رفتن به مطلب

poriya

اعضا
  • تعداد ارسال ها

5
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. poriya

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود سوم high sparrow

بنظرم قسمت خوبی بود. با ایده ورود سانسا و جان به وینترفل خیلی حال می کنم از همه مهمتر به دلیل این سخن که North will remember به علاوه اینکه سانسای سریال نشون میده خیلی سیاست مداره بولتون ها یه عروسی سرخ بدهکارن اگه این مقدمشه پس let it be بنظرم در اینده دراز مدت هم درگیر شدن داستان اریا و برن هم با وینترفل می تونه خیلی جالب باشه ایده دنریس و تیریون بنظرم خیلی نچسب میاد اخه یه تارگارین با یه لنیستر؟ مگه اینا تاریخو نمی خونن؟ دنریس به طور پیش فرض بی اعتماده اون وقت بیاد شبیه ترین ادم به تایوین تو دنیا رو به شوراش راه بده حالا اگه از این بگذریم برادر جون جونی قاتل پدرش رو چجوری میتونه به عنوان مشاور قبول کنه؟ بنظرم منطق زیر سوال میره شدید. به قول شاعر "تاریخ بهم یاد داد همه چی تکرار می شه"
  2. poriya

بحث های اپیزود قسمت 9 فصل 4 The Watcher On The Wall

یه چیزی که خیلی ضایع بود موقع در گیری جان با اون یارو از قبیله تن طرف صورت جان رو میکوبونه به یه تیکه آهن صورت جان هم پر خون میشه جوری که من گفتم دندوناش در حد سکانس آخر ابرین ریخت ولی چند ثانیه بعد صورت جان رو در یک صحنه رمانتیک می بینیم که انصافا من باید یه وقت از دکتری که دندوناشو جرم گیری کرده بگیرم. ارتش منس هم که داس رو دید بد گرخید
  3. poriya

بحث های اپیزود قسمت 9 فصل 4 The Watcher On The Wall

عجب قسمتی بود خیلی حال کردم!!! قبلا دیده بودم تو IMDB فقط یک جمله درموردش حرف زده بود الان قضیه دستم اومد!! رامین جوادی ترکونده بود !! چه تکنولوژی های پیشرفته ای دارن تو دیوار ولی جای وایلد فایر خالیه خیلی بدرد می خورد!! قضیه استاد ایمون چی بود؟؟ یعنی می تونسته پادشاه بشه بیخیال شده؟؟ یکی که می دونه اوضاع از چه قراره لطفا توضیح بده صحنه های نبرد هم که فوق العاده بودن دلم می خواست اسنو یکم بیشتر نشون داده می شد ولی همینم باز خوبه ولی دیالوگ های دوبه دو نسبتا خوب نبود
  4. کی آتیشش زده؟ دقیقا چرا؟ یعنی مردم و شوالیه های مهمترین شهر بزرگترین قلمرو وسترس وایسدن نگاه کردن؟
  5. اقا من یه سوال خیلی فنی مدتیه برام پیش اومده چرا هنوز وینترفل رو تو تیتراژ اولیه سریال نشون میده اصلا دقیقا چه اتفاقی واسه این شهر اوفتاده تو سریال که خیلی چیز خاصی نشون ندادن کتاب خوناش بگن چی شده؟ اتیش گرفته در حد هارن هال داغون شده اصلا کی داره ادارش می کنه؟ و یه چیز دیگه داداش برن (ریکون) رفته کجا؟ داره چیکار می کنه؟