رفتن به مطلب

zedshin

اعضا
  • تعداد ارسال ها

12
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. zedshin

خودتان را معرفی کنید .

سلام من زینب دانشجو ادیان هستم (کاردانی نرم افزار هم خوندم ) دو سالی بود که فصل یک سریال تو هاردم داش خاک می خورد اما از این تیریپ فانتزی زیاد خوشم نمیومد. یه شب حدود یک ماه پیش (شب امتحان) شروع به دیدن فیلم کردم تا صبح چند قسمتو دیدم وبعدشم که کتاب اما کتابو نصفه نیمه خوندم . حالا هم اگه روزی چند بار به سایت سر نزنم نمیشه یه نرد واقعی شدم (نرد فیلم کتاب و سایت ) خدا به خیر بگذرونه از سابت خفنتون که واقعا کامل تشکر می کنم الان همه ی اعضای خانوادمون عشق سریال هستن . و تو کف قسمتای بعدی امیدوارم در کنار هم اوقات خوشی داشته باشیم
  2. zedshin

بحث های اپیزودیک فصل سوم

اگه دقت کنیم می بینیم همه اشتباه میکنن مثلا ند همین کاتلین چه قد بهش گفت نرو پایتخت یا به کینگ رابرت راجع به لنیسترا بگو ،کینگ رابرت بدون مدرکم ند رو قبول داشت به جاش رفت به اون سرسی گفت یا همین دنیریس همیشه پیروز باعث مرگ کال و یچه اش شد (البته اونا درواقع قربانی بودن تا اژده ها متولد بشن ) ..... [
  3. zedshin

بحث های اپیزودیک فصل سوم

اما بیا اراب و با جان مقایسه کن : وقتی می شنوه پدرش (ند مرحوم )دستگیر شده شرافت و اعتقادش به هدفش اونو تو دیوار نگه داشت . وقتی فهمید ند کشته شده به قول لرد کماندر شرافت اونو به دیوار برگردوند و حالا هم بین ایگریت و هدفش ،هدفش رو انتخاب کرد کاراستارک به راب گفت تو با ازدواجت جنگ روباختی من شخصیت راب رو دوس دارم اما خون تارلی ها در رگ اونم جریان داره کاتلین در حین دوست داشتنی بودش بیشتر مواقع رو اعصاب ما اسکی می کرد
  4. zedshin

محبوبترین شخصیت های سریال

موافقم جان برای منافع خودش کسی رو نمیکشه و .... (شاید اگه اول با کتاب اشنا می شدم نظر متفاوتی داشتم نمی دونم ....)
  5. zedshin

بحث های اپیزودیک فصل سوم

داداش کتلین؟ ادمیور رو میگی؟ واسه کدوم خواهر زاده اش کاری نکرد؟ به خاطر راب حاضر شد با دختر والدر فری ازدواج کنه. الان هم که زندانیه و کاری از دستش بر نمیاد. فکر کنم منظورش بلک فیشه منظور من همین ادمور کمتر از هویجه
  6. zedshin

بحث های اپیزودیک فصل سوم

من یه سئوال دارم داداش کاتلین هیچ کاری نمی کنه واسه خواهرزاده اش ؟؟
  7. zedshin

استارک ها و بدبختی

8. zedshin

استارک ها و بدبختی

9. منم کلا همیشه جان رو دوس داشتم تو همه ی کتابا
  10. zedshin

استارک ها و بدبختی

نمی دونم ارتین از جون اینا چی می خاد ناظر : وقتی پستتون رو ارسال میکنید حداقل یه بار نگاه کنید ببینید درسته ؟! از اسپویلر به شکل اشتباهی استفاده کردید و یه اتفاق مهم رو برای شخص من لو دادید
  11. zedshin

بحث های اپیزودیک فصل سوم

من واقعا نویسنده رو دوس دارم اما با این کارش (کشتن راب ) یه کاری کرده فقط می تونم حضورا خدمتش عرض کنم که ....
  12. zedshin

محبوبترین شخصیت های سریال

اما من اول سریال رو دیدم و جدب کتاب شدم