رفتن به مطلب

استاد آمون

اعضا
  • تعداد ارسال ها

966
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

1

استاد آمون آخرین بار در تاریخ آوریل 26 2020 مقام اول روز را به دست آورده است

استاد آمون یک محتوا با بیشترین امتیاز داشته است!

اعتبار در انجمن

5

2 دنبال کننده

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    آخر کتاب پنج

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. استاد آمون

قسمت سوم، The Queen's Justice

اپیزود متوسطی بود ولی آخرشو دوست داشتم. قیافه جیمی وقتی حقیقت رو فهمید واقعا دیدنی بود. حیف که ملکه خارها حذف شد. کلا 4 تا اپیزود مونده و اینا دارن همه رو حذف میکنن. میخوان با هر ضرب و زوری شده فقط شمال و دره رو برای دنی باقی بزارن. البته سرزمین های رودخانه هم هست (انگار همه یادشون رفته) و به امید هفت سر و کله امور هم دوباره پیدا میشه. الان حاکم دورن کیه؟ بقیه دخترهای اوبرین؟ یادمه فصل چهارم به همشون اشاره شد. همش منتظر بودم یکی پیشنهاد ازدواج دنی و جان رو برای اتحاد مطرح کنه ولی نشد که نشد. راه حل خوبی بود. طبق پروموی قسمت بعد بنظر میاد دنریس بالاخره به queen of ashes تبدیل میشه و جا پای جای اجدادش میذاره. پ.ن:تاینه حداقل سرسی رو یه گاز می گرفت! پ.ن:بعد یه مدت طولانی برگشتن به تالار حس و حال خوبی داره پ.ن: سریال عادتشه که هر فصل یکی رو بالا ببره و بقیه رو با مخ بکوبونه زمین؟
  2. استاد آمون

قسمت دوم، Home

یه زمانی چقدر کیف میکردم وقتی شوکه شدن اطرافیانم رو بعد از مرگ ناگهانی شخصیت ها توی سریال می دیدم ولی الان که خودم هم به وضع اونا دچار شدم می بینم چقدر سنگدل بودم جدا انتظار نداشتم رمزی باباش رو بکشه! احتمال می دادم که والدا و بچش رو بکشه ولی پدرش رو اصلا!عجیب تر از همه خونسردی کاراستارک بود! حرف های تامن و سرسی خییییییییییلللی احساسی بود. نزدیک بود گریه کنم من عاشق این سپتون جدیدم. قشنگ حال اولنا و جیمی رو گرفت اون پیرمردی که بعد از مرگ بالون داشت با آشا (یارا بود تو سریال؟ ) حرف میزد مثلا ارون بود؟ کلاغ سه چشم اصلا شبیه یک پیرمرد صد و خورده ای ساله نبود! بیشتر من رو یاد obi-wan مینداخت
  3. استاد آمون

اخبار فصل ششم

سوتی دادن. خصوصا سگ های رمزی رو البته اون دوتا ملعون احتمالا با یه کشتی دیگه تریستان رو تعقیب کرده بودن ولی احتمال سوتی بودنش بیشتره
  4. استاد آمون

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

اوایل سال بعد؟ این که خیلی دیره! من میخواستم سریال رو نبینم ولی با این وضعیت اصلا نمیشه. @استنیس نه دیگه هفتم باید بیاد
  5. استاد آمون

باید اعتراف کنم دلم برای سایت تنگ شده بود. پ.ن: احیانا کسی اطلاع نداره جلد هفتم کتاب کی چاپ میشه؟ کم کم دارم اسم شخصیت ها رو فراموش میکنم
  6. استاد آمون

این وضعیت رو اصلا دوست ندارم سریال هم که قرار شده کتاب ششم رو لو بده اگه پایان کتاب و سریال متفاوت نیستن من دیگه بیخیال کتاب میشم . حداقل اینجوری زودتر به یه نتیجه ای میرسم مارتین هم در آستانه 70 سالگی می باشد شانس که نداریم یهو آلزایمر میگیره
  7. استاد آمون

بعد از کشته شدن ریگار رفت اونجا و گرفتن دراگون استون هم حداقل یک ماهی طول کشیده (بخاطر کشتی ها ) یعنی احتمالا یه 6 ماهی اونجا بوده چون گفته شده دوران بارداریش رو اونجا سپری کرده. دقیقترش رو بخوای بدونی باید ببینی تا قبل از ترایدنت هم باردار بوده یا نه.
  8. استاد آمون

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

دیگه باوجود نامه ای که به رینیرا نوشت (چشم در مقابل چشم، پسر در مقابل پسر)، واضحه که خودش دستورش رو داده. اون بلایی که سر هلینا اومد و گم شدن سر جیهیریس، از صدتا قتل عام بدتر بود. همه میگن رذله ولی همه دوستش دارن! چرا همه اینقدر با کلاسیسم بدن؟ آخه ناتورالیسم رئالیسم
  9. استاد آمون

من کلا با سبزها کاری ندارم و آلیسنت هم از نظرم کمتر از رینیرا دیوانه نبود ولی به من بگو جیهیریس چه ربطی به مرگ لوکریس داشت؟ درواقع فکر کنم چون دیمون دستش به ایموند نمیرسید اون دوتا رو سروقت این بدبختا (هلینا، میلور و جیهیریس ) فرستاد. واقعا فکر میکردم اون سوال پدرها رو جواب ندی. فکر میکردم میگفتی کلا غیر قابل مقایسن چون میگور و ویسریس اصلا بچه نداشتن. عوامل فیلم فقط شامل بازیگرها و کارگردان نمیشه که! آهنگساز، طراح ها و بقیه افراد هم جزوی از عوامل فیلمن!
  10. استاد آمون

این دقیقا مشکلی که من با خیلی ها دارم. به نظر من نباید به اسم جنگ دیگه هر کاری کرد. کشتن جیهیریس با اون وضعیت (کلش چی شد آخر سر؟! ) واقعا وحشتناک بود. اگه هم مشکل چشم در مقابل چشمه، که باید خود ایموند رو میکشت. البته ایموند هم انتقام چشمش رو یه جورایی از لوکریس گرفت حالا این یکی از دلایلی که من از دیمون بدم میاد. ول کردن زن و بچه هاش تو اون شرایط بحرانی و رفتن با نتلز عزیزش بعلاوه ی کلی کار دیگه، دلایل نفرت من از این موجوده
  11. استاد آمون

محاکمه ای از یخ و آتش (صندلی داغ)

خب خب خب سوال های من واقعا راحتن. فقط کامل جواب بده و دلیل هم یادت نره 1.چه سبک موسیقی ای رو بیشتر می پسندی؟چرا؟ 2.شدیدترین دعوایی که داشتی؟ 3.بنظرت ملاک های انسان بهتر بودن چیه؟ 4.بدترین و دردناک ترین صحنه ی فیلم هایی که دیدی؟توضیح 5.بنظرت غیرت با تعصب فرقی داره؟ محبت با عشق چی؟توضیح 6.چقدر اهل مشورت کردنی؟ چقدر عادت به نصیحت کردن دیگران داری؟ 7.بنظرت ترس با حقارت رابطه ای داره؟ توضیح 8.حقیقت با واقعیت تفاوتی داره؟ اگه نه پس چرا دوتا کلمه متفاوتن؟ توضیح 9.ریشه بوجود اومدن فقر رو در چی میبینی؟ 10.به نظرت چیزی تحت عنوان حیات هوشمند در سایر سیارات وجود داره؟ دلیل 11.نظرت درباره ی دنیاهای موازی چیه؟ بنظرت واقعا وجود دارن یا صرفاً فقط از خیالات ما نشات گرفتن؟ 12.به تونل های زمان اعتقاد داری؟ بنظرت سیاهچاله ها میتونن تونل های زمان باشن؟ 13.اهل فلسفه هستی؟ 14.نظرت درباره ی علم روانشناسی؟ جایگاهشو تو ایران چطور می بینی؟ 15.نظرت درباره ی تناسخ؟توضیح 16.هنر زندگی کردن یعنی چی؟ یه همچین هنری داری؟ اگه آره، چجوری بدستش آوردی؟ 17.تا حالا حس کردی که به آخر خط رسیدی؟چندبار؟ 18.آیا اعتقاد داری زن ها توانایی انجام دادن تمام کارهایی رو که مردها انجام میدن رو دارن؟توضیح 19.تفاوت مرد بودن و زن بودن رو در چی می بینی؟ 20.کدوم مرحله از زندگیت رو بیشتر دوست داری؟چرا؟ 21.دوست داری دوباره برگردی به دوران دبیرستانت؟دلیل 22.نظرت درباره ی حجاب باطنی چیه؟اصلا داریم؟توضیح 23.چرا فوتبال رو دوست داری؟چه جذابیتی داره؟ 24.علم رو تعریف کن. بنظرت علم میتونه جواب تمام سوال های بشر رو بده؟دلیل 25.نظرت درباره ی شخصیت جوکر؟توضیح 26.نظرت درباره ی رئالیسم، ناتورالیسم و کلاسیسم چیه؟ چه کتاب هایی رو تو این سبک ها خوندی؟کدوم رو بیشتر می پسندی؟دلیل 27.بنظرت اشکال های ارباب حلقه ها چیه؟ فیلم و کتاب هردو 28.در چه زمان هایی بیخودی گریه ات میگیره؟ مثلا من هروقت آهنگ while your lips are still red رو گوش میدم بی هیچ دلیلی دلم میخواد گریه کنم. 29. از دیمون تارگرین خوشت میاد !!!!؟؟؟؟؟آخه چرا؟به نظرت کشتن یه بچه ی بی گناه کار یه شیطان تمام عیار نیست؟ 30ایریس دوم، میگور و ویسریس (برادر دنی خودمون ). کدوم رو بعنوان پدرت انتخاب میکردی؟ حتما باید یکی رو انتخاب کنی و بگی چرا بقیه رو انتخاب نکردی 31.شخصیت جان کانینگتون رو تحلیل کن. 32.از نتیجه ی نبرد ترایدنت راضی هستی؟ توضیح و دلیل 33.بنظرت دنریس با کی ازدواج کنه آینده ی بهتری داره؟دلیل 34.عقلانی ترین تصمیمی که یه استارک، یه تارگرین و یه براتیون گرفته چی بوده؟ دلیل 35.فکرکن قراره از روی جنگ فتح یه فیلم بسازن؛ کارگردان، بازیگرها و عوامل تولیدش رو انتخاب کن. 36. ماجرای اون 79 تا فراری نایتس واچ رو که یادته؟ اگه جای لرد رایسول بودی چیکار میکرد؟ پسرت و بقیه رو تحویل می دادی یا کمکشون میکردی؟توضیح. 37.زود تند سریع بدون هیچگونه سوال یا سرچ در اینترنت بگو جزایر لانگر هانس کجاست. خب دیگه تموم شد. سرعت جواب دادنت که خیلی خوب بوده تا اینجا. بی زحمت به سوال های تکراری هم جواب بده موفق باشی
  12. کلا شرط وارگ بودن اینه که یه جورایی شجره نامت به نخستین انسان ها برسه و یکی از نشانه هاش اینه که پیرو خدایان کهن باشی. بلکوودها هم جزو معدود خاندان های جنوبین که هنوز خدایان قدیم رو می پرستن برای همین ممکنه وارگ داشته باشن. بریندن هم بخاطر مادرش شد وارگ. بین شمالی ها هم، مندرلی ها چون پیرو هفتن و نسلشون به آندال های ریچ میرسه وارگ ندارن یا من تا حالا نشنیدم که داشته باشن.
  13. @علی یه جورایی قبولش دارم. به نظرم اگه اونقدر قدرتمنده که تونسته این همه سال عمر کنه، پس قدرت تسخیر یه جسد رو هم داره. وای من از برن و لوتین بشدت متنفرم! چرا همه جا باید یه ردپایی از این دوتا باشه؟ امیدوارم مارتین از این دوتا الهام نگرفته باشه.
  14. ۱-برن که خودش خیلی بچه گلیه تو فکر انتقام و این حرفا نیست . ولی بلادریون بخاطر کاری که اگان پنجم باهاش کرد ممکنه بخاد از تارگرین ها و بلک فایرها باهم انتقام بگیره. یعنی به نظرت بلادریون بتونه اینقد رو برن نفوذ پیدا کنه که ازش همچین آدمی بسازه؟ یک نکته دیگه تا وقتی اژدهاان دنریس تو وستروس نیستن به نظرتون برن بتونه روشون کنترل داشته باشه؟ چون تا جایی که میدونیم هیچ جنگل خدایانی تو ایسوس نیست و خدایان قدیم اون جا قدرتی ندارن. ۲-منظورت رو از ناپدید شدن برن نفهمیدم؟ کجا ناپدید شد؟ وارگ شدنش هم که اول خواب های گرگی میدید بعد کم کم جوجن رید بهش فهموند . اولین جایی هم که بهش گفت فکر تو جنگل خدایان وینترفل بود که سامر به جوجن میخواست حمله کنه و برن مانعش شد و جوجن هم بهش گفت که وارگ هست. نفوذش رو که نمیدونم ولی شاید بتونه کنترلش کنه. مثل کاری که برن با هودور کرد. هرچی نباشه بلادریون حداقل 70 ساله که یه وارگه. کم قدرتی نداره. شاید میخواد برن رو درست تعلیم بده تا بعدا بتونه ازش استفاده ی کامل بکنه. بلادریون قدرتش تا وینترفل و شاید کینگزلندیگ (گربه ی رینیس ) می رسه. شاید برن قوی تر باشه و برن و بلادریون قدرتشون بشه چند برابر. ولی منم فکر میکنم دنریس باید بیاد وستروس و بخصوص شمال تا بشه اژدهایانش رو کنترل کرد. منظورم ناپدید شدن بلادریون بود.
  15. @ the_last_stark وقتی برادر بزرگتر ازدواج کرده و اولین بچش هم یه پسره و مشخصا بچه های بیشتری هم خواهد داشت، کاملا مشخصه که دیگه دلیلی برای موندنش نمیمونه. راستی اصلا بنجن کی به نگهبان ها پیوست؟ این موضوعی که الان اشاره کردی منو یاد یه چیزی انداخت. مسئله ورود آدرها با خیلی چیزای دیگه هماهنگ شده. زمان شب طولانی و قبل از اون، جادو وجود داشته. توی TWOIAF به یه سری از افسانه های یی تی و شرقی اشاره شده بود که خیلی به شب طولانی وستروس شباهت داشتن یعنی ممکنه نفوذ آدرها تا اونجا هم بوده. یادمه توی کتاب دوم، کوایته به دنی میگه اژدهایانش باعث برگشتن جادو، اون هم به میزان زیاد شدن. ولی من فکر میکنم این برگشتن آدرهاست که باعث بازگشت قدرتمند جادو شده و تاثیرش رو روی تولد اژدهایان دنی و قدرت زیاد پیروان رلور (رلور مقابل آدر بزرگ ) گذاشته. مسئله دیگه بی چهره ها هستن. اگه بی چهره ها آریا رو بخاطر استارک بودنش پذیرفتن و با آدرها همدستن، من بعید میدونم از وارگ بودن آریا خبر نداشته باشن. زندانی بودن جیکن توی قصر سرخ و پیت توی سیتادل هم خیلی مشکوکه. اینا برای من نشون دهنده ی اینه که بازگشت آدرها یه پروسه ی فوق العاده پیچیده تر و طولانی تر از چیزیه که ما فکر میکنیم و فقط محدود به وستروس نیست ( چه بلایی سر کاتر پایک و کشتی هاش اومده؟) برای همین من بعید میدونم کل نقشه هاشون لنگ یه استارک باشه. شاید مارتین مثل همیشه داره ما رو سرگرم یه مسئله ی فرعی میکنه که متوجه اصل قضیه نشیم. @علی من تقریبا مطمئنم دیوار رو میخوان نابود کنن. شاید برای غافلگیری نگهبان ها از اون دروازه یه تعدادی از نیروهاشون رو رد کنن ولی بعدش حتما اونو نابود میکنن چون دیوار تنها سد میان اونا و زنده هاست پس این سد رو نابود میکنن تا کلا از شرش راحت بشن. از این گذشته، تعداد سربازهای آدرها (اگه بشه بهشون گفت سرباز ) خیلی بیشتر از اونیه که بشه از یه دروازه ردشون کرد و انجام اینکار خیلی زمانبر میشه. پ.ن: یه چیزی هم درباره موضوع تاپیک بگم. من فکر میکنم اولین اژدهاسوار دنی، دومی اگان و سومی هم برن باشه که تحت کنترل بلادریون قصد نابودی دو نفر دیگه رو داره. این دقیقا میشه یه رقص اژدهایان تمام عیار! یه طرف تارگرین، یه طرف بلکفایر و طرف دیگه یه وارگ قدرتمند قرار داره که میخواد از دوتای دیگه انتقام بگیره و انگیزه اش رو هم به اندازه کافی داره. من خیلی دوست دارم بدونم چی شد که برندون یه دفعه ناپدید شد و چجوری فهمید یه وارگ قدرتمنده.