کردم، نوذ بالله برام مثل شاهنامه بود (-: HBO جفای بزرگی کرد کاش کسی بود که پاسخگوی اینهمه سوال بود