رفتن به مطلب

S.i.S

اعضا
  • تعداد ارسال ها

515
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

1 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. S.i.S

قسمت اول، Red woman

اون منبع به این توجه نکرده که سایت متا به کل فصل نمره میده نه فقط یک اپیزود پخش شده :دی هر فصل سه اپیزود سریال رو به منتقدها میدادن تا نقد بکنه ولی با اتفاقی که سال پیش افتاد دیگه همچین کاری نشد الان هر نمره که داره میگیره این فصل بر اساس اپیزود اول سریال هست و تا الان میانگین نمرات اپیزود اول سریال شده 76 که بسیار خوبه.
  2. S.i.S

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

دوستان برای ترجمه فصل جدید سریال نیاز به مترجم هست اگر میخواید همکاری کنید همینجا علام کنید. ترجمه هم باید صبح های دوشنبه اماده بشه.
  3. S.i.S

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

خوب اولین پست سال جدید و اولین پست بعد از بازگشایی سایت رو به خودم تقدیم میکنم :دی سال نو مبارک باشه و سال خوبی و بدون مشکلی داشته باشید و همچنین سایت هم دیگه هیچ وقت گرفتار این اتفاق منحوس یعنی فیلترینگ نشه
  4. S.i.S

ایجاد مجله وستروس

در خصوص جواب اون خانوم نمیدونم چرا از بین اون چهار نفری که شما دادید فقط همین یه نفر شاکی هستن !! در صورتی که من باهمشون تماس گرفتم دیگه من هیچ ضمانتی ندادم در صورت جواب ندادن باید برم دم در خونه شون. مهدی جان نمیخوام میزان زمان آزادم و مشغله کاریم رو بکشم وسط چون موضوع به بیراه میره ولی همونقدری که شما فکر میکنید من بیکارم که بشینم هر دقیقه جواب شما رو بدم سرم چه داخل این دنیا مجازی چه خارجش گرم هست، کسایی که منو بشناسن میدونن. و در ضمن این اخرین فعالیت من برای سایت وستروس دارم تمام تلاشم هم میکنم در این اندک زمان که بعد از کار و مشغله دنیا واقعی دارم رو این هم بذارم. دارم آخرین پروژه ام رو برای اینجا انجام میدم این شماره تموم میشه کل مجله رو میذارم برای شما دوستان. در خصوص بازبینی بنده به شما تعهدی ندادم شما هر لحظه خواستید مطالب بچه ها رو باز بینی کنید!! هر وقت تعهدی باشه چشم بنده اینکار میکنم، ولی فعلا من شیوه ارشادی رو جلو میبرم.مجله رو کامل میکنیم میدیم ممیزی وستروس (:دی) مشکلاتش رو بگید تصحیح میشه اینطوری خیلی بهتر تا من بخوایم یه بار مقالات یه بار طراحی و یه بار کل کار بازبینی بشه. در زمان صرفه جویی میشه اینطوری. در ضمن من از نیروی جدید استقبال میکنم خیلی هم خوشحال میشم یکی از تیم مدیریت سایت حداقل زحمت یه بخش از مجله رو به دوش بکشن فقط کارشون صرفا بازبینی و انتقاد نباشه.
  5. S.i.S

ایجاد مجله وستروس

مهدی جان اول این رو مشخص کن کی طلبکار هست ؟ دوما کسی اعلام آمادگی میکنه تو سایت یا از طریق ایمیل، برای شما اعلام آمادگی میکنه نه برای من. من که دسترسی به پنل مدیریت سایت ندارم !! شما دم دست هست لطف کن مثل همون چهار نفر دوست ایمیلشون به بنده بده چشم بنده یا تالیسا یه کدوم تماس میگیریم، همونطور که قبلا گرفتیم. کسی اینجا طلبکار نیست فقط دارم میگم کسی با بنده تماس نگرفته تا دست رد به سینه اش بخوره هر وقت تماس گرفت دست رد خورد به سینه اش میتونه از بنده یا از هر چیزی طلبکار باشه. مهدی جان من نه زمانش دارم نه حوصله اینکه چندین بار بخوام یه کار رو تصحیح و درست بکنم، کار بعد از تموم شدن (چه طراحی، چه صفحه ارایی، چه مقالات) خدمت شما ارائه داده میشه یعنی کلا مجله رو میدیم در اختیار شما، اگر خوب بود مناسب سایت بود که چه بهتر بذارید رو سایت اگر نبود بفرمایید مشکلاتش چی هست با یه مقدار تغییر درستش میکنم. چون نه من نه هیچکدوم از اعضای مجله واقعا دیگه وقت این نداریم بشینیم یه کار دوبار و سه بار باز نویسی و تصحیح بکنیم. چون میدونم احتمالا در آینده سر طراحی هم میخواید بازبینی بکنید، همشون باهم باشه بهتر تا اینکه من بخوام دونه دونه کار ببرم جلو همینطوریش از وقت پایان کار عقبیم. لطفا اگر از این به بعد با بنده در خصوص مجله کار داشتید یا ایمیل یا پیام بذارید به تایپک ها سر نمیزنم. [email protected] بعد از این به بعد هر کس برای شما مقاله فرستاد، تحت عنوان مجله شما بگیر بذار رو سایت چون واقعا نیاز نیست، اگر در خصوص بخش های مثل طراحی و ویرایش خواستن کمک کنن خوشحال میشم بهشون ادرس بدید من جواب بدم.
  6. S.i.S

ایجاد مجله وستروس

مهدی جان چه پستی رو من به شما دادم و آخرش چی گفتم بنویسید ؟ علاقه­ مندان به شرکت در این پروژه می­تونن از طریق پیام خصوصی به کاربران «تالیسا» و «S.i.S» در فروم هماهنگی­ های لازم رو انجام بدن. غیر از متن بالا بود ؟ خب بنده هم تنها راه ارتباطیم همین هست، یعنی وقتی گفتم اینجا تماس بگیرید بقیه جاها رو چک نمیکنم به خصوص اینکه پست های صفحه اصلی سایت زود میرن بعد هر دقیقه نمیتونم برم کامنت های سایت رو چک کنم !! ولی به جاش میتونم هر دقیقه ایمیل رو چک کنم بخاطر شرایط کارم و ببینم آیا پیام جدید از اینجا برام اومده یا نه . حالا جدا از اینا والا از اون چهار نفر شما، با دو نفرشون تو همین فروم بودن با تالیسا هم تماس گرفتن، دو نفر دیگه موندن، که بنده بهشون ایمیل زدم !! ادرس تلگرام براشون فرستادم جفتشون جواب بنده رو نداد مقصر منم ؟ هر وقت جواب بنده رو دادن چشم حتما تو یه بخش باهاشون همکاری میکنیم. بعد در خصوص ارسال مطالب برای بازبینی میشه دلیلش رو بدونم ؟ مطالب گردآوریش و تصحیحش بر عهده ماست، مرتبط کردن و طراحیش هم باز گردن ماست، این وسط بازبینی دوباره برای چی هست ؟
  7. S.i.S

ایجاد مجله وستروس

اخه کی برای من یا تالیسا مقاله فرستاده که میگید مقالات ملت رو نمیگیرید ؟ تو فراخوان ذکر کردیم که لطفا مقالاتتون رو برای ما دو نفر بفرستید !! به غیر از چند نفر که فقط درخواست همکاری دادن بنده هم به گروه تلگرام اضافه کردم کس دیگه ای با بنده ارتباط برقرار نکرده !! تالیسا رو هم که تا جایی که میدونم هر مقاله فرستاده شده رو گرفته !! به غیر از این شما اسم دو سه نفر رو هم قبلا بهم دادید که شخصا گفتم فعلا دوستان تعداد مقالات زیادی رو برداشتن، که شما گفتی بد نیست این دوستان رو جز رزروها نگه داری که خوب بنده هم نگهشون داشتم. الان دقیقا کی مقاله فرستاده ما نگرفتیم ؟ اگر برای شما فرستادن که بحثش جداست، ولی من تا جایی که یادم میاد مقاله رو نشده رد کنیم، خصوصا اینکه یک چندتا مقاله رو بعضی از دوستان به بدترین شکل ممکن تحویل ما دادن ما داریم تازه زحمت این دوستان رو کامل تر و تصحیح میکنیم. اگر کسی هست لطفا بهش بگید از همون دوتا کانل ارتباطی که گفتیم با ما تماس بگیرن.
  8. S.i.S

ایجاد مجله وستروس

بذارید ما مرده اش اول پیدا بکنیم بعد چشم براش قبر هم میکنیم. من هنوز مقالات کامل شده دوستان دستم نیومده که دوستان برای یه لوگو گذاشتین تو بوق !! وای به روزی که ما یک صفحه از مجله رو طراحی بکنیم. قصد هم نداشتم بعد از اون بحث قبلی دیگه پام تو این تایپک بذارم ولی خدایش دوستان این درست نیست، ما داریم هر نوع زحمت میکشیم آخرش باید بیام اینجا در خصوص فن بوی نبودن لوگو و طراحیمون قسم بخوریم !! @Daemon Blackfyre اتفاقا به فکر گذاشتن اسم دیگه روش بودیم میخواستیم، از زبان والریایی یا از مجموعه کتابهای استادان یه چیزی برداشت بکنیم برای اسم مجله ولی بعد از دیدن قائله لوگو گفتم همون وستروس کافی هست هر چی بذاریم آخرش باید بیام اینجا اعتراف نامه کتبی بدیم که طرفدار کسی یا چیزی نیستیم، این لوگو هم تغییر میکنه که بلکه برای بعضی از دوستان مرهم باشه، تا زمان انتشار پیش نمایش صفحه اول کار هیچ طرح و لوگوی منتشر نخواهد شد. انتخاب لوگو و اینطور چیزها برعهده خود تیم تحریره مجله است.
  9. S.i.S

ایجاد مجله وستروس

من تند جواب ندادم سبک جواب دادن همین، انتقاد پذیر هم هستم. ولی از این بدم میاد اینکه شما کل قضیه رو ول کردید چسبیدید به اینکه چرا لوگو مجله یه اژدها داره داره به خاندان تارگرین اشاره میکنه ؟ اقا فرضا بنده عاشق پیشه کل خاندان تارگرین الان شما چه لوگو بهتری میتونید برای مجله بزنید لطف کنید بفرمایید بنده هم گوش به فرمان هستم !! چون طراح بنده خدا از هر کس برای همین لوگو پول میگیره میزنه عاشق چشم ابروی بنده نیست که هر دفعه بهش بگم یه لوگو جدید بزنه طرف بگه چشم من برات یه لوگو میزنم بدون هیچ چشم داشتی، هر چند لطف میکنه بدون یک ریال پول میزنه لوگو رو برای من. در ضمن لوگو سایت که مال یک بازی هست دوستان عزیز، اصلا طراحی شده کس خاصی نیست. در خصوص طراحی این لوگو روز اولی که لوگو رو زدم تو هیت مدیره خود مجله مورد قبول همه واقع شد، هر چند بازم چشم بفرمایید پیشنهادتون رو بگید چی میخواید باشه من میذارمش تو لوگو و یک خواهش دیگه لطف کنید درخواست زدن لوگو خاندان های شاخص وستروس ندید که قبل از اینکه شما بگید زده شده این لوگوش چیزی به شدت شلوغ و زشت از آب در میاد که شخصا علاقه ندارم رو صفحه اصلی مجله ببینمش. اگر پیشنهادی دارید بفرمایید بنده سرپا گوشم.
  10. S.i.S

ایجاد مجله وستروس

مگه مجله فقط مخصوص یه قاره اونم وستروس هست ؟ یا جهان مارتین اسمش وستروس ؟ کجا مارتین گفته نغمه های یخ و آتش اشاره به تارگرین‌ها و استارک ها داره ؟ دنیا شناخته شده کلی قاره داره، اینکه اسم مجله وستروس هست ربطی به طراحی لوگو و مطالب داخلش نداره به این دلیل وستروس نامگذاری شده که اسم سایت وستروس تو ساخت لوگو ما هم به اسم آثار مارتین یعنی نغمه ها کار داریم نه اسم قاره و افراد صاحب داخل قاره. بعد لطفا این بحث های چرا این خاندان تو لوگو نیست اون خاندان تو طراحی هست رو وسط نکشید که اصلا ربطی به طراحی لوگو این حرفها نداره، ما لوگو رو بر اساس زیباشناسی کار میزنیم نه بر اساس اینکه مثلا من دوست دارم کدوم خاندان توش باشه. اینم گفتم لوگو تغییراتی داره که بعدا تو پیشنمایش صفحه اصلی قرار میگیره میبینید.
  11. S.i.S

ایجاد مجله وستروس

یه کوچولو تغییر کرده :دی فعلا اون نمیذارم میذارم رو پیش نمایش صفحه اصلی تا هر دوتا المان یخ و آتش رو داشته باشه :دی
  12. S.i.S

ایجاد مجله وستروس

صحبت کردین باهاش؟ من برای مصاحبه ای که میگم سؤالا رو هم فرستادم منتظر جوابم. شرمنده من به این تایپک سر نمیزنم بخاطر اینکه فکر میکردم تمام دوستان دارن کارهاشون رو تلگرام باهام هماهنگ میکنن نه اینجا @استنیس بهتر نیست قبل از ارسال سئوالات یه شور و مشورتی بشه که چه سئوالاتی پرسیده بشه و چه سئوالاتی پرسیده نشه ؟ بعد در خصوص وضعیت مجله فعلا وضعیت خیلی خوبی داره مقالات خوبی گردآوری شده دوستان در حال ویرایش مقالات هستن، اویل شهریور مقالات کار ویرایش و تصحیحشون برطرف میشه اگر بشه و مشکلی ایجاد نشه از همون زمان کارهای طراحی و گرافیکش کلید میزنیم. در خصوص دوستانی که قصد همکاری دارن یا به من یا به تالیسا پیام بدن که دسترسی بهشون بدیم بیان داخل گروه تلگرام اونجا در خصوص وضعیت کار در ارتباط باشیم تا فراموش نکردم از لوگو مجله هم اینجا رونمایی میکنم :
  13. S.i.S

اخبار فصل ششم

مطمئن؟ شما عبارت: I am the storm my lord,the first storm and the last رو با صدای مدس تصور کن! همین کافیه! مدس کلا حالت صورتش اروم حس خوی وحشی گری نداره صورتش، به آهن زادگان هم از نظر چهره نمیخوره، کلا از قیافه اش میباره یه آدم برنامه ریز و حسابگر باشه. خیلی خونسرد صورتش واقعا این قبول کنید چیزی که واقعا صورت دوران نیاز داشت مدس بود
  14. S.i.S

اخبار فصل ششم

مدس میکلسن زاده شده فقط نقش دوران رو بازی کنه، خدایش اصلا کلا تیپ و قیافه دوران بهش میخوره یورن هم خوب براش ولی با سبک بازیش هم خونی نداره.
  15. S.i.S

ایجاد مجله وستروس

اونطور کار نمیخوایم، مقاسیه تک شخصیتی یه مقایسه کلی میخوایم بین دنیا فانتزی نغمه ها و واقعیت های که در تاریخ اورپا و حتی تاریخ جهان نهفته.